لزوم اقدام جدی دولت در خروج کارخانه‌های آلاینده از تهران رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینكه بسیاری از صنایع آلاینده مربوط به صنایع و کارخانه‌های بزرگ دولتی است، بر لزوم خروج این واحدهای آلاینده‌ها از پایتخت تاكید كرد.
آمار طرفداران دانشگاههای تهرانی جداول جدیدترین فراخوان جذب هیأت علمی برای متقاضیان استادی در دانشگاههای کشور منتشر شد که بر اساس آن دانشگاههای پرطرفدار و کم طرفدار برای متقاضیان استادی اعلام شد.
سریع‌تر پایتخت را تغییر دهیم! اقدامات مربوط به آلودگی در اختیار مسئولان استانی است. ما نیز از مسئولان بازخواست می‌کنیم که چه کارهایی انجام داده‌اند و چه برنامه‌هایی برای آینده دارند؛ این موضوع نیاز به قانون جدیدی ندارد.
برنامه‌ای برای استخدام نیرو در تهران نداریم استاندار تهران اعلام کرد: استانداری هیچ برنامه‌ای برای استخدام نیروی جدید برای استان تهران ندارد.
برق تیغ زورگیران در شب های تهران زورگیران قمه دست شب گذشته از یک رهگذر به زور و تهدید اموالش را به سرقت برده و متواری شدند.
تحویل مدارک آرم طرح ترافیک سال ۹۲ از روز دوشنبه مسئول آرم طرح ترافیک شهرداری تهران گفت که از روز دوشنبه هفته جاری دفاتر خدمات الکترونیک مدارک آرم طرح ترافیک را تحویل می‌گیرند.
نحوه دریافت اینترنت اعتباری در تهران چندی پیش واگذاری اینترنت اعتباری به صورت پایلوت در منطقه هفت مخابراتی آغاز شده است.
همایش فرهنگ و شهر برگزار می‌شود مركز آموزش شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همایش فرهنگ و شهر را برگزار می‌كند.
تشدید برخورد پلیس در طرح سراسری زوج و فرد از هفته جاری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد پلیس در طرح سراسری زوج و فرد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری خبر داد.
پیکر مرتضی ثاقب‌فر از مقابل خانه‌ی هنرمندان تشییع ‌شد مراسم تشییع مرتضی ثاقب‌فر ساعت 10 صبح جمعه 15 دی‌ماه از برابر خانه‌ی هنرمندان به سمت بهشت‌زهرا (س) تهران برگزار شد.
کلیه مدارس و ادارات شهر و شهرستان های استان تهران شنبه تعطیل شد کلیه مدارس و ادارات شهر و شهرستان تهران بر اساس مصوبه کارگروه ملی و کمیته هماهنگی مواقع اضطرار استان تهران تعطیل شد.
بوستانی که توجه همه را به خود جلب می کند شهرداری در حاشیه چند رودخانه تهران اقدام به احداث پارک نموده است.
بی خانمان های پایتخت خانه دار می شوند معاون سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: سازمان رفاه به کمک تشکیلات مردم نهاد اقدام به اجرای طرحی جدید برای بی خانمان ها کرده تا این افراد به چرخه جامعه بازگردند.
حیدری‌فر انتصابش در تأمین اجتماعی را تکذیب کرد علی‌اکبر حیدری‌فر خبر انتصاب خود در سازمان تأمین اجتماعی و همچنین سمتش در جایگاه قاضی کهریزک را تکذیب کرد.
جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت برای اولین بار در تهران مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت: جشنواره سالانه سلامت و پیشگیری از دیابت برای اولین بار در دو حوزه مستقل شهروندان و اصحاب رسانه بر گزار می شود.
صفحه 148 از 149  اول  قبلی   140    141    142    143    144    145    146    147    148    149   بعدی