تولید سالانه ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده در تهران شهر تهران سالانه متحمل ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده است که اصلی‌ترین این مواد ذرات معلق هستند.
ضرورت مدیریت زباله‌های الکترونیک پایتخت رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید بستر مناسبی برای امحاء و جمع‌آوری زباله‌های الکترونیک شهر فراهم کند، گفت: اینگونه زباله‌ها می‌توانند برای آب، خاک و سلامت انسان مضر ...
طرح های ضربتی برای تهران مناسب نیست شهردار تهران درباره برنامه های ضربتی مدیریت شهری، گفت: برای شهر تهران خیلی نمی شود طرح های ضربتی اعمال کرد.
جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند رئیس شورای شهر تهران ری و تجریش در نشست مشترك اعضای شورای شهر با استانداری اظهار كرد: جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند و این باعث افزایش جمعیت شده است.
فعالیت ۱۶ مددسرا در تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران درباره تعداد کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمانان در تهران گفت: آمارگیری دقیقی در این زمینه وجود ندارد. اکثر کارتن‌خواب‌ها مهاجر هستند و برخی از فصل‌ها در تهران حضور...
ساخت و ساز روزافزون برج‌ها در پهنه غربی تهران عضو شورای شهر تهران گفت: طی سال‌های گذشته صد‌ها هکتار به محدوده شهر تهران افزوده شده است.
تعویض بیش از ۵ میلیون لامپ پر مصرف در تهران معاون توزیع توانیر گفت: برنامه داریم تا در کلانشهر تهران بیش از ۵ میلیون لامپ پر مصرف را با لامپ های LED تعویض کنیم که این امر می تواند در مدیریت بار مصرف پایتخت بسیار موثر باشد.
نقش دانشجویان در اجرائی نمودن حقوق شهروندی رئیس مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور در همایش ملی "حاکمیت قانون و حقوق شهروندی" با تاکید بر این نکته که قانون مداری، قانونمندی و رعایت حقوق شهروندی باید از دانشگاه شروع شود گفت:دانشجویان می توانند از...
تولید روزانه ۹۵۰۰ تن زباله در پایتخت یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: روزانه ۹۵۰۰ تن پسماند در تهران تولید می‌شود.
بازنگری در محدوده طرح ترافیک تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران از بازنگری محدوده طرح ترافیک خبر داد و گفت: با این اقدام تعرفه‌های طرح ترافیک نیز اصلاح خواهد شد.
تاکید بر لزوم تغییر در ساختار شهرداری تهران رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران بر لزوم تغییر ساختار شهرداری و تغییر مناطق شهر تهران تاکید کرد.
خطر مصرف محصولات دستکاری شده ژنتیکی عضو گروه محققین روتن ارگانیک با بیان اینکه تراریخته از عوامل اصلی شیوع سرطان و بیماری‌های گوارشی و کبدی است، گفت: اگر مردم از زیانهای مصرف محصولات تراریخته آگاه نشوند در سالهای آینده با افزایش انواع ...
کیوسک‌ها در تهران تغییر چهره می‌دهند مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اینکه در تهران ۴۰۰ کیوسک مطبوعاتی و گل فروشی وجود دارد، گفت: این کیوسک ها با همکاری اتحادیه های مربوط تغییر چهره می دهند.
راه‌اندازی مراکز توانبخشی معلولان در تهران قائم مقام شهردار تهران از راه‌اندازی ۲ مرکز توانبخشی معلولان در منطقه ۱۲ و ۳ تهران خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ هزار معلول در ۳۵۴ محله تهران فعالیت می کنند.
مقاومت مترو تهران در برابر زلزله 8 ریشتری مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به‌روز بودن دانش و مهارت طراحی در ساخت متروی تهران باعث شده است تا این سازه در برابر زلزله‌هایی با قدرت ۸ ریشتر هم مقاوم باشد.
صفحه 10 از 154  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر