دردسر رسانه ای برای پرواز نماینده تهران نماینده مردم تهران اظهار کرد؛ بنده آن قدر متشرع هستم که حق‌الناس را در نظر بگیرم لذا حتی موجب یک ثانیه تأخیر در هیچ پروازی و آزار و اذیت مسافران برای توقف بیشتر نشده‌ام.
تهران به 4 خط مترو حومه ای نیاز دارد رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به مترو حومه تهران گفت: تهران نیازمند چهار خط مترو حومه‌ایست که کل شهرهای اطراف تهران را پوشش دهد.
توزیع و کاشت نهال های رایگان در غرب تهران در هفته های منتهی به سال نو، بر اساس طرحی با نام «توزیع و کاشت نهال های رایگان» درخت به باغچه منازل شهروندان غرب تهران هدیه می شود.
احداث پارک بحران در تهران رئیس اداره کل بحران استانداری تهران گفت:در پارک های بحران سکوهایی برای احداث چادرهای بحران در نظر گرفته شده است.
از تخریب باغات تهران، تا استخدام بی‌ضابطه! معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران با اشاره به انجام ۱۳ هزار استخدام بی‌ضابطه در آخرین روزهای مدیریت پیشین شهرداری تهران گفت: ورود این ۱۳ هزار نفر به اندازه همه این افراد تعهدات ۶۰ ساله برای...
همایش «تهران هوشمند» برگزار می شود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، از برپایی نخستین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» در اسفند ۹۶ خبر داد.
فعالیت ۱۴۰۰راننده زن در شهر تهران مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: به دنبال احیای شرکت تخصصی تاکسیرانی بانوان هستیم.
نقش باغ پرندگان تهران در تقویت گونه های جانوری شهردار منطقه 4 تهران از امضاء منشور محیط زیست باغ پرندگان خبر داد و گفت: با امضاء این منشور زمینه ارتقاء کیفی زیست محیطی باغ پرندگان فراهم خواهد شد.
درخواست دادستانی از شهردار تهران دادستان تهران گفت: اعلام موارد فساد بدون دلیل و اثبات محل اشکال است و طی نامه‌ای به شهردار تهران از ایشان خواسته‌ایم مستندات ارائه دهند.
وضع حمل‌ونقل عمومی تهران مطلوب نیست معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این‌که مشکل اینجاست که محور شهر خودرو است،‌افزود: هرچه حمل‌ونقل عمومی را هم توسعه‌ دهیم، مردم باز هم به سمت استفاده از خودرو شخصی رفته‌اند.
نگران آینده انقلاب نیستیم جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در هشت سال دفاع مقدس هیچ ابرقدرتی از ما حمایت نکرد اما یک وجب از خاک کشور ما کم نشد.
دشمن تلاش کرد تا تهران را ناامن کند جانشین فرمانده ناجا در همایش فرماندهان و روسای پلیس تهران به حوادث اخیر پایتخت و برقراری نظم و امنیت در شهرها اشاره کرد و گفت: پلیس برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات نیروی انتظامی رقم زد.
نوسازی ناوگان آتش نشانی تهران رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش بر توجه ویژه شورای شهر به نوسازی ناوگان آتش نشانی در بودجه 97 تأکید کرد.
تاثیر اصحاب رسانه بر رفع چالش‌های اجتماعی مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: ما باید متوجه مسائل اجتماعی و سیاسی کشور باشیم؛ اگر نباشیم، تنها به تبلیغ‌کننده برای سلبریتی‌ها و هنرمندان تبدیل خواهیم شد.
گردشگری با دوچرخه در بافت تاریخی تهران برای اولین بار در شهر تهران مسیر گردشگری در بافت تاریخی با دوچرخه طراحی شده است که همزمان با 29 دی و روز هوای پاک توسط جمعی از مدیران شهری رونمایی خواهد شد.
صفحه 10 از 158  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر