باشگاه عکاسان دارالفنون افتتاح شد همزمان با ایام الله دهه فجر، ˝باشگاه عکاسان دارالفنون˝ فعالیت خود را به طور رسمی در تهران آغاز کرد.
سرپرست مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب شد طی حکمی از سوی مدیر کل زندانهای استان تهران، فرزادی به عنوان سرپرست جدید مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب شد.
گوگرد موجود در بنزین تهران بالاست رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به جدیدترین آزمون‌های پایش کیفیت بنزین گفت: میزان گوگرد موجود در بنزین تهران، ۶۰ بوده؛ در حالیکه این رقم باید به صورت استاندارد ۵۰ باشد.
جزئیات درگیری دراویش تهران با پلیس رئیس پلیس تهران گفت؛ نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.
ثبت ۲۴ تشکل جدید در اتاق تهران رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال جاری ٢٤ تشکل در اتاق تهران ثبت شده و برنامه داریم تشکل های مرتبط را ثبت و شناسایی کنیم.
نقدی بر یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته آن در تهران، درحالی در بهمن برفی ۹۶ برگزار شد که جدا از دستاوردهایش، دچار نقصان و نقدهای نیز بود و متعاقباً پذیرفتن ایرادات و برطرف کردن آنها برای ...
آلودگی هوا مدارس تهران را تعطیل کرد به علت آلودگی هوا؛ تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و دبستان‌های شهر تهران فردا(دوشنبه ١6 بهمن ماه) تعطیل هستند.
حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره نایب رییس اول اتاق اصناف تهران در نشست با فرماندار تهران گفت: در پی حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره و فروش فوق العاده، فقط 5 نمایشگاه مجوز فعالیت دارند و از فعالیت بدون مجوز نمایشگاه ها مما...
دستگیری فریب خوردگان چهارشنبه سفید پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر در طرح «دختران خیابان انقلاب» خبر داد.
هوا کردن ۴ تا روسری اتفاق مهمی نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ۴ نفر روسری‌شان را هوا کنند اتفاق مهمی نیست، اساسا اگر انتقادی باشد این است که چرا دولت در رعایت حجاب نظارت کافی را ندارد.
مقر دائمی اپدیم در تهران افتتاح شد بعد از توافقنامه‌ای که در تهران به امضای نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین خانم شمشاد اختر، معاون دبیر کل سازمان ملل رسید، طی بازدید کارشناسان عضو اسکاپ، مقر دائمی مرکز منطقه‌ای مدیریت اطلاعا...
چالش پیمانکاران طلبکار از شهرداری تهران معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران گفت: بخش عمده 2000 میلیارد تومان هزینه‌های فاقد سند به پروژه‌هایی بازمی‌گردد که بدون قرارداد و به صورت شفاهی امضا شده‌اند.
افتتاح نخستین واحد سیار معاینه فنی در تهران مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از آغاز به کار نخستین واحد سیار معاینه فنی و سامانه آنلاین نوبت دهی خبر داد.
دردسر رسانه ای برای پرواز نماینده تهران نماینده مردم تهران اظهار کرد؛ بنده آن قدر متشرع هستم که حق‌الناس را در نظر بگیرم لذا حتی موجب یک ثانیه تأخیر در هیچ پروازی و آزار و اذیت مسافران برای توقف بیشتر نشده‌ام.
تهران به 4 خط مترو حومه ای نیاز دارد رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به مترو حومه تهران گفت: تهران نیازمند چهار خط مترو حومه‌ایست که کل شهرهای اطراف تهران را پوشش دهد.
صفحه 10 از 159  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر