مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ معارفه شد جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ برگزار شد.
پدیده «کارمندان بیکار» در شهرداری تهران نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ساماندهی نیروی انسانی و منابع انسانی شهرداری تهران خبر داد.
کار ˝پلاسکو˝ به دادگاه کشید یک روز می‌گویند قرار است پلاسکو پارک شود و روز دیگر می‌گویند سفارتخانه می‌شود. اگرچه تمام این حرف‌ها شایعه‌ای بیش نیست اما هنوز تکلیف این ساختمان و کسبه آن مشخص نشده و نهایتا قرار شده در این زمینه داد...
وضعیت گودهای ناایمن در تهران سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان پانزدهمین جلسه شورای شهر به موضوعات مختلفی اعم از وضعیت گودهای ناامین در تهران، هزینه‌های فاقد سند در دوران احمدی نژاد و ممنوع تصویر شدن نجفی اشاره کرد.
افزایش ساعت کار مرکز معاینه فنی در تهران مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از افزایش ساعت خدمات رسانی مرکز معاینه فنی بیهقی خبر داد.
برگزاری نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران به همت مرکز همایش­های بین المللی توسعه ؛ ۳ و ۴ آبان ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.
راه اندازی ۲ مددسرا در پایتخت مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی ۲ مددسرای جدید در مناطق ۶ و ۲۱ طی روزهای آتی خبر داد و گفت: زمستان امسال تعداد مددسراهای دائمی و اضطراری به ۱۸ مددسرامی رسد.
احیای درآمدهای فراموش شده پایتخت یک عضو کمیسیون و برنامه و بودجه از احیای درآمدهای فراموش شده شهر تهران در بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران خبر داد.
بررسی تربیت جنسی کودکان در شهرداری تهران همایش علمی و آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» در مرکز علمی کاربردی آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران برگزار می‌شود.
چرا چینی‌ها در تهران هتل نمی‌روند؟ چینی‌ها در ادبیات‌شان رویای همجواری کوه، دریا و جنگل را دارند که در کشورشان، چنین چیزی وجود ندارد، آنها می‌گویند که در ایران با تله‌کابین می‌توان در مدت کمی از کوه و جنگل به دریا رسید! چشم بادامی‌ها ...
تشکیل جلسه مجمع 51 نفره امید تهران سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش جزییات جلسه مجمع 51 نفره امید تهران را تشریح کرد.
استقبال تهرانی‌ها از اهدای جسد مدیراجرایی واحد فرآوری بافت و پیوند نسوج پزشکی قانونی با بیان اینکه دانشگاه‌های کشور سالانه به ۲۰۰ تا ۳۰۰ جسد نیاز دارند، گفت: در حال حاضر تعداد افرادی که تمایل دارند، جسدشان را اهدا کنند، از ۱۲۰ نفر...
تهران نیازمند برپایی ستاد بحران ملی است قائم مقام وزیر کشور گفت: تهران نیازمند برپایی ستاد بحران ملی است که هم به کشور و هم به تهران خدمات رسانی کند.
تکمیل فاز اول مصلی تهران در سال آینده معاون وزیر راه و شهرسازی، از پیشرفت بیش از ۷۲ درصدی مصلی تهران خبر داد و گفت: پیش‌بینی کردیم در صورت محقق شدن اعتبارات لازم، فاز اول اجرای مصلی، تا پایان سال مالی ۹۷ بهره برداری شود.
اولین نشست خبری شهردار تهران با اصحاب رسانه شهردار تهران در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: امروز در وضعیتی قرار داریم که ادامه سیاست‌های قبلی ممکن نیست.
صفحه 10 از 149  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر