سومین نشست انجمن دوستداران تهران برگزار شد سومین نشست انجمن دوستداران تهران با موضوع «تجریش فردا» با حضور عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، رییس انجمن دوستداران تهران، معاونان و مدیران شهری در سینما آستارای تجریش برگزار شد.
شرایط تردد کامیون در مناطق 1 و 3 شهرداری تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود کامیون به معابر مناطق یک و ۳ شهرداری تهران خبر داد.
فیلم سینمایی «تهران شهر عشق» در راه است «تهران شهر عشق» یک طنز تلخ اجتماعی در مورد ۳ شخصیت است که علی‌رغم هیاهوی بی‌حد و حصر، احساس تنهایی می‌کنند و در راه پر کردن این تنهایی به شناخت عمیق‌تری از ابرشهر تهران و وجود خودشان می‌رسند.
دبیر سومین جشنواره رسانه های شهری منصوب شد با حکم پوریا سوری؛ سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، «مهدی افروزمنش» به سمت دبیر سومین جشنواره رسانه های شهری منصوب شد.
برگزاری تورهای گردشگری ویژه شهروندان منطقه 7 به همت اداره گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7، در آبان ماه سال جاری بیش از 50 تور گردشگری متنوع برگزار می شود.
شهرداران تهران از ابتدا تاکنون اولین شهردار تهران میرزا عباس خان مهندس باشی بود که از سال 1287 به صورت قانونی اداره شهر تهران را بر عهده گرفت.
فراخوان طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران-تبریز علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقه، از روز شنبه 97/8/5 تا 97/8/15 به پرتال سازمان نوسازی شهر تهران مراجعه فرمائید.
ثبت نام دوره های عکاسی، تصویربرداری و گویندگی آموزشگاه دارالفنون ثبت نام دوره های جدید عکاسی، تصویربرداری و گویندگی را آغاز کرد.
احداث اورژانس ریلی در شهر تهران رئیس اورژانس تهران گفت؛ اورژانس ریلی از جمله مباحث پدافندی به شمار می‌رود و درصدد هستیم تا برای انتقال بیماران به بیمارستان‌هایی که نزدیک مترو قرار دارند از این خدمت استفاده کنیم.
پیام شهردار تهران به مناسبت روز تهران سید محمدعلی افشانی شهردار تهران به مناسبت 14 مهرماه «روز تهران» پیامی منتشر کرد.
راه اندازی سامانه «محله یار» در تهران ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در نظر دارد طراحی آرم (لوگو) سامانه «محله یار» را به مسابقه بگذارد.
فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی منتشر شد.
ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی تهران آخرین مهلت ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی در تهران اعلام شد.
آموزش در اولویت برنامه های اتاق اصناف تهران نائب رییس دوم اتاق اصناف تهران گفت؛ برای بحث آموزش برنامه‌ریزی کلی و جامعی داریم که فراخوان آن تا چند روز دیگر برای همه اتحادیه‌های صنفی تهران ارسال می شود.
شورایاران چشم بینای مدیران شهری در محلات هستند در نشست صمیمی شهردار منطقه ۵ با دبیران شورایاری محلات و کارگروه های کمیته های تخصصی بر مشارکت معنادار شورایاران به عنوان عیون مدیران شهری در اطلاع رسانی معضلات و نیاز سنجی نام برد.
صفحه 1 از 159   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر