برگزاری مانور زلزله برای موزه‌های تهران مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران به وضعیت موزه‌ها در زمان حوادث، سرنوشت ایجاد شعبات قضایی میراث فرهنگی، عدم محدودیت در فعالیت استارت آپ‌های گردشگری و ابعاد شفافیت‌ها در پروژه‌های میراثی پاسخ داد.
غفلت دستگاه‌ها در آشفته بازار اصناف دادستان تهران با بیان اینکه پیش از انقلاب، اتاق اصناف ده‌هابرابر اتحادیه‌های امروز قدرت داشت، گفت: امروز با اینکه دستگاه‌های زیادی برای نظارت وجود دارد، کم‌ترین نظارت در حوزه مواد غذایی است.
برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران از برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین بدون مجوز خبر داد.
مدیران شهرداری تهران در انتظار تودیع تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.
تاکسی تهران در شأن پایتخت نیست بازهم نرخ کرایه تاکسی در تهران افزایش یافت و همین امر باعث میگردد تا مردم از خودرو شخصی خود استفاده نمایند.
آزار و اذیت دانش‌آموز در غرب تهران وزیر آموزش ‌و پرورش به بازرس ویژه وزارتی در مورد رسیدگی به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه ‌ی در منطقه ۲ تهران، دستور فوری داد.
شناسایی ۴۱۴ تقاطع حساس در پایتخت جانشین شهردار در شورای هماهنگی مدیریت بحران گفت: ۴۱۴ نقطه دارای تقاطع و محل های حساس شناسایی شد و برنامه ایمن سازی شریان های حیاتی در دستور کار قرار گرفته است .
دوره سرپرستی سالن آرایش و پیرایش اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران موفق به اخذ مجوز برگزاری دوره تک پودمان سرپرستی سالن آرایش و پیرایش گردید.
توجه به کیفیت آموزش ترافیک رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به رفتارهای غلط ترافیکی در سطح کلان شهر تهران، این رفتارها را بزرگترین معضل ترافیکی در تهران بر شمرد.
تبدیل مقبره لطفعلی‌خان‌زند به انباری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: سال‌هاست که مقبره لطفعلی خان زند در امامزاده زید مورد بی‌توجهی و بی‌مهری قرار گرفته و در مقاطعی نیز انبار سنگ و فرش امامزاده بوده است.
برگزاری کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها دومین جلسه هم اندیشی طرح مشترک ˝کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها˝ به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد.
دستگیری گنده لات تهران زیر تخته سنگ رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یکی از معروف‌ترین اوباش تهران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
احداث پل بین پارک پردیسان و نهج البلاغه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه توضیحاتی ارائه کرد.
مراکز فعال اهدای خون در ماه مبارک رمضان مدیرکل انتقال خون استان تهران از افتتاح دو مرکز جدید اهدای خون در مناطق ۴و ۵ تهران خبر داد و گفت: این دو مرکز مجهز به تعداد قابل توجهی تخت و پرسنل است و از ساعت ۸ تا ۲۳ به ارائه خدمات می‌پردازند.
پیشنهاد تجمیع دستگاه‌های حمایتی نماینده مردم تهران با اشاره به وظایف دستگاه‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی پیشنهاد تجمیع این دو دستگاه را مطرح کرد.
صفحه 1 از 156   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر