بازنشستگی ۲۹ هزار فرهنگی شهر تهران در پنج سال آینده مدیرکل سابق آموزش وپرورش شهرتهران با بیان این که تا سال ۱۴۰۱، فقط سه هزار معلم جذب آموزش و پرورش شهر تهران می شوند، از بازنشستگی ۲۹ هزار فرهنگی در این مدت خبر داد.
حضور ۳۱ کشور در کنفرانس گرد‌وغبار در تهران دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار از برگزاری این کنفرانس بین‌المللی طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه و با حضور ۳۱ کشور جهان خبر داد و گفت: قرار است در مدت کنفرانس، متخصصان بین‌المللی از کا...
۴ نهاد مسئول ساماندهی بوستان ولایت نایب رئیس شورای شهر تهران، گفت: مشکلی که در بوستان ولایت وجود دارد چند وجهی است که باید بین کمیسیون ماده ۵، شورای عالی معماری و شهرسازی، نیروی انتظامی و شهرداری تعامل صورت گیرد.
برگزاری همایش ملی آموزش محیط زیست توسط دانشگاه پیام نور دومین همایش ملی آموزش محیط زیست توسط دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار می شود.
تشکیل 9 بخشداری در تهران فرماندار تهران از احتمال بررسی پیشنهاد تشکیل 9 بخشداری در شهرستان تهران خبر داد.
مدیرکل آموزش‌وپرورش تهران تغییر کرد با حکم وزیر آموزش‌وپرورش، عباسعلی باقری - سرپرست آموزش‌وپرورش شهر تهران شد.
انتصاب جدید در آموزش‌‌وپرورش تهران مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با صدور احکامی، مدیران جدید مناطق ۲، ۱۰ و ۱۹ آموزش‌وپرورش را منصوب کرد.
مهمترین مشکلات بازار تهران بررسی شد مهمترین مشکلات بازار در نشست میان هیئت امنای بازار بزرگ تهران و مسئولان ذی ربط بررسی شد.
مقایسه آتش‌سوزی برج گرنفل لندن و پلاسکوی تهران یک کارشناس حوزه ساختمان به مقایسه حادثه آتش سوزی در برج گرنفل لندن و پلاسکو پرداخت وگفت: جایگاهی برای مهندسان سازه در مدیریت‌بحران کشور در نظر گرفته نشده است.
صدو پانزدهمین ایستگاه مترو پایتخت به بهره‌برداری رسید با افتتاح ایستگاه شهید محلاتی از نیمه شمالی خط ۳ متروی تهران، صدو پانزدهمین ایستگاه مترو پایتخت به بهره‌برداری رسید.
ایجاد خطوط ویژه خودروهای چندسرنشین معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: مطالعات ایجاد خطوط HOV(خطوط ویژه خودروهای چند سرنشین ) در دو بزرگراه پایتخت در حال انجام است.
محرومیتی پنهان در حاشیه تفرجگاه تفریحی دربند تهران جهادگران این بار در محله‌ای محروم به نام تفرجگاه دربند در بین کوه‌های تهران رفتند تا با تلاش خود بتوانند به اهالی مستقر در این روستا و اطراف آن خدماتی را ارائه دهند.
آتش سوزی برج 22 طبقه در شهرک چیتگر سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی برج مسکونی 22 طبقه در شهرک چیتگر خبر داد.
کاهش تقاضای معلمان برای ورود به اطراف پایتخت معاون نیروی انسانی آموزش‌وپرورش شهرستان‌های تهران با اشاره به اینکه با کمبود ۵ هزار معلم مواجه هستیم، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال نصف سال‌های قبل ورودی نیرو داشته باشیم.
بازداشت مظنونین به تروریست در تهران معاون امنیتی استاندار تهران گفت: بازداشت شدگان در تهران توسط نیروی انتظامی انجام شده اما تا زمانی که بررسی‌های لازم صورت نگیرد نمی‌توان آنها را تروریست دانست.
صفحه 1 از 129   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر