احداث اورژانس ریلی در شهر تهران رئیس اورژانس تهران گفت؛ اورژانس ریلی از جمله مباحث پدافندی به شمار می‌رود و درصدد هستیم تا برای انتقال بیماران به بیمارستان‌هایی که نزدیک مترو قرار دارند از این خدمت استفاده کنیم.
پیام شهردار تهران به مناسبت روز تهران سید محمدعلی افشانی شهردار تهران به مناسبت 14 مهرماه «روز تهران» پیامی منتشر کرد.
راه اندازی سامانه «محله یار» در تهران ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در نظر دارد طراحی آرم (لوگو) سامانه «محله یار» را به مسابقه بگذارد.
فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی منتشر شد.
ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی تهران آخرین مهلت ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی در تهران اعلام شد.
آموزش در اولویت برنامه های اتاق اصناف تهران نائب رییس دوم اتاق اصناف تهران گفت؛ برای بحث آموزش برنامه‌ریزی کلی و جامعی داریم که فراخوان آن تا چند روز دیگر برای همه اتحادیه‌های صنفی تهران ارسال می شود.
شورایاران چشم بینای مدیران شهری در محلات هستند در نشست صمیمی شهردار منطقه ۵ با دبیران شورایاری محلات و کارگروه های کمیته های تخصصی بر مشارکت معنادار شورایاران به عنوان عیون مدیران شهری در اطلاع رسانی معضلات و نیاز سنجی نام برد.
توسعه پایدار شهری همگام با سازمان های مردم نهاد ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران سلسله نشست هایی را برای تقویت ارتباط و ایجاد تعاملی هدفمند بین سازمانهای مردم نهاد، ستاد توان افزایی و ارگانهای دولتی با بهره مندی از ظ...
اتوبوسرانی به سبک اسکول باس در تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت؛ برای اولین بار ۲۲ خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک اسکول باس به دانش آموزان تهرانی خدمت رسانی خواهند کرد.
برگزاری انتخابات شورایاری ها در تهران رییس کمیته‌ فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از ارسال نامه به وزیر کشور برای فعالیت شورایاران تهران خبر داد.
ارزیابی عملکرد تاکسی های فرودگاه مهرآباد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت را یکی از اولویت‌های این سازمان عنوان کرد.
کامل‌ترین نقشه شهر تهران در راه است معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از رونمایی از کامل‌ترین نقشه شهر تهران همراه با جستجوی گسترده طی هفته‌ آینده خبر داد.
تشییع شهیدان دوران دفاع مقدس در تهران مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تشییع 135 شهید دوران دفاع مقدس در دانشگاه تهران خبر داد. این شهدای بزرگوار پنجشنبه در مقابل دانشگاه تهران تشییع می‌شوند.
کمبود دوربین ثبت تخلفات رانندگی در تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بر ضرورت نصب دوربین‌های ثبت تخلفات ورود خودروهای فرسوده و بدون معاینه فنی و ورود کامیون در مبادی ورودی شهر تهران تأکید کرد.
وجود مافیای زباله در پایتخت رییس کمیته‌ اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ساماندهی پسماند در پایتخت تأکید کرد و گفت: تا زمانی که مافیای زباله وجود دارد نمی‌توان حواشی را بر طرف کرد.
صفحه 1 از 159   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر