دبیر سومین جشنواره رسانه های شهری منصوب شد با حکم پوریا سوری؛ سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، «مهدی افروزمنش» به سمت دبیر سومین جشنواره رسانه های شهری منصوب شد.
برگزاری تورهای گردشگری ویژه شهروندان منطقه 7 به همت اداره گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7، در آبان ماه سال جاری بیش از 50 تور گردشگری متنوع برگزار می شود.
شهرداران تهران از ابتدا تاکنون اولین شهردار تهران میرزا عباس خان مهندس باشی بود که از سال 1287 به صورت قانونی اداره شهر تهران را بر عهده گرفت.
فراخوان طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران-تبریز علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقه، از روز شنبه 97/8/5 تا 97/8/15 به پرتال سازمان نوسازی شهر تهران مراجعه فرمائید.
ثبت نام دوره های عکاسی، تصویربرداری و گویندگی آموزشگاه دارالفنون ثبت نام دوره های جدید عکاسی، تصویربرداری و گویندگی را آغاز کرد.
احداث اورژانس ریلی در شهر تهران رئیس اورژانس تهران گفت؛ اورژانس ریلی از جمله مباحث پدافندی به شمار می‌رود و درصدد هستیم تا برای انتقال بیماران به بیمارستان‌هایی که نزدیک مترو قرار دارند از این خدمت استفاده کنیم.
پیام شهردار تهران به مناسبت روز تهران سید محمدعلی افشانی شهردار تهران به مناسبت 14 مهرماه «روز تهران» پیامی منتشر کرد.
راه اندازی سامانه «محله یار» در تهران ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در نظر دارد طراحی آرم (لوگو) سامانه «محله یار» را به مسابقه بگذارد.
فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی منتشر شد.
ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی تهران آخرین مهلت ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی در تهران اعلام شد.
آموزش در اولویت برنامه های اتاق اصناف تهران نائب رییس دوم اتاق اصناف تهران گفت؛ برای بحث آموزش برنامه‌ریزی کلی و جامعی داریم که فراخوان آن تا چند روز دیگر برای همه اتحادیه‌های صنفی تهران ارسال می شود.
شورایاران چشم بینای مدیران شهری در محلات هستند در نشست صمیمی شهردار منطقه ۵ با دبیران شورایاری محلات و کارگروه های کمیته های تخصصی بر مشارکت معنادار شورایاران به عنوان عیون مدیران شهری در اطلاع رسانی معضلات و نیاز سنجی نام برد.
توسعه پایدار شهری همگام با سازمان های مردم نهاد ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران سلسله نشست هایی را برای تقویت ارتباط و ایجاد تعاملی هدفمند بین سازمانهای مردم نهاد، ستاد توان افزایی و ارگانهای دولتی با بهره مندی از ظ...
اتوبوسرانی به سبک اسکول باس در تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت؛ برای اولین بار ۲۲ خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک اسکول باس به دانش آموزان تهرانی خدمت رسانی خواهند کرد.
برگزاری انتخابات شورایاری ها در تهران رییس کمیته‌ فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از ارسال نامه به وزیر کشور برای فعالیت شورایاران تهران خبر داد.