احیای درآمدهای فراموش شده پایتخت یک عضو کمیسیون و برنامه و بودجه از احیای درآمدهای فراموش شده شهر تهران در بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران خبر داد.
بررسی تربیت جنسی کودکان در شهرداری تهران همایش علمی و آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» در مرکز علمی کاربردی آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران برگزار می‌شود.
چرا چینی‌ها در تهران هتل نمی‌روند؟ چینی‌ها در ادبیات‌شان رویای همجواری کوه، دریا و جنگل را دارند که در کشورشان، چنین چیزی وجود ندارد، آنها می‌گویند که در ایران با تله‌کابین می‌توان در مدت کمی از کوه و جنگل به دریا رسید! چشم بادامی‌ها ...
تشکیل جلسه مجمع 51 نفره امید تهران سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش جزییات جلسه مجمع 51 نفره امید تهران را تشریح کرد.
استقبال تهرانی‌ها از اهدای جسد مدیراجرایی واحد فرآوری بافت و پیوند نسوج پزشکی قانونی با بیان اینکه دانشگاه‌های کشور سالانه به ۲۰۰ تا ۳۰۰ جسد نیاز دارند، گفت: در حال حاضر تعداد افرادی که تمایل دارند، جسدشان را اهدا کنند، از ۱۲۰ نفر...
تهران نیازمند برپایی ستاد بحران ملی است قائم مقام وزیر کشور گفت: تهران نیازمند برپایی ستاد بحران ملی است که هم به کشور و هم به تهران خدمات رسانی کند.
تکمیل فاز اول مصلی تهران در سال آینده معاون وزیر راه و شهرسازی، از پیشرفت بیش از ۷۲ درصدی مصلی تهران خبر داد و گفت: پیش‌بینی کردیم در صورت محقق شدن اعتبارات لازم، فاز اول اجرای مصلی، تا پایان سال مالی ۹۷ بهره برداری شود.
اولین نشست خبری شهردار تهران با اصحاب رسانه شهردار تهران در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: امروز در وضعیتی قرار داریم که ادامه سیاست‌های قبلی ممکن نیست.
اعطای درجه عالی به بیمارستان میلاد مدیرعامل بیمارستان میلاد با اعلام کسب درجه عالی در اعتبار بخشی وزارت بهداشت، گفت: بیمارستان های معدودی توانسته اند این درجه را کسب کنند که نشان دهنده بیمار محوری و ایمنی در بیمارستان است.
نیاز تهران به ۱۱۰۰۰ تخت بستری رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر ضرورت وجود متولی واحد برای بهبود وضعیت سلامت در شهر تهران، گفت: اگر بخواهیم در تهران به مردم خدمات خوبی در حوزه سلامت ارائه کنیم، حدود ۱۱۰۰۰ تخت بیمارستا...
وضعیت پرداخت سرانه به مدارس پایتخت مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به وضعیت پرداخت سرانه به مدارس پایتخت گفت: مدارسی که دریافتی‌شان از محل کمک‌های مردمی کمتر است در اولویت دریافت سرانه قرار دارند.
وجود ۲۰۰مال غیراستاندارد در پایتخت رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: حداقل ۲۰۰ مال بزرگ در پایتخت ساخته شده که سبب بروز مشکلات بسیاری برای شهر و شهروندان شده است.
نیمی از ناوگان اتوبوسرانی پایتخت فرسوده است رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران می‌گوید تا دو سال دیگر تمام اتوبوس‌های پایتخت به سن فرسودگی می رسند و باید دست‌کم ۲ هزار اتوبوس تازه وارد ناوگان کرد.
۸۰۰ مدرسه تهران ۵۰ ساله‌اند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: اداره کل آموزش و پرورش تهران و سازمان نوسازی مدارس دیگر تایید نمی‌کنند دانش آموز وارد برخی از این مدارس شود زیرا امنیت ندارند و مدارس خالی می‌مانند.
پاسخگویی مدیران شهرداری تهران به رسانه‌ها از این پس به صورت هفتگی (دوشنبه‌ها) یکی از معاونین شهرداری تهران در نشستی خبری ضمن تبیین مسائل حوزه تصدی خود، به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.