انتصاب رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سعید اوحدی با انتخاب اعضای هیات امنا، به عنوان رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران معرفی شد.
تشییع و تدفین شهدا در شهر تهران پیکر مطهر ۲۱ شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) در ۱۱ نقطه از پایتخت تشییع و تدفین می‌شوند.
پارکبان های تهران به روز می شوند معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص شیوه جدید پرداخت عوارض پارک در حاشیه خیابان‌ها گفت؛ خودروها می‌توانند از طریق موبایل و اپلیکیشن یا کارت بانکی هزینه شارژشان را پرداخت کنند.
کشف مواد محترقه در غرب تهران رئیس پاوا فاتب از دستگیری اعضای دو باند توزیع مواد محترقه در تهران و کشف شش میلیون و ۸۶۰ هزار عدد ماده محترقه خبر داد.
انتشار همشهری محله با ساختار جدید سردبیر سابق همشهری محله گفت؛ ساختار «همشهری محله» با تمامی ۲۲ دبیر منطقه، ۵ دبیر تحریریه که بر اساس پهنه‌بندی جغرافیایی شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز فعالیت می‌کنند و نیز رابطین خبر، حفظ خواهد شد و تنها...
امامت جمعه موقت تهران منصوب شد حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد از سوی رهبر انقلاب، به امامت جمعه موقت تهران منصوب شد.
جانبازان الگویی برای چگونه زیستن رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب گفت: جانبازان الگویی برای چگونه زیستن و چگونه اداره کردن امور هستند و برای ما دانشگاهیان بسی افتخار است که در جمع این بزرگ مردان حاضر شویم.
باشگاه عکاسان دارالفنون افتتاح شد همزمان با ایام الله دهه فجر، ˝باشگاه عکاسان دارالفنون˝ فعالیت خود را به طور رسمی در تهران آغاز کرد.
سرپرست مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب شد طی حکمی از سوی مدیر کل زندانهای استان تهران، فرزادی به عنوان سرپرست جدید مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب شد.
گوگرد موجود در بنزین تهران بالاست رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به جدیدترین آزمون‌های پایش کیفیت بنزین گفت: میزان گوگرد موجود در بنزین تهران، ۶۰ بوده؛ در حالیکه این رقم باید به صورت استاندارد ۵۰ باشد.
جزئیات درگیری دراویش تهران با پلیس رئیس پلیس تهران گفت؛ نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.
ثبت ۲۴ تشکل جدید در اتاق تهران رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال جاری ٢٤ تشکل در اتاق تهران ثبت شده و برنامه داریم تشکل های مرتبط را ثبت و شناسایی کنیم.
نقدی بر یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته آن در تهران، درحالی در بهمن برفی ۹۶ برگزار شد که جدا از دستاوردهایش، دچار نقصان و نقدهای نیز بود و متعاقباً پذیرفتن ایرادات و برطرف کردن آنها برای ...
آلودگی هوا مدارس تهران را تعطیل کرد به علت آلودگی هوا؛ تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و دبستان‌های شهر تهران فردا(دوشنبه ١6 بهمن ماه) تعطیل هستند.
حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره نایب رییس اول اتاق اصناف تهران در نشست با فرماندار تهران گفت: در پی حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره و فروش فوق العاده، فقط 5 نمایشگاه مجوز فعالیت دارند و از فعالیت بدون مجوز نمایشگاه ها مما...