تاثیز کاهش نرخ سود بانکی در بازار طلا بازار داخلی طلا و سکه طی روزهای گذشته با تغییرات و افزایش قابل توجه قیمت همراه شده است؛ به گفته رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا این افزایش قیمت تحت تاثیر عوامل داخلی و خارجی رخ داده است که...
کاهش نرخ سود بانکی معضلی برای مستاجران بر اساس آمار رسمی بانک مرکزی متوسط سهم هزینه مسکن از کل هزینه خانوار در استان‌های مختلف بین 17 تا 45‌درصد است که این سهم در استان‌های ایلام و تهران به ترتیب کمترین و بیشترین است.
رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال! رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران دلایل افزایش قیمت طلا و سکه را تشریح و عنوان کرد که قیمت طلا طی چند روز گذشته رکورد پنج سال گذشته را زده و هر گرم طلای ۱۸ عیار به بیش از ۱۲۰ هزار تومان رسیده است.
۳۶۰ هزار بشکه نفت خام سوآپ به تهران رسید پس از ۷ سال وقفه در سوآپ نفت کشور، ۳۶۰ هزار بشکه نفت خام از طریق خط لوله ۳۲ اینچ نکا، ساری، ری سوآپ و به پالایشگاه تهران وارد شد.
عوارض تهران - قم باید به ۱۵۰۰ تومان برسد رئیس سازمان راهداری گفت: عوارض آزادراه تهران ـ قم باید به ۱۵۰۰ تومان افزایش یابد تا هم هزینه نگهداری این آزادراه تأمین شود هم بخشی از درآمدهای آن به قم ـ گرمسار اختصاص یابد.
بازار موبایل و علاءالدین زیر ذره‌بین دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از رصد دائمی بازار موبایل و علاءالدین از طریق پلیس، تعزیرات و سایر دستگاه‌های مسئول خبر داد.
انتقاد اتاق تهران از شورای رقابت رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: تقاضای بخش خصوصی از شورای رقابت، عمل به وظایف قانونی این شورا است.
آغاز فروش فوق‌العاده ˝شهروند˝ مدیرعامل شرکت شهروند از آغاز فروش فوق العاده این مجموعه برای سال تحصیلی جدید تحت عنوان «لبخند مهر» با تخفیفات 10 تا 40 درصدی خبر داد.
شلوار پاره در شان ایرانی نیست رئیس اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به برخورد با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف با کمک نیروی انتظامی گفت: شلوار پاره در شان ایرانی نیست و ما کاری به مد دنیا نداریم.
چرا سنتی‌ها به سمت دیجیتالی شدن نمی‌روند؟ معاون وزیر ارتباطات معتقد است کسب‌وکارهای سنتی در ابتدا با کسب‌وکارهای اینترنتی مخالفت می‌کنند، اما درنهایت اینترنتی‌ها، سنتی‌ها را تحریک می‌کنند که به سمت دیجیتالی شدن بروند.
تلاش ایران برای ورود به بازار جهانی پوشاک یک مقام اتحادیه پوشاک تهران گفت، ایران اقداماتی را با هدف نوسازی صنعت تولید پوشاک جهت ورود به بازارهای بین المللی اتخاذ کرده است.
محموله اسباب‌بازی قاچاق به تهران نرسید فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله اسباب‌بازی خارجی به‌ارزش دومیلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
سرانه ۱۰.۵میلیون تومانی هر تهرانی از سود بانکی یک اقتصاددان با انتقاد از برخی نزدیکان به قدرت و سودجویان که افزایش نرخ ارز را دنبال می کنند، گفت: سرانه هر تهرانی در دریافت سود بانکی ۱۰.۵ میلیون تومان است که رقمی وحشتناک به شمار می رود.
کاهش ۶ درصدی معاملات مسکن در تهران در تیر ماه امسال تعداد معاملات مسکن نسبت به خرداد ماه امسال ۵.۸ درصد و نسبت به تیر ماه سال گذشته، ۲ و نیم درصد کاهش داشته است.
وزارت کار در دولت روحانی، مأمن اصناف بود نایب رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه کارنامه ربیعی قابل قبول است، خاطرنشان کرد: باید انصاف داشته باشیم و وقتی وزیری موفق عمل کرده آن را نادیده نگیریم. ربیعی هیچ نقطه تاریکی در عملکرد وزارت خود در...
صفحه 8 از 110  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر