خداحافظی با دسته‌چک‌های قدیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان جزئیات طرح جدید جایگزینی چک‌های الکترونیکی، گفت: چک‌های قدیمی تا اردیبهشت ماه سال ۹۷، در شبکه بانکی پردازش و پذیرش می‌شوند.
مشاغل خانگی راهی برای اشتغالزایی کسب و کارهای خانگی می‌توانند در قالب «شرکت‌های تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی» فعالیت کنند که صرفه جویی در هزینه‌های اشتغال و تامین منابع مالی با نرخ مناسب از جمله مزایای این نوع مشاغل است.
خودروهای زیر 30 میلیون از بازار جمع می شوند سازمان استاندارد، خودروسازان را ملزم به رعایت برخی استانداردهای جدید کرده است که کارشناسان معتقدند با تحقق این امر، قیمت خودرو افزایش خواهد یافت.
فعالیت ۲۶۰ تعاونی کارآفرینی در محلات تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت ۲۶۰ تعاونی در محلات تهران خبر داد و گفت:حدود ۴ هزار نفر در تعاونی‌هایی که با مشارکت شهرداری تهران راه اندازی شده اشتغال دارند.
نمایشگاهها زیر نظر اتاق اصناف و اتحادیه‌ها باشد رئیس اتحادیه سراجان گفت؛ ما بارها اعلام کرده‌ایم که اگر قرار است نمایشگاهی برگزار شود باید زیر نظر اتاق اصناف و اتحادیه‌ها باشد زیرا کمترین فایده این مسئله این است که هیچ اتحادیه‌ای اجازه عرضه کالای ب...
رونق بخش مسکن با اطلاع رسانی شفاف کارشناس مسکن با اشاره به خلاء اعتماد مردم به وب‌سایت‌های مسکن به دلیل فعالیت‌ غیرمجاز برخی در فضای مجازی، گفت: اطلاع‌رسانی شفاف علاوه بر جبران خلاء‌های موجود در مسکن باعث رونق بخشیدن به این می‌شود.
ایجاد صنوف نوین در پایتخت وزیر کار با اشاره به ایجاد فضای اشتغال با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری خبر داد و گفت: حتی برای آموزش کودکان با فضای کار پارک هایی ایجاد می شود.
متوسط قیمت آپارتمان در تهران وزارت راه و شهرسازی در تحلیلی از بازار مسکن در مرداد ماه امسال اعلام کرد: میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان مسکونی در تهران، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در هر مترمربع بوده است.
اقتصاد کم‌درآمدها در معرض تهدید برخی از کارشناسان تعمیم کالاها را به بخشنامه پیشین وزیر صنعت دولت یازدهم(حذف برچسب قیمت از کالا)، بدون اعمال اصلاحات لازم را نمونه‌ای از بی‌تدبیری، قلمداد می‌کنند.
افتتاح شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در تهران بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، ایجاد دسترسی مطلوب و حضور مستمر جهت ارایه خدمات به مراجعین منطقه غرب تهران، اقدام به گشایش شعبه ای در خیابان سردارجنگل نمود.
شیوع لوازم التحریر قاچاق در بازار و مراکز فروش شهریور، ماه خرید لوازم التحریر بوده اما سال هاست که این بازار در تسخیر کالاهای قاچاق قرار گرفته است.
هزینه یک شب عروسی در تهران چند؟ رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی از تعطیلی ۱۴ واحد این صنف در سه ماه اخیر خبر داده و به شهروندان نسبت به برخی تبعات استفاده از تالارهای خارج شهر هشدار داد.
احتمال کاهش قیمت گوشت در هفته آینده رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با بیان اینکه بازار این گوشت بسیار راکد است، گفت: اگر همین روند ادامه یابد، احتمال دارد هفته آینده قیمت این کالا در بازار کاهش پیدا کند.
واردات بی رویه موتور سیکلت از هندوستان حجازی با اشاره به واردات بی رویه موتورسیكلت از هندوستان گفت:این امر موجب تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی داخلی شده است.
نصب سیستم فاضلاب در ساختمان های تهران یک کارشناس عالی معماری نوین گفت؛ در مجتمع های جدید ساختمانی در تهران مشغول نصب سیستمی هستیم که فاضلاب واحدها را تصفیه و از طریق بازچرخانی آن ، به صرفه جویی در مصرف آب کمک کند.
صفحه 7 از 110  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر