جزییات جدید طرح انتقال آب شمال به تهران مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای تهران از ارائه پیشنهاد تخصیص 300 میلیون متر مکعب آب به استان‌های البرز، تهران و قزوین و صد میلیون متر مکعب آب به استان مازندران خبر داد.
میزان عیدی 92 اعلام شد: 402 هزار و 500 تومان معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری مبلغ پاداش پایان سال کارمندان دولت (عیدی) را اعلام کرد.
تشدید نظارت بر بازار استاندار تهران با بیان اینکه از فردا نظارت بر بازار با شدت بیشتری آغاز می‌شود، گفت: شهروندان شاهد نتایج این نظارت‌ها خواهند بود؛ ضمن آنکه از فردا توزیع 120 هزار تن برنج با قیمت 2800 تومان نیز آغاز می‌...
برگزاری سه نمایشگاه تخصصی بین المللی در تهران سه نمایشگاه بین المللی و تخصصی از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار می کند.
آغاز فروش نوروزی در بازار مسکن تهران با توجه به نزدیک شدن به سال جدید، بنگاه‌های املاک در برخی از محله‌ها از پنج‌شنبه هفته گذشته تبلیغات مربوط به فروش ویژه شب عید یا معرفی اکازیون‌های فصل را شروع کرده‌اند.
جدیدترین نرخ آرایشگاه‌های مردانه تهران دومین همایش آرایشگران مردانه تهران با حضور روسای مجامع تولیدی و توزیعی، رییس بسیج اصناف و رییس اتحادیه آرایشگران مردانه با هدف تعیین درجه آرایشگاه‌ها واعلام نرخ جدید اتحادیه برگزار شد.
5هزارصنف استان تهران برای دریافت تسهیلات حمایتی به بانک هامعرفی شدند رییس اداره اصناف و تشکل های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: تسهیلات بسته حمایتی اصناف به حدود پنج هزار صنف این استان پرداخت می شود و این تعداد واحد صنفی به بانک های عامل معرفی شده اند.
آمادگی دولت برای احداث مسکن ویژه دربافت فرسوده استاندار تهران درباره آخرین وضعیت مسکن ویژه تهران که از ماه‌های پیش احداث آن در چندین نقطه تهران اعلام شده است، گفت: تنها در پنج نقطه از تهران واحدهای مسکن ویژه احداث و به متقاضیان واگذار می‌شود.
میانگین قیمت هر متر مربع زمین در تهران براساس آمار مرکز آمار ایران میانگین قیمت هر متر مربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در تهران دو میلیون و ۶۲۹ هزار تومان است.
اتحادیه آرایشگران مردانه تهران، خدمات آرایشگری را نرخ‌گذاری می‌کند نرخ‌گذاری خدمات آرایشگری در تهران از این پس از سوی اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران انجام می‌شود.
توزیع 70 هزار تن برنج هندی در تهران تا قبل از عید رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: برنج هندی وارداتی در 330 نقطه تهران توزیع شده است.
214 میلیون برگه سهم و حق تقدم در بورس تهران دادوستد شد با معامله 214 میلیون و 891 هزار برگه سهم و حق تقدم در بورس تهران طی امروز چهارشنبه، ارزش روز بازار به رقم 170 هزار میلیارد تومان رسید.
وفادار: مردم به طلا به چشم سرمایه‌ نگاه می‌کنند رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان تهران گفت که کاهش عیار طلا از نظر اتحادیه فروشندگان کشوری تهران و شهرستان کاملا منتفی است.
نام نویسی مسکن ویژه تهران ادامه دارد مدیرکل راه و شهرسازی تهران با بیان اینکه ساخت مسکن ویژه تهران در تهرانسر همچنان ادامه دارد و به هیچ وجه متوقف نشده است ، گفت : نام نویسی در این طرح همچنان ادامه دارد.
برگزاری 5 نمایشگاه بهاره در شهر تهران با 15 درصد تخفیف رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران از برگزاری 5 نمایشگاه بهاره در پایتخت با 15 درصد تخفیف خبر داد.
صفحه 115 از 116  اول  قبلی   107    108    109    110    111    112    113    114    115    116   بعدی