جایگاههای عرضه میوه نوروزی در پایتخت مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از راه اندازی 17 جایگاه موقت عرضه محصولات نوروزی در آستانه عید نوروز در مناطق 22 گانه شهرداری تهران خبرداد.
راه‌ اندازی شهرک طلا در جنوب تهران رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از راه اندازی شهرک طلا در جنوب تهران خبر داد.
فروش 3 برابر قیمت در بازار سیاه خرید و فروش اسکناس نو در شب عید رونق گرفته و دلالان برخی از اسکناس‌ها را 3 برابر قیمت اصلی به مشتریان می‌فروشند و می‌گویند که اسکناس نو 10 هزار تومانی نداریم.
عرضه مستقیم میوه و مرکبات از 25 اسفند ماه معاون برنامه ریزی استانداری تهران از عرضه مستقیم میوه و مرکبات از هفته آینده خبر داد.
تعداد نمایشگاه های بهاره نباید افزایش یابد برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، نباید از میزان متعارف بیشتر شود.
تب و تاب خریدهای نوروزی به اوج رسید هرچه که به انتهای سال نزدیک می‌شویم، بازار خریدهای نوروزی نیز رونق می‌گیرد و تب و تاب مردم برای خرید بیشتر می‌شود. در این میان، با توجه به اینکه سفرهای نوروزی از اوایل هفته آینده، رسما آغاز می‌شود، بر...
آرامش در بازار طلا هفته گذشته، هفته ای پر نوسان برای بازار طلا به شمار می رود اما در پایان هفته با آرام گرفتن هر مثقال طلا بر نرخ 602 هزار تومان، تنها 8500 تومان افزایش را نسبت به روز شنبه به ثبت رساند.
رشد فزاینده ثبت نام مسكن ویژه ثبت نام در مسكن ویژه تهرانسر درهفته های اخیر رشد فزاینده ای داشته است.
قیمت آپارتمان‌های زیر 50 متر در پایتخت در روزهای پایان سال 91، قیمتهای مسکن در نقاط مختلف شهر تهران با نرخهای قبلی به فروش می رسد و کاهش قیمت در بازارهای دیگر تاثیر چندانی را در بازار مسکن نگذاشته است.
گران فروشان تهرانی جریمه می شوند رئیس تعزیرات حكومتی استان تهران اعلام كرد: میانگین ماهانه جریمه های نقدی صنوف متخلف به 6 میلیارد تومان می رسد.
حقوق تا 600 هزار تومان از مالیات معاف می‌شود بر اساس لایحه بودجه سال 92 حقوق تا 600 هزار تومان در سال آینده از مالیات معاف خواهد بود.
فعالیت 500 واحد غیر مجاز فرش‌شویی در تهران رییس اتحادیه قالیشویان تهران گفت: در حال حاضر قیمت مصوب شست و شوی فرش ماشینی برای هر متر مربع 2160 تومان و فرش دستباف با توجه به نوع فرش از 3600 تا 6000 تومان است.
تخفیف 40 درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز معاون اجرایی اتحادیه هتل‌داران تهران گفت: از یکم تا 13 فروردین‌ سال آینده 40 درصد تخفیف نسبت به نرخ مصوب برای هتل‌های شهر تهران در نظر گرفته شده است.
بازارچه خود اشتغالی ویژه بانوان در تهران بر پا شد شهردار منطقه 8 از بر پایی بازارچه خود اشتغالی ویژه بانوان سرپرست خانوار این منطقه همزمان با فرا رسیدن فصل همدلی خبر داد.
انتخاب واحد های مسکن ویژه تهرانسر مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ثبت‌نام کنندگان مسکن ویژه می‌توانند در هفته ‌آخر اسفندماه برای انتخاب واحد خود در تهرانسر اقدام کنند.
صفحه 109 از 115  اول  قبلی   104    105    106    107    108    109    110    111    112    113    114   بعدی  آخر