نمایشگاه فروش بهاره در مصلی تهران این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای بازدیدکنندگان است ضمن آنکه دسترسی شهروندان به این مکان از طریق خط یک مترو در ایستگاه شهید بهشتی آسان است.
376 میلیون برگه سهم و حق تقدم در بورس تهران دادوستد شد معامله 376 میلیون برگه سهم به ارزش بیش از یکهزار و 665 میلیارد ریال؛ نتیجه پایان کار یکشنبه بورس تهران بود.
تهران پرچم‌دار تخلفات صنفی است مدیر بازرسی و نظارت شورای اصناف از عرضه پسته با قیمت کیلویی 30 هزار تومان در نمایشگاه‌های بهاره خبر داد.
اجاره‌ آپارتمان‌های زیر 50 متر چقدر است؟ بیشترین تاثیر افزایش قیمت مسکن و رکود بازار در ماه‌های اخیر را مستاجران متحمل شده‌اند چراکه به تبع روند افزایشی قیمت مسکن، اجاره‌ بهای واحدها نیز افزایش یافته است.
مردم به جای نارنگی کیوی بخورند! رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران توصیه کرد که مردم به جای نارنگی، کیوی مصرف کنند.
توزیع مرغ 4 هزار تومانی در تهران فرماندار تهران با اشاره به اینکه مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 4 هزار و 800 تومان توزیع می‌شود، گفت: در شهر تهران 17 هزار تن میوه ذخیره‌سازی شده است که با 20 درصد تخفیف توزیع خواهد شد.
نرخ اجاره بها در برخی از محله های تهران با آغاز ماه پایانی سال بازار اجاره بها با مراجعه کننده کمتری مواجه می‌شود و اغلب مستاجران سعی دارند تا قبل از تعطیلات، مسکن مناسب خود را تهیه کنند، بنابراین این ماه با رکود بازار اجاره روبرو می‌شود.
وجود بیش از 350 هزار خانه خالی از سکنه در تهران بیش از 350 هزار خانه خالی از سکنه در تهران وجود دارد.
توزیع پسته ۳۰ هزار تومانی در نمایشگاههای بهاره عضو ستاد تنظیم بازار تهران گفت: توزیع ۵ هزار تن پسته به قیمت هر کیلو ۳۰ هزار تومان از امروز در نمایشگاه‌های بهاره آغاز شد.
ساعات کار میادین و بازارهای میوه و تره‌ بار مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از زمان‌بندی ساعات کاری میادین و بازارها در ایام پایانی سال 91 و تعطیلات نوروز خبر داد .
فاز دوم مسکن ویژه تهران مسئولان ارشد نزدیک به وزارت راه و شهرسازی طرحی را در دست تهیه و اجرا دارند که براساس آن برای افزایش استقبال متقاضیان از فاز دوم مسکن ویژه تهران (آتی شهر) میزان اقساط 20 میلیون تومانی را به 15 میلیون ت...
دریافت اطلاعات جدید از پالایشگاه نفت تهران رئیس نظارت بر ناشران فرابورسی سازمان بورس و اوراق بهادار از دریافت اطلاعات جدید شرکت پالایشگاه نفت تهران خبر داد.
واریز یارانه عیدی تهرانی ها معاون برنامه ریزی استانداری تهران اعلام كرد: تلاش می كنیم بعد از مشخص شدن دهك ها یارانه عیدی تهرانی ها تا هفته دوم اسفند ماه واریز شود.
بافت فرسوده تهران، مکانی مناسب برای اجرای مسکن مهر کارشناس مسکن، گفت: در کلانشهرهایی مثل شهر تهران، صدها هکتار بافت فرسوده وجود دارد که با اجرای طرح بلند مرتبه سازی، می تواند چندین میلیون جمعیت را در خود جای دهد.
آخرین خبرهای آزاد راه تهران - شمال وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه قطعه چهار آزادراه تهران - شمال قطعا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: مسئولیت ساخت این قطعه‌های دو و سه این آزادراه به عهده بنیاد مستضعفان است که متاسفان...
صفحه 109 از 113  اول  قبلی   104    105    106    107    108    109    110    111    112    113   بعدی