آغاز فروش نوروزی در بازار مسکن تهران با توجه به نزدیک شدن به سال جدید، بنگاه‌های املاک در برخی از محله‌ها از پنج‌شنبه هفته گذشته تبلیغات مربوط به فروش ویژه شب عید یا معرفی اکازیون‌های فصل را شروع کرده‌اند.
جدیدترین نرخ آرایشگاه‌های مردانه تهران دومین همایش آرایشگران مردانه تهران با حضور روسای مجامع تولیدی و توزیعی، رییس بسیج اصناف و رییس اتحادیه آرایشگران مردانه با هدف تعیین درجه آرایشگاه‌ها واعلام نرخ جدید اتحادیه برگزار شد.
5هزارصنف استان تهران برای دریافت تسهیلات حمایتی به بانک هامعرفی شدند رییس اداره اصناف و تشکل های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: تسهیلات بسته حمایتی اصناف به حدود پنج هزار صنف این استان پرداخت می شود و این تعداد واحد صنفی به بانک های عامل معرفی شده اند.
آمادگی دولت برای احداث مسکن ویژه دربافت فرسوده استاندار تهران درباره آخرین وضعیت مسکن ویژه تهران که از ماه‌های پیش احداث آن در چندین نقطه تهران اعلام شده است، گفت: تنها در پنج نقطه از تهران واحدهای مسکن ویژه احداث و به متقاضیان واگذار می‌شود.
میانگین قیمت هر متر مربع زمین در تهران براساس آمار مرکز آمار ایران میانگین قیمت هر متر مربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در تهران دو میلیون و ۶۲۹ هزار تومان است.
اتحادیه آرایشگران مردانه تهران، خدمات آرایشگری را نرخ‌گذاری می‌کند نرخ‌گذاری خدمات آرایشگری در تهران از این پس از سوی اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران انجام می‌شود.
توزیع 70 هزار تن برنج هندی در تهران تا قبل از عید رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: برنج هندی وارداتی در 330 نقطه تهران توزیع شده است.
214 میلیون برگه سهم و حق تقدم در بورس تهران دادوستد شد با معامله 214 میلیون و 891 هزار برگه سهم و حق تقدم در بورس تهران طی امروز چهارشنبه، ارزش روز بازار به رقم 170 هزار میلیارد تومان رسید.
وفادار: مردم به طلا به چشم سرمایه‌ نگاه می‌کنند رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان تهران گفت که کاهش عیار طلا از نظر اتحادیه فروشندگان کشوری تهران و شهرستان کاملا منتفی است.
نام نویسی مسکن ویژه تهران ادامه دارد مدیرکل راه و شهرسازی تهران با بیان اینکه ساخت مسکن ویژه تهران در تهرانسر همچنان ادامه دارد و به هیچ وجه متوقف نشده است ، گفت : نام نویسی در این طرح همچنان ادامه دارد.
برگزاری 5 نمایشگاه بهاره در شهر تهران با 15 درصد تخفیف رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران از برگزاری 5 نمایشگاه بهاره در پایتخت با 15 درصد تخفیف خبر داد.
یارانه نقدی دی ماه قابل برداشت شد یارانه نقدی دی ماه دوشنبه شب به حساب سرپرستان خانوارها واریز شد.
یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی امشب واریز و فردا قابل برداشت است معاون یارانه‌های مستقیم سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: مرحله بیست‌وسوم یارانه نقدی، روز سه‌شنبه ۱۹ دی قابل برداشت است.
نیکزاد تعداد مسکن های ویژه تهران را کاهش داد وزیر راه و شهرسازی با حضور در تهرانسر از نزدیک واحد‌های در حال ساخت را بازدید کرد و در جلسه‌ای تعداد واحد‌های مسکونی مورد قرارداد هر یک از پیمانکاران این پروژه را به دلیل عدم پیشرفت فیزیکی کاهش داد.
ثبت حدود 400 هزار قرارداد مسکن در تهران طی 9 ماه بیش از 398 هزار قرارداد مبایعه‌نامه،‌ اجاره‌نامه، اجاره به شرط تملیک،‌ پیش‌فروش، قراردادهای خاص و سرقفلی در 9 ماهه امسال در استان تهران ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 148 هزار و 993 مورد افزای...
صفحه 109 از 110  اول  قبلی   101    102    103    104    105    106    107    108    109    110   بعدی