بازار شغل‌های خدماتی سکه شد! در سالهای اخیر با رشد روز افزون فارغ التحصیلان دانشگاهی، افزایش تعداد جویندگان کار و نیاز بازار کار، جامعه به سمت مشاغل خدماتی رفته و استقبال بیشتری از بخش خدمات در مقایسه با بخش‌های صنعت و کشاورزی دی...
بی‌اطلاعی اصناف از تصمیم دقیقه 90 شریعتمداری! درحالیکه شریعتمداری در دقیقه 90 دستورالعمل حذف برچسب قیمت کالا را به تعویق انداخت، رییس اتاق اصناف می‌گوید ˝از سوی وزارت صنعت دستورالعملی برای توقف حذف برچسب قیمت‌ها اعلام نشده است و حذف برچسب قیمت از...
سامانه«ثبت قراردادهای کار»تکمیل شد مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار از تکمیل طراحی سامانه ثبت قراردادهای کار خبرداد و اظهار امیدواری کرد تا اوایل سال آینده آمار قابل اتکا از میزان قراردادهای موقت و دائم ارائه شود.
ظروف یکبار مصرف ۳۵ درصد گران شدند رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان پلاستیک و نایلون تهران از افزایش ۳۰ تا ۳۵ درصدی ظروف یکبار مصرف در ماه محرم خبر داد.
تعطیلی برخی جایگاههای سی ان جی شهر تهران دبیر انجمن صنفی سی ان جی کشور از تعطیلی برخی جایگاههای شهر تهران بعلت مشکلات پدیدار شده به دنبال بازرسی سازمان ملی استاندارد خبر داد.
رشد دسته جمعی متغیرهای بورس تهران در معاملات آخرین روز معاملاتی شهریور ماه شاخص کل بورس با رشد ۴۸۷ واحدی پرونده ششمین ماه سال را بست.
۱۲۰ هزار کارورز آماده جذب پیش‌بینی می‌شود با واریز اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی در مرحله نخست، ‌ ‌طرح کارورزی با قوت بیشتری دنبال شود و جنبه عملی‌تری به خود گیرد.
خداحافظی با دسته‌چک‌های قدیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان جزئیات طرح جدید جایگزینی چک‌های الکترونیکی، گفت: چک‌های قدیمی تا اردیبهشت ماه سال ۹۷، در شبکه بانکی پردازش و پذیرش می‌شوند.
مشاغل خانگی راهی برای اشتغالزایی کسب و کارهای خانگی می‌توانند در قالب «شرکت‌های تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی» فعالیت کنند که صرفه جویی در هزینه‌های اشتغال و تامین منابع مالی با نرخ مناسب از جمله مزایای این نوع مشاغل است.
خودروهای زیر 30 میلیون از بازار جمع می شوند سازمان استاندارد، خودروسازان را ملزم به رعایت برخی استانداردهای جدید کرده است که کارشناسان معتقدند با تحقق این امر، قیمت خودرو افزایش خواهد یافت.
فعالیت ۲۶۰ تعاونی کارآفرینی در محلات تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت ۲۶۰ تعاونی در محلات تهران خبر داد و گفت:حدود ۴ هزار نفر در تعاونی‌هایی که با مشارکت شهرداری تهران راه اندازی شده اشتغال دارند.
نمایشگاهها زیر نظر اتاق اصناف و اتحادیه‌ها باشد رئیس اتحادیه سراجان گفت؛ ما بارها اعلام کرده‌ایم که اگر قرار است نمایشگاهی برگزار شود باید زیر نظر اتاق اصناف و اتحادیه‌ها باشد زیرا کمترین فایده این مسئله این است که هیچ اتحادیه‌ای اجازه عرضه کالای ب...
رونق بخش مسکن با اطلاع رسانی شفاف کارشناس مسکن با اشاره به خلاء اعتماد مردم به وب‌سایت‌های مسکن به دلیل فعالیت‌ غیرمجاز برخی در فضای مجازی، گفت: اطلاع‌رسانی شفاف علاوه بر جبران خلاء‌های موجود در مسکن باعث رونق بخشیدن به این می‌شود.
ایجاد صنوف نوین در پایتخت وزیر کار با اشاره به ایجاد فضای اشتغال با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری خبر داد و گفت: حتی برای آموزش کودکان با فضای کار پارک هایی ایجاد می شود.
متوسط قیمت آپارتمان در تهران وزارت راه و شهرسازی در تحلیلی از بازار مسکن در مرداد ماه امسال اعلام کرد: میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان مسکونی در تهران، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در هر مترمربع بوده است.
صفحه 10 از 113  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر