آغاز فروش فوق‌العاده ˝شهروند˝ مدیرعامل شرکت شهروند از آغاز فروش فوق العاده این مجموعه برای سال تحصیلی جدید تحت عنوان «لبخند مهر» با تخفیفات 10 تا 40 درصدی خبر داد.
شلوار پاره در شان ایرانی نیست رئیس اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به برخورد با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف با کمک نیروی انتظامی گفت: شلوار پاره در شان ایرانی نیست و ما کاری به مد دنیا نداریم.
چرا سنتی‌ها به سمت دیجیتالی شدن نمی‌روند؟ معاون وزیر ارتباطات معتقد است کسب‌وکارهای سنتی در ابتدا با کسب‌وکارهای اینترنتی مخالفت می‌کنند، اما درنهایت اینترنتی‌ها، سنتی‌ها را تحریک می‌کنند که به سمت دیجیتالی شدن بروند.
تلاش ایران برای ورود به بازار جهانی پوشاک یک مقام اتحادیه پوشاک تهران گفت، ایران اقداماتی را با هدف نوسازی صنعت تولید پوشاک جهت ورود به بازارهای بین المللی اتخاذ کرده است.
محموله اسباب‌بازی قاچاق به تهران نرسید فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله اسباب‌بازی خارجی به‌ارزش دومیلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
سرانه ۱۰.۵میلیون تومانی هر تهرانی از سود بانکی یک اقتصاددان با انتقاد از برخی نزدیکان به قدرت و سودجویان که افزایش نرخ ارز را دنبال می کنند، گفت: سرانه هر تهرانی در دریافت سود بانکی ۱۰.۵ میلیون تومان است که رقمی وحشتناک به شمار می رود.
کاهش ۶ درصدی معاملات مسکن در تهران در تیر ماه امسال تعداد معاملات مسکن نسبت به خرداد ماه امسال ۵.۸ درصد و نسبت به تیر ماه سال گذشته، ۲ و نیم درصد کاهش داشته است.
وزارت کار در دولت روحانی، مأمن اصناف بود نایب رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه کارنامه ربیعی قابل قبول است، خاطرنشان کرد: باید انصاف داشته باشیم و وقتی وزیری موفق عمل کرده آن را نادیده نگیریم. ربیعی هیچ نقطه تاریکی در عملکرد وزارت خود در...
نابسامانی در دستمزد آرایشگران مردانه تهران رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تهران با انتقاد از عدم تایید ۳ ساله نرخ نامه‌های جدید آرایشگاههای مردانه گفت: اگر سازمان حمایت ادعایی دارد قیمت گوشت و مرغ و برنج را متعادل کند تا دست گروههای مافیایی نب...
افشاگری‌ درباره بازار برنج بررسی وضعیت بازار برنج طی چند سال اخیر نشان می‌دهد دست‌هایی پشت پرده بوده که به وضعیت نابسامان بازار این محصول دامن زده است و هنوز آنها خواهان لغو قانون تمرکز هستند.
حمایت از توسعه مترو تهران و کلان شهرها مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه حمایت از خطوط مترو در تهران و سایر کلانشهرها در دستور کار قرار گرفته است، گفت: طی چند سال گذشته بانک شهر و به عنوان حامی اصلی توسعه حمل و نقل عمومی و خطوط ریلی، نقش مو...
قیمت گوشت ترمز کشید! رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با اشاره به توقف روند افزایشی قیمت این نوع گوشت در بازار گفت: میزان واردات و توزیع گوشت استرالیایی افزایش یافته است.
خواب عمیق در صنعتِ تولید لوازم ورزشی ساختِ لوازم ورزشی در بسیاری از کشورهای دنیا، درآمد مطلوبی برای فعالان این حوزه دارد اما با رکود اقتصادی در ایران، بهره گیری حداکثری از ظرفیت های بالقوه داخلی را در این خصوص،تحت الشعاع قرار داده است.
تغییر جهت بازار مسکن تهران نشانه‌هایی مبنی بر تغییر رویکرد سرمایه گذاران از ساخت و ساز در مناطق شمال شهر به هسته مرکزی با رشد ۵۶ درصدی صدور پروانه‌های ساختمانی در نقاط بافت فرسوده تهران طی چهار ماه ابتدای سال جاری دیده می شود.
کاهش بازسازی خانه‌های قدیمی در تهران رئیس اتحادیه تزئینات داخل ساختمان شهر تهران گفت؛ صنف ما علاوه بر ساختمان های نوساز در سازهای قدیمی نیز فعالیت می کند اما امروزه به دلیل افزایش فشار زندگی و پایین آمدن قدرت خرید مردم دیگر افراد کمتری ب...