بازپیرایی فضاهای سبز شمال شرق تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از بازپیرایی و کندوکوب بیش از 20000 مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل بهار فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و نونوار می شود.
اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان شهردار منطقه دو از آغاز اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان و خیابان کوثر اول در منطقه دو خبر داد .
توقف فرسودگی منطقه ۱۲ تهران با مشارکت مردم وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه نمونه بارزی از تغییر رویکرد دولت یازدهم در بخش بازآفرینی شهری نسبت به دولت گذشته است و افزایش منزلت اجتماعی نیز یکی از مهم‌ترین اهداف ما در این مسیر است.
کارگاه های آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی کارگاه های آموزشی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، در خانه های سلامت، سراهای محلات و تمامی مدارس سطح منطقه 21 با هدف تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.
ستادهای مدیریت بحران نواحی فعال می شوند رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: دستورالعمل فعالیت ستادهای مدیریت بحران نواحی، بزودی ابلاغ خواهد شد.
ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی منطقه دو معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از ساماندهی وضعیت کیوسک های مطبوعاتی و گل در منطقه دو خبر داد.
بهره مندی صدها زوج جوان از خدمات تالارهای یاس معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 گفت: 150 خیر در منطقه 19 برای کمک به نیازمندان در مجمع خیرین این منطقه فعالیت می کنند.
راه اندازی بوستان پیروزی ویژه معلولان شهردار منطقه 13 از راه اندازی و آماده سازی بوستان پیروزی به عنوان نخستین بوستان منطقه به منظور استفاده معلولین و افرادکم توان در سطح منطقه خبرداد و گفت :مناسب سازی این بوستان با پیشرفت 80 درصدی جهت به...
آشنایی کودکان منطقه 15 با کاشت نهال کودکان جنوبشرق تهران در آستانه روز هوای پاک با نحوه کاشت دانه و نهال آشنا شدند.
تکمیل بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی پروژه بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی، ظرف روزهای آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.
مناطق ۹ و ۱۰ شهرداری تهران ادغام می‌شوند رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از شرایط بافت فرسوده در منطقه ۱۰ گفت: امیدواریم بزودی مناطق ۹ و ۱۰ ادغام شود.
پادگان جی را تعیین‌ تکلیف کنید دبیر دبیران شورایاری منطقه10 گفت: از شورای شهر درخواست دارم تا پادگان جی را زودتر تعیین‌ تکلیف کند، چرا که عقب‌نشینی پادگان جی می‌تواند منطقه 9 و 10 را از بار ترافیکی نجات دهد.
ساماندهی قهوه‌خانه‌ها در شهرک بعثت عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم در شهرک بعثت واقع در منطقه ۱۶، گفت: در حال حاضر فزونی قهوه‌خانه‌ها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد کرده است.
ساماندهی بزرگترین بنگاه آهن و یراق آلات تهران در نشستی با حضور شهردارمنطقه۱۸، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع) و مسئولین حوزه بسیج اصناف به موضوعات مرتبط با صنوف از جمله بازارآهن و یراق آلات فروشان پرداخته شد.
از قهوه خانه های منطقه 17 تا حریم خط آهن تهران تبریز مشکلات محله زهتابی به قلم مصیب حسن زاده شورایار محله زهتابی منطقه ۱۷، دارالشهدای تهران.
صفحه 9 از 74  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر