۳۰۰ قهوه‌خانه‌ در منطقه ای که سرای محله ندارد اعضای شورای شهر تهران یکی از مشکلات منطقه ۱۷ تهران را وجود قهوه‌خانه‌های فراوان عنوان کردند.
تراکم منطقه ۱۵ سه برابر نرم شهر تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تراکم سه برابری منطقه ۱۵ خواستار توجه ویژه مدیریت شهری به این منطقه شد.
بافت تاریخی میدان وحدت اسلامی احیا می‌شود شهردار منطقه یازده تهران گفت: با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران؛ احیای بافت تاریخی و ارزشمند میدان وحدت اسلامی در محدوده حصار ناصری تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد.
ضرورت جلوگیری از ساخت‌وساز بی‌رویه در منطقه ۲ رییس کمیته هنری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت جلوگیری از ساخت و سازهای بی‌رویه در منطقه ۲ تاکید کرد.
آغاز فعالیت باشگاه کوهنوردی منطقه 22 با حضور نماینده فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران و انجمن کوهنوردی منطقه 22 باشگاه کوهنوردی این منطقه با هدف ساماندهی و ارائه برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی به همشهریان و اطلاع رسانی جهت استفاده ...
تخت جمشید را در تهران ببینید علاوه بر تخت جمشید یازده اثر دیگر که در فهرست جهانی یونسکو ثبت شده اند، در باغ موزه مینیاتور تهران قابل مشاهده هستند.
تهران در هفته ای که گذشت در هر یک از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران رویدادهای محلی و منطقه‌ای رخ داده است که ایمن سازی ترددها، برگزاری جشن‌های ویژه میلاد حضرت نبی اکرم(ص) و شب یلدا و همچنین فعالیت برای آمادگی بارش‌های هفته آینده تق...
عضویت بیش از سه هزار نفر در طرح اکرام سرپرست کمیته امداد منطقه پنج تهران از کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به طرح اکرام خبر داد.
مانور مقابله با بحران در سطح مدارس منطقه 17 هجدهمین مرحله از مانور مقابله با بحران در سطح مدارس منطقه 17 و با حضور دانش آموزان پایه ششم و هفتم برگزار شد.
ویژه برنامه «کوی نشاط» در فرهنگسرای بهمن رادیو ایران با برگزاری ویژه برنامه طنز «کوی نشاط» در فرهنگسرای بهمن به استقبال هفته وحدت می رود.
کسب رتبه برتر توسط پژوهش سرای منطقه 14 پژوهش سرای دانش آموزی خوارزمی منطقه 14 به عنوان مرکز برتر آموزشی کشور از طرف ستاد زیست فناوری برگزیده شد.
جشنواره بهترین ها از دورریختنی ها جشنواره و برنامه های آموزشی بهترین ها از دورریختنی ها در سیزده محله منطقه 13 برگزار می شود.
منطقه ۶ برترین منطقه تهران رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: منطقه ۶ بالاترین رتبه را در میان مناطق شهرداری تهران داراست.
«جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی» برگزار می شود نخستین «جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی» روزهای نوزدهم و بیستم آذرماه همزمان با تالار رودکی در سالن نغمه فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
بهره برداری از مرکز حمایت از معلولان ضایعه نخاعی اولین مرکز حمایت از معلولین ضایعه نخاعی در پهنه جنوب تهران، با حضور شهردار منطقه 20 افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
صفحه 9 از 72  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر