افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه 7 معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از افتتاح مرکز طب سنتی در این منطقه خبر داد.
بازپیرایی فضاهای سبز شمال شرق تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از بازپیرایی و کندوکوب بیش از 20000 مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل بهار فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و نونوار می شود.
اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان شهردار منطقه دو از آغاز اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان و خیابان کوثر اول در منطقه دو خبر داد .
توقف فرسودگی منطقه ۱۲ تهران با مشارکت مردم وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه نمونه بارزی از تغییر رویکرد دولت یازدهم در بخش بازآفرینی شهری نسبت به دولت گذشته است و افزایش منزلت اجتماعی نیز یکی از مهم‌ترین اهداف ما در این مسیر است.
کارگاه های آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی کارگاه های آموزشی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، در خانه های سلامت، سراهای محلات و تمامی مدارس سطح منطقه 21 با هدف تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.
ستادهای مدیریت بحران نواحی فعال می شوند رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: دستورالعمل فعالیت ستادهای مدیریت بحران نواحی، بزودی ابلاغ خواهد شد.
ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی منطقه دو معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از ساماندهی وضعیت کیوسک های مطبوعاتی و گل در منطقه دو خبر داد.
بهره مندی صدها زوج جوان از خدمات تالارهای یاس معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 گفت: 150 خیر در منطقه 19 برای کمک به نیازمندان در مجمع خیرین این منطقه فعالیت می کنند.
راه اندازی بوستان پیروزی ویژه معلولان شهردار منطقه 13 از راه اندازی و آماده سازی بوستان پیروزی به عنوان نخستین بوستان منطقه به منظور استفاده معلولین و افرادکم توان در سطح منطقه خبرداد و گفت :مناسب سازی این بوستان با پیشرفت 80 درصدی جهت به...
آشنایی کودکان منطقه 15 با کاشت نهال کودکان جنوبشرق تهران در آستانه روز هوای پاک با نحوه کاشت دانه و نهال آشنا شدند.
تکمیل بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی پروژه بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی، ظرف روزهای آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.
مناطق ۹ و ۱۰ شهرداری تهران ادغام می‌شوند رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از شرایط بافت فرسوده در منطقه ۱۰ گفت: امیدواریم بزودی مناطق ۹ و ۱۰ ادغام شود.
پادگان جی را تعیین‌ تکلیف کنید دبیر دبیران شورایاری منطقه10 گفت: از شورای شهر درخواست دارم تا پادگان جی را زودتر تعیین‌ تکلیف کند، چرا که عقب‌نشینی پادگان جی می‌تواند منطقه 9 و 10 را از بار ترافیکی نجات دهد.
ساماندهی قهوه‌خانه‌ها در شهرک بعثت عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم در شهرک بعثت واقع در منطقه ۱۶، گفت: در حال حاضر فزونی قهوه‌خانه‌ها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد کرده است.
ساماندهی بزرگترین بنگاه آهن و یراق آلات تهران در نشستی با حضور شهردارمنطقه۱۸، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع) و مسئولین حوزه بسیج اصناف به موضوعات مرتبط با صنوف از جمله بازارآهن و یراق آلات فروشان پرداخته شد.
صفحه 9 از 74  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر