جمع‌آوری ۸۰ درصد اوراقچی‌های شوش شهردار منطقه ۱۵ گفت: سرانه فضای سبز از ۱۵ مترمربع به ازای هر نفر به ۲۷ متر مربع افزایش داشته است.
پروژه آرام‌سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می‌شد رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: پروژه آرام سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می شد تا مشکلات ترافیکی کمتری برای شهروندان ایجاد می کرد .
بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است شهردار منطقه ۱۲ گفت: بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است و امیدواریم که با افتتاح کامل این مجموعه تفریحی، فرهنگی و هنری نشاط رابه این محله باز گردانیم.
تورهای ری‌گردی با اتوبوس‌های دو طبقه شهردار منطقه۲۰ گفت: این منطقه، با تورهای ری‌گردی در اتوبوس‌های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
آیین تکریم مادران شهدای آتش‌نشان همزمان با نزدیک شدن به ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن ویژه برنامه مادر آب با حضور نرگس معدنی پور شهردار منطقه ۱۳ در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر برگزار شد.
راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ خبر داد.
جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه به منظور پاکسازی سطح شهر تهران در ویژه برنامه های استقبال از بهار96 خبر داد.
تجلیل از شورایاران منطقه 10 مراسم تجلیل از شورایاران، اعضای هیئت امنا و مدیران محلات ده گانه منطقه 10 در مجموعه حبیب غنی پور برگزار شد.
تجلیل از خیرین مدرسه ساز در مدرسه غنچه های انقلاب مدرسه غنچه های انقلاب دخترانه (شاهد) منطقه 16 آموزش و پرورش در جهت فرهنگسازی مدرسه سازی، ضمن برگزاری جشنواره و نمایشگاه خیریه، از خیرین مدرسه ساز تجلیل می کند.
درختان باغ‌های شمیران شناسنامه‌دار شوند دبیر دبیران شورایاری منطقه یک به حفاظت از باغ‌های قدیمی در شمیران تأکید کرد و گفت: تاکنون ۱۰ باغ بزرگ در منطقه یک تملک شده است و لیست خرید ۱۱۰ باغ دیگر نیز تهیه و به شهرداری ارسال شده است.
نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در منطقه 2 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در بوستان شهرآرا خبر داد.
از آزادی تا وردآورد با اتوبوس‌تندرو شهردار منطقه 21 از احداث خط اتوبوس تندرو (BRT) از میدان آزادی تا وردآورد به طول 20 کیلومتر خبر داد.
پلمب 130 واحد غیرمجاز دپوی ضایعات شهردار منطقه 15 گفت: متاسفانه عد‌ه‌ای با کم ترین سرمایه گذاری مغازه خود را به مکانی برای دپوی ضایعات و پسماند خشک تبدیل کرده‌اند که در این خصوص تاکنون 220واحد متخلف شناسایی و 130 مورد بر اساس رای کمیس...
راه‌اندازی سایت كمپوست در شمال غرب پایتخت مولایی شهردار منطقه 22 از راه‌اندازی سایت كمپوست در محدوده شمال غرب پایتخت با ظرفیت تولید 4 تن كود خالص از زباله‌های تر تولیدی در ماه خبر داد.
اجرای طرح ویژه ساماندهی کارتن خوابها معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 8 گفت: طرح ساماندهی کارتن خواب ها همزمان با فصل سرما در این منطقه در حال اجرا است.
صفحه 8 از 74  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر