تکمیل بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی پروژه بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی، ظرف روزهای آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.
مناطق ۹ و ۱۰ شهرداری تهران ادغام می‌شوند رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از شرایط بافت فرسوده در منطقه ۱۰ گفت: امیدواریم بزودی مناطق ۹ و ۱۰ ادغام شود.
پادگان جی را تعیین‌ تکلیف کنید دبیر دبیران شورایاری منطقه10 گفت: از شورای شهر درخواست دارم تا پادگان جی را زودتر تعیین‌ تکلیف کند، چرا که عقب‌نشینی پادگان جی می‌تواند منطقه 9 و 10 را از بار ترافیکی نجات دهد.
ساماندهی قهوه‌خانه‌ها در شهرک بعثت عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم در شهرک بعثت واقع در منطقه ۱۶، گفت: در حال حاضر فزونی قهوه‌خانه‌ها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد کرده است.
ساماندهی بزرگترین بنگاه آهن و یراق آلات تهران در نشستی با حضور شهردارمنطقه۱۸، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل(ع) و مسئولین حوزه بسیج اصناف به موضوعات مرتبط با صنوف از جمله بازارآهن و یراق آلات فروشان پرداخته شد.
از قهوه خانه های منطقه 17 تا حریم خط آهن تهران تبریز مشکلات محله زهتابی به قلم مصیب حسن زاده شورایار محله زهتابی منطقه ۱۷، دارالشهدای تهران.
کاشت نهال رایگان در منازل شهروندان شهردار منطقه 9 با اشاره به اجرای طرح اهدای نهال رایگان و کاشت درخت در منازل شهروندان منطقه گفت: اجرای این طرح گامی دیگر به سوی افزایش سرانه فضای سبز منطقه بوده و تا پایان سالجاری ادامه خواهد داشت.
لزوم خروج پایانه جنوب از پایتخت رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: پایانه جنوب باید از محدوده منطقه ۱۶ خارج شود که در حال حاضر امکان آن وجود ندارد.
مدیر فرهنگی هنری مترو منصوب شد امیرحسین قربانی، مدیر فرهنگی هنری پیشین منطقه ۲۲ حکم مدیریت فرهنگی هنری مترو را دریافت کرد.
ایجاد سه خط جدید اتوبوسرانی در منطقه ۱۸ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ایجاد سه خط جدید اتوبوسرانی در منطقه ۱۸ خبر داد.
اتمام پروژه های نیمه تمام پایتخت تا نیمه اول 96 شهردار تهران در نشست با کارکنان، دبیران شورایاری و مدیران محلات شهرداری منطقه 18 و برخی خانواده های محروم این منطقه در فضایی صمیمی ضمن بازدید از سطح منطقه به بررسی مشکلات محلات مختلف منطقه 18 پرداخت.
مادران در کتابخانه فرزانگان به ˝مدرسه مادران˝ می روند کتابخانه فرزانگان با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی، ارتقای سطح آگاهی مادران ، توانمند سازی خانواده ها و ایجاد فضای آرام توام با مهربانی اقدام به برگزاری برنامه ˝مدرسه مادران˝ می کند.
جشنواره زمستانی اقوام ایرانی در فرهنگسرای بهمن جشنواره زمستانی اقوام ایرانی باحضور 24 استان کشور از 8 تا 27 دی ماه در محوطه باز فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
همراه سرای بیمار در قلب تاریخی تهران شهردار منطقه 12 تهران از راه اندازی همراه سرای بیمار در قلب تاریخی تهران خبر داد.
رالی شهروندی از باغ پرندگان تهران تا برج میلاد نهمین برنامه تفریحی- ورزشی رالی شهروندی روز جمعه به میزبانی منطقه ۴ تهران با استقبال بیشتری نسبت به دوره‌های گذشته برگزار شد.
صفحه 8 از 72  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر