راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ خبر داد.
جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه به منظور پاکسازی سطح شهر تهران در ویژه برنامه های استقبال از بهار96 خبر داد.
تجلیل از شورایاران منطقه 10 مراسم تجلیل از شورایاران، اعضای هیئت امنا و مدیران محلات ده گانه منطقه 10 در مجموعه حبیب غنی پور برگزار شد.
تجلیل از خیرین مدرسه ساز در مدرسه غنچه های انقلاب مدرسه غنچه های انقلاب دخترانه (شاهد) منطقه 16 آموزش و پرورش در جهت فرهنگسازی مدرسه سازی، ضمن برگزاری جشنواره و نمایشگاه خیریه، از خیرین مدرسه ساز تجلیل می کند.
درختان باغ‌های شمیران شناسنامه‌دار شوند دبیر دبیران شورایاری منطقه یک به حفاظت از باغ‌های قدیمی در شمیران تأکید کرد و گفت: تاکنون ۱۰ باغ بزرگ در منطقه یک تملک شده است و لیست خرید ۱۱۰ باغ دیگر نیز تهیه و به شهرداری ارسال شده است.
نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در منطقه 2 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در بوستان شهرآرا خبر داد.
از آزادی تا وردآورد با اتوبوس‌تندرو شهردار منطقه 21 از احداث خط اتوبوس تندرو (BRT) از میدان آزادی تا وردآورد به طول 20 کیلومتر خبر داد.
پلمب 130 واحد غیرمجاز دپوی ضایعات شهردار منطقه 15 گفت: متاسفانه عد‌ه‌ای با کم ترین سرمایه گذاری مغازه خود را به مکانی برای دپوی ضایعات و پسماند خشک تبدیل کرده‌اند که در این خصوص تاکنون 220واحد متخلف شناسایی و 130 مورد بر اساس رای کمیس...
راه‌اندازی سایت كمپوست در شمال غرب پایتخت مولایی شهردار منطقه 22 از راه‌اندازی سایت كمپوست در محدوده شمال غرب پایتخت با ظرفیت تولید 4 تن كود خالص از زباله‌های تر تولیدی در ماه خبر داد.
اجرای طرح ویژه ساماندهی کارتن خوابها معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 8 گفت: طرح ساماندهی کارتن خواب ها همزمان با فصل سرما در این منطقه در حال اجرا است.
افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه 7 معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از افتتاح مرکز طب سنتی در این منطقه خبر داد.
بازپیرایی فضاهای سبز شمال شرق تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از بازپیرایی و کندوکوب بیش از 20000 مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل بهار فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و نونوار می شود.
اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان شهردار منطقه دو از آغاز اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان و خیابان کوثر اول در منطقه دو خبر داد .
توقف فرسودگی منطقه ۱۲ تهران با مشارکت مردم وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه نمونه بارزی از تغییر رویکرد دولت یازدهم در بخش بازآفرینی شهری نسبت به دولت گذشته است و افزایش منزلت اجتماعی نیز یکی از مهم‌ترین اهداف ما در این مسیر است.
کارگاه های آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی کارگاه های آموزشی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، در خانه های سلامت، سراهای محلات و تمامی مدارس سطح منطقه 21 با هدف تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.
صفحه 8 از 74  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر