خیابان گلابتون همراه با گل و بتون معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه 14 گفت: فضای سبز خیابان گلابتون به بوستان تبدیل می شود.
برپایی غرفه سلامت در نمایشگاه بین المللی کتاب معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برپایی غرفه سلامت در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
مناسب سازی معابر شهری برای معلولین معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 از انجام اقدامات مختلف برای مناسب سازی فضای شهری برای معلولین وجانبازان خبر داد.
آموزش بازیافت در مساجد شرق پایتخت رئیس بازیافت شهرداری منطقه 8 از آموزش بازیافت در مساجد شرق پایتخت خبر داد.
جشنواره هنر و بازیافت مسئول باز‌یافت منطقه 5 از برگزاری نخستین جشنواره هنر و باز‌یافت از 25 اردیبهشت ماه در غرب پایتخت خبر داد.
برگزاری کارگاه آموزشی ˝ سلامت معنوی˝ مدیر خانه سلامت ابوذر شرقی از برگزاری کارگاه آموزشی ˝ سلامت معنوی˝ با موضوع ˝ تاثیر دعا در زندگی ˝ و طرح سنجش پزشکی کودکان 3 تا 7 ساله خبر داد.
بزرگترین پردیس تفریحی و گردشگری پایتخت شهردار منطقه 22 گفت: دریاچه چیتگر به عنوان بزرگترین پردیس تفریحی و گردشگری شهر تهران در منطقه 22 در چند قدمی بهره برداری قرار گرفته است.
برگزاری دوره های آموزشی مدیریت بحران رئیس ستاد بحران منطقه 10 در راستای آمادگی و آشنایی دانش آموزان در مواجه با حوادث و بلایای طبیعی از ارائه آموزش های لازم در مدارس سطح منطقه خبر داد.
حضور بانوان کارمند در همایش کوه پیمایی رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه 17، از حضور بانوان کارمند منطقه 17 در صعود ارتفاعات کن خبر داد.
نصب مجموعه وسایل ورزشی و بدنسازی در فاز دوم بوستان نهج البلاغه شهردار منطقه دو تهران با اشاره به توجه ویژه شهرداری به ایجاد فضاهای ویژه تندرستی در اماکن عمومی، از نصب مجموعه دستگاه های ورزشی و بدنسازی در فاز دوم ساماندهی فاز دوم بوستان نهج البلاغه خبر داد.
منطقه 15 سرآمد مناطق شهری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 در اقدامات اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 گفت: اقدامات بسیار خوبی در حوزه اجتماعی و فرهنگی انجام گرفته و منطقه 15 را سرآمد مناطق دیگر شهرداری تهران کرده است.
یک قدم تا برگزاری مسابقات فرامنطقه ای محلات رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه 9 از برگزاری و اجرای مسابقات محلات از 22 فروردین تا 8 اردیبهشت خبر داد.
مجموعه شهربانو با طراحی بسیار خاص ساخته می شود پارک بانوان در منطقه 22 پس از احداث و بهره برداری یکی از بزرگترین مجموعه های شهربانوی پایتخت را در دل خود خواهد داشت.
احداث سالن تخصصی موسیقی شهید آوینی معاون فنی عمران منطقه 16 از احداث چندین سالن تخصصی در این منطقه خبر داد و گفت: یكی از مهمترین سالن های تخصصی سالن موسیقی شهید آوینی با اعتباری بالغ بر 5/9 میلیارد هم اكنون در حال احداث است.
اجرای طرح بسیج پاکیزگی اصناف محدوده تهران قدیم معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 12 ، از اجرای ویژه های هفته زمین پاک ،‌طرح بسیج پاکیزگی اصناف، جشن و تئاترهای بازیافت در این منطقه خبر داد.
صفحه 72 از 74  اول  قبلی   65    66    67    68    69    70    71    72    73    74   بعدی