نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در منطقه 2 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از نصب تجهیزات بازی کودکان معلول در بوستان شهرآرا خبر داد.
از آزادی تا وردآورد با اتوبوس‌تندرو شهردار منطقه 21 از احداث خط اتوبوس تندرو (BRT) از میدان آزادی تا وردآورد به طول 20 کیلومتر خبر داد.
پلمب 130 واحد غیرمجاز دپوی ضایعات شهردار منطقه 15 گفت: متاسفانه عد‌ه‌ای با کم ترین سرمایه گذاری مغازه خود را به مکانی برای دپوی ضایعات و پسماند خشک تبدیل کرده‌اند که در این خصوص تاکنون 220واحد متخلف شناسایی و 130 مورد بر اساس رای کمیس...
راه‌اندازی سایت كمپوست در شمال غرب پایتخت مولایی شهردار منطقه 22 از راه‌اندازی سایت كمپوست در محدوده شمال غرب پایتخت با ظرفیت تولید 4 تن كود خالص از زباله‌های تر تولیدی در ماه خبر داد.
اجرای طرح ویژه ساماندهی کارتن خوابها معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 8 گفت: طرح ساماندهی کارتن خواب ها همزمان با فصل سرما در این منطقه در حال اجرا است.
افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه 7 معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از افتتاح مرکز طب سنتی در این منطقه خبر داد.
بازپیرایی فضاهای سبز شمال شرق تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از بازپیرایی و کندوکوب بیش از 20000 مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل بهار فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و نونوار می شود.
اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان شهردار منطقه دو از آغاز اجرای عملیات اصلاح هندسی خیابان ستارخان و خیابان کوثر اول در منطقه دو خبر داد .
توقف فرسودگی منطقه ۱۲ تهران با مشارکت مردم وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه نمونه بارزی از تغییر رویکرد دولت یازدهم در بخش بازآفرینی شهری نسبت به دولت گذشته است و افزایش منزلت اجتماعی نیز یکی از مهم‌ترین اهداف ما در این مسیر است.
کارگاه های آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی کارگاه های آموزشی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، در خانه های سلامت، سراهای محلات و تمامی مدارس سطح منطقه 21 با هدف تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.
ستادهای مدیریت بحران نواحی فعال می شوند رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: دستورالعمل فعالیت ستادهای مدیریت بحران نواحی، بزودی ابلاغ خواهد شد.
ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی منطقه دو معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از ساماندهی وضعیت کیوسک های مطبوعاتی و گل در منطقه دو خبر داد.
بهره مندی صدها زوج جوان از خدمات تالارهای یاس معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 گفت: 150 خیر در منطقه 19 برای کمک به نیازمندان در مجمع خیرین این منطقه فعالیت می کنند.
راه اندازی بوستان پیروزی ویژه معلولان شهردار منطقه 13 از راه اندازی و آماده سازی بوستان پیروزی به عنوان نخستین بوستان منطقه به منظور استفاده معلولین و افرادکم توان در سطح منطقه خبرداد و گفت :مناسب سازی این بوستان با پیشرفت 80 درصدی جهت به...
آشنایی کودکان منطقه 15 با کاشت نهال کودکان جنوبشرق تهران در آستانه روز هوای پاک با نحوه کاشت دانه و نهال آشنا شدند.
صفحه 7 از 72  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر