رونمایی از ۶۰۰ پرچم جمهوری اسلامی در شمال تهران ۶۰۰ عدد پرچم جمهوری اسلامی از سوی اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۳ در معابر ، بزرگراهها و بوستان های این منطقه نصب شد.
فرسودگی مدارس منطقه 13 تهران رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۳ تهران گفت: بیشتر مدارس منطقه ۱۳ آموزش و پرورش شهر تهران فرسوده هستند که نیاز به مرمت و بازسازی دارند.
فاز دوم لاین کندرو نواب به بهره برداری می رسد شهردار منطقه ۱۱ گفت : فاز دوم لاین کندرو نواب حد فاصل خیابان اسکندری تا میدان حق شناس به طول یک کیلومتر تا پایان مرداد ماه به بهره برداری می رسد.
انتصاب جدید در آموزش‌‌وپرورش تهران مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با صدور احکامی، مدیران جدید مناطق ۲، ۱۰ و ۱۹ آموزش‌وپرورش را منصوب کرد.
برپایی کانتر گردشگری در بوستان قصر معاون امور اجتماعی فرهنگ شهرداری منطقه 7 تهران از برپایی کانتر گردشگری این منطقه در شب های ماه مبارک رمضان و ارائه خدمات گردشگری به شهروندان روزه دار خبر داد.
مواد مخدر در منطقه ۱۲ تهران از شیر ارزان‌تر است دبیر شورایاری های منطقه ۱۲ مهمترین چالش‌های این منطقه را در جلسه علنی روز سه شنبه تشریح کرد.
اجرایی شدن ۲۵۰ پروژه در میانه پایتخت شهردار منطقه ۶ گفت: سرانه های منطقه ۶ از مناطق جنوبی کمتر بود که برای استانداردسازی آن ۲۵۰ پروژه اجرایی شد.
بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی به زودی افتتاح می‌شود شهردار منطقه 20 گفت: بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی در مجاورت ایستگاه مترو جوانمرد قصاب به زودی افتتاح می‌شود.
چیتگر ریه تهران شد شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه بزرگراه شهید حکیم غرب دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با افتتاح ۵۰ پروژه ناتمام پروژه های نیمه تمام منطقه به پایان می‌رسد.
ادغام منطقه 10 با منطقه 9 شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به ادغام این منطقه با منطقه۹ گفت: بحث ادغام با توجه به اتمام کار شورای چهارم در آینده نزدیک به احتمال بسیار در شورای شهر پنجم بررسی می شود.
جمع‌آوری ۸۰ درصد اوراقچی‌های شوش شهردار منطقه ۱۵ گفت: سرانه فضای سبز از ۱۵ مترمربع به ازای هر نفر به ۲۷ متر مربع افزایش داشته است.
پروژه آرام‌سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می‌شد رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: پروژه آرام سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می شد تا مشکلات ترافیکی کمتری برای شهروندان ایجاد می کرد .
بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است شهردار منطقه ۱۲ گفت: بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است و امیدواریم که با افتتاح کامل این مجموعه تفریحی، فرهنگی و هنری نشاط رابه این محله باز گردانیم.
تورهای ری‌گردی با اتوبوس‌های دو طبقه شهردار منطقه۲۰ گفت: این منطقه، با تورهای ری‌گردی در اتوبوس‌های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
آیین تکریم مادران شهدای آتش‌نشان همزمان با نزدیک شدن به ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن ویژه برنامه مادر آب با حضور نرگس معدنی پور شهردار منطقه ۱۳ در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر برگزار شد.
صفحه 7 از 74  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر