برق برخی سراهای محله قطع شده است مرتضی طلایی با بیان اینکه در روزهای پایانی مدیریت کنونی شهر تهران برق برخی سراهای محله قطع شده است، گفت: مکاتباتی با شهرداری داشتیم، اما این مشکل حل نشده است و مناسب نیست در روزهای پایانی عمر مدیریت ک...
شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار تهران شهردار منطقه 12 تهران از شناسایی 993 نقطه نا ایمن در بازار تهران خبر داد.
افزایش کیفیت زندگی در قلب طهران امروز بیش از ۲.۱ میلیون نفر از پایتخت نشینان در بافت‌های فرسوده زندگی می کنند، گسترش این بافت های فرسوده و مسائل دیگر منجر به خالی شدن برخی محله های قدیمی در سال های اخیر شده است.
۴۷۰۰ پلاک فرسوده در منطقه ۱۳ دبیران شورایاری منطقه ۱۳ مهمترین مشکلات این منطقه را در صحن شورا اعلام کردند.
مرمت و احیاء بناهای تاریخی در قلب طهران مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ با تاکید بر مرمت و احیا ابنیه تاریخی در قلب طهران، تخریب خانه مرحوم ابتهاج را تکذیب کرد.
رونمایی از ۶۰۰ پرچم جمهوری اسلامی در شمال تهران ۶۰۰ عدد پرچم جمهوری اسلامی از سوی اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۳ در معابر ، بزرگراهها و بوستان های این منطقه نصب شد.
فرسودگی مدارس منطقه 13 تهران رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۳ تهران گفت: بیشتر مدارس منطقه ۱۳ آموزش و پرورش شهر تهران فرسوده هستند که نیاز به مرمت و بازسازی دارند.
فاز دوم لاین کندرو نواب به بهره برداری می رسد شهردار منطقه ۱۱ گفت : فاز دوم لاین کندرو نواب حد فاصل خیابان اسکندری تا میدان حق شناس به طول یک کیلومتر تا پایان مرداد ماه به بهره برداری می رسد.
انتصاب جدید در آموزش‌‌وپرورش تهران مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با صدور احکامی، مدیران جدید مناطق ۲، ۱۰ و ۱۹ آموزش‌وپرورش را منصوب کرد.
برپایی کانتر گردشگری در بوستان قصر معاون امور اجتماعی فرهنگ شهرداری منطقه 7 تهران از برپایی کانتر گردشگری این منطقه در شب های ماه مبارک رمضان و ارائه خدمات گردشگری به شهروندان روزه دار خبر داد.
مواد مخدر در منطقه ۱۲ تهران از شیر ارزان‌تر است دبیر شورایاری های منطقه ۱۲ مهمترین چالش‌های این منطقه را در جلسه علنی روز سه شنبه تشریح کرد.
اجرایی شدن ۲۵۰ پروژه در میانه پایتخت شهردار منطقه ۶ گفت: سرانه های منطقه ۶ از مناطق جنوبی کمتر بود که برای استانداردسازی آن ۲۵۰ پروژه اجرایی شد.
بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی به زودی افتتاح می‌شود شهردار منطقه 20 گفت: بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی در مجاورت ایستگاه مترو جوانمرد قصاب به زودی افتتاح می‌شود.
چیتگر ریه تهران شد شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه بزرگراه شهید حکیم غرب دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با افتتاح ۵۰ پروژه ناتمام پروژه های نیمه تمام منطقه به پایان می‌رسد.
ادغام منطقه 10 با منطقه 9 شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به ادغام این منطقه با منطقه۹ گفت: بحث ادغام با توجه به اتمام کار شورای چهارم در آینده نزدیک به احتمال بسیار در شورای شهر پنجم بررسی می شود.
صفحه 7 از 74  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر