مواد مخدر در منطقه ۱۲ تهران از شیر ارزان‌تر است دبیر شورایاری های منطقه ۱۲ مهمترین چالش‌های این منطقه را در جلسه علنی روز سه شنبه تشریح کرد.
اجرایی شدن ۲۵۰ پروژه در میانه پایتخت شهردار منطقه ۶ گفت: سرانه های منطقه ۶ از مناطق جنوبی کمتر بود که برای استانداردسازی آن ۲۵۰ پروژه اجرایی شد.
بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی به زودی افتتاح می‌شود شهردار منطقه 20 گفت: بزرگترین پایانه حمل و نقل عمومی در مجاورت ایستگاه مترو جوانمرد قصاب به زودی افتتاح می‌شود.
چیتگر ریه تهران شد شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه بزرگراه شهید حکیم غرب دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با افتتاح ۵۰ پروژه ناتمام پروژه های نیمه تمام منطقه به پایان می‌رسد.
ادغام منطقه 10 با منطقه 9 شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به ادغام این منطقه با منطقه۹ گفت: بحث ادغام با توجه به اتمام کار شورای چهارم در آینده نزدیک به احتمال بسیار در شورای شهر پنجم بررسی می شود.
جمع‌آوری ۸۰ درصد اوراقچی‌های شوش شهردار منطقه ۱۵ گفت: سرانه فضای سبز از ۱۵ مترمربع به ازای هر نفر به ۲۷ متر مربع افزایش داشته است.
پروژه آرام‌سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می‌شد رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: پروژه آرام سازی منطقه ۱۲ باید شبانه اجرایی می شد تا مشکلات ترافیکی کمتری برای شهروندان ایجاد می کرد .
بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است شهردار منطقه ۱۲ گفت: بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است و امیدواریم که با افتتاح کامل این مجموعه تفریحی، فرهنگی و هنری نشاط رابه این محله باز گردانیم.
تورهای ری‌گردی با اتوبوس‌های دو طبقه شهردار منطقه۲۰ گفت: این منطقه، با تورهای ری‌گردی در اتوبوس‌های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
آیین تکریم مادران شهدای آتش‌نشان همزمان با نزدیک شدن به ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن ویژه برنامه مادر آب با حضور نرگس معدنی پور شهردار منطقه ۱۳ در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر برگزار شد.
راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از راه‌اندازی ۵ خط اتوبوس برقی در منطقه ۱۲ خبر داد.
جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه به منظور پاکسازی سطح شهر تهران در ویژه برنامه های استقبال از بهار96 خبر داد.
تجلیل از شورایاران منطقه 10 مراسم تجلیل از شورایاران، اعضای هیئت امنا و مدیران محلات ده گانه منطقه 10 در مجموعه حبیب غنی پور برگزار شد.
تجلیل از خیرین مدرسه ساز در مدرسه غنچه های انقلاب مدرسه غنچه های انقلاب دخترانه (شاهد) منطقه 16 آموزش و پرورش در جهت فرهنگسازی مدرسه سازی، ضمن برگزاری جشنواره و نمایشگاه خیریه، از خیرین مدرسه ساز تجلیل می کند.
درختان باغ‌های شمیران شناسنامه‌دار شوند دبیر دبیران شورایاری منطقه یک به حفاظت از باغ‌های قدیمی در شمیران تأکید کرد و گفت: تاکنون ۱۰ باغ بزرگ در منطقه یک تملک شده است و لیست خرید ۱۱۰ باغ دیگر نیز تهیه و به شهرداری ارسال شده است.
صفحه 6 از 72  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر