حمایت از مدارس منطقه 12 اولویت مدیریت شهری شهردار منطقه 12 حمایت از مدارس سطح محدوده ی این منطقه را از اولویت های مدیریت شهری قلب طهران خواند.
عرضه ی بهداشتی دام زنده در منطقه 12 شهردار منطقه12 تهران از عرضه ی بهداشتی دام زنده همزمان با عید سعید قربان در جایگاه این منطقه خبر داد.
آموزش مدیریت پسماند در سطح کارخانه های غرب تهران جلسات آموزشی مدیریت پسماند در سطح کارخانجات موجود در محدوده غربی ترین نقطه پایتخت با هدف آشنایی کارمندان و کارگران این اماکن با نحوه صحیح تفکیک پسماند برگزار شد.
تمرکز اصلی منطقه ۱۳ در حوزه بانوان شهردار منطقه ۱۳ گفت: تلاش کردیم منطقه ما به عنوان پایلوتی برای فعالیت های عمده در حوزه بانوان شود.
مناطق پرحادثه تهران از نظر حوادث آتش‌نشان عضو شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۹ و ۲۰ نقاط حادثه‌خیز از نظر حوادث آتش‌نشانی هستند و دوستان آتش‌نشان انتظار دارند که مکان‌یابی ایستگاه‌های آتش نشانی در منطقه ۱۹ و ۲۰ باید با دقت بیشتری صورت گیرد.
ملاقات مردمی شهردار منطقه 12 برگزار شد شهردار منطقه 12 روز دوشنبه سی ام مردادماه با شهروندان از نزدیک ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
متکدیان شرق تهران ساماندهی می شوند معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای عملیات ساماندهی متکدیان در این منطقه خبر داد و گفت : این طرح با هدف برقراری نظم ،امنیت و آرامش برای شهروندان اجرا می شود.
حل مشکل فاضلاب منطقه 22 رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از تعیین تکلیف وضعیت تعاونی مسکن ۹گانه شهرداری پس از ۲۵ سال تشکر کرد.
افتتاح اولین مهد سرای کودک شهر تهران شهردار منطقه8، از افتتاح اولین مهد سرای شهر تهران در محله کرمان واقع در منطقه 8 خبر داد.
روایت خاطرات آزادگان سرافراز از دوران اسارت ویژه برنامه بیست و هفتمین سالروز ورود باشکوه و قهرمانانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با عنوان «یوسف تباران» در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
برق برخی سراهای محله قطع شده است مرتضی طلایی با بیان اینکه در روزهای پایانی مدیریت کنونی شهر تهران برق برخی سراهای محله قطع شده است، گفت: مکاتباتی با شهرداری داشتیم، اما این مشکل حل نشده است و مناسب نیست در روزهای پایانی عمر مدیریت ک...
شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار تهران شهردار منطقه 12 تهران از شناسایی 993 نقطه نا ایمن در بازار تهران خبر داد.
افزایش کیفیت زندگی در قلب طهران امروز بیش از ۲.۱ میلیون نفر از پایتخت نشینان در بافت‌های فرسوده زندگی می کنند، گسترش این بافت های فرسوده و مسائل دیگر منجر به خالی شدن برخی محله های قدیمی در سال های اخیر شده است.
۴۷۰۰ پلاک فرسوده در منطقه ۱۳ دبیران شورایاری منطقه ۱۳ مهمترین مشکلات این منطقه را در صحن شورا اعلام کردند.
مرمت و احیاء بناهای تاریخی در قلب طهران مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ با تاکید بر مرمت و احیا ابنیه تاریخی در قلب طهران، تخریب خانه مرحوم ابتهاج را تکذیب کرد.
صفحه 6 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر