ملاقات مردمی شهردار منطقه 12 برگزار شد شهردار منطقه 12 روز دوشنبه سی ام مردادماه با شهروندان از نزدیک ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
متکدیان شرق تهران ساماندهی می شوند معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای عملیات ساماندهی متکدیان در این منطقه خبر داد و گفت : این طرح با هدف برقراری نظم ،امنیت و آرامش برای شهروندان اجرا می شود.
حل مشکل فاضلاب منطقه 22 رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از تعیین تکلیف وضعیت تعاونی مسکن ۹گانه شهرداری پس از ۲۵ سال تشکر کرد.
افتتاح اولین مهد سرای کودک شهر تهران شهردار منطقه8، از افتتاح اولین مهد سرای شهر تهران در محله کرمان واقع در منطقه 8 خبر داد.
روایت خاطرات آزادگان سرافراز از دوران اسارت ویژه برنامه بیست و هفتمین سالروز ورود باشکوه و قهرمانانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با عنوان «یوسف تباران» در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
برق برخی سراهای محله قطع شده است مرتضی طلایی با بیان اینکه در روزهای پایانی مدیریت کنونی شهر تهران برق برخی سراهای محله قطع شده است، گفت: مکاتباتی با شهرداری داشتیم، اما این مشکل حل نشده است و مناسب نیست در روزهای پایانی عمر مدیریت ک...
شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار تهران شهردار منطقه 12 تهران از شناسایی 993 نقطه نا ایمن در بازار تهران خبر داد.
افزایش کیفیت زندگی در قلب طهران امروز بیش از ۲.۱ میلیون نفر از پایتخت نشینان در بافت‌های فرسوده زندگی می کنند، گسترش این بافت های فرسوده و مسائل دیگر منجر به خالی شدن برخی محله های قدیمی در سال های اخیر شده است.
۴۷۰۰ پلاک فرسوده در منطقه ۱۳ دبیران شورایاری منطقه ۱۳ مهمترین مشکلات این منطقه را در صحن شورا اعلام کردند.
مرمت و احیاء بناهای تاریخی در قلب طهران مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ با تاکید بر مرمت و احیا ابنیه تاریخی در قلب طهران، تخریب خانه مرحوم ابتهاج را تکذیب کرد.
رونمایی از ۶۰۰ پرچم جمهوری اسلامی در شمال تهران ۶۰۰ عدد پرچم جمهوری اسلامی از سوی اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۳ در معابر ، بزرگراهها و بوستان های این منطقه نصب شد.
فرسودگی مدارس منطقه 13 تهران رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۳ تهران گفت: بیشتر مدارس منطقه ۱۳ آموزش و پرورش شهر تهران فرسوده هستند که نیاز به مرمت و بازسازی دارند.
فاز دوم لاین کندرو نواب به بهره برداری می رسد شهردار منطقه ۱۱ گفت : فاز دوم لاین کندرو نواب حد فاصل خیابان اسکندری تا میدان حق شناس به طول یک کیلومتر تا پایان مرداد ماه به بهره برداری می رسد.
انتصاب جدید در آموزش‌‌وپرورش تهران مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با صدور احکامی، مدیران جدید مناطق ۲، ۱۰ و ۱۹ آموزش‌وپرورش را منصوب کرد.
برپایی کانتر گردشگری در بوستان قصر معاون امور اجتماعی فرهنگ شهرداری منطقه 7 تهران از برپایی کانتر گردشگری این منطقه در شب های ماه مبارک رمضان و ارائه خدمات گردشگری به شهروندان روزه دار خبر داد.
صفحه 5 از 72  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر