مترو به تهرانسر می‌رسد شهردار منطقه 21 از امتداد متروی اکباتان تا تهرانسر در صورت تایید در طرح جامع ترافیک خبر داد.
احداث دو پارک بزرگ در منطقه ۱۱ تهران شهردار منطقه ۱۱ پروژه‌های در حال افتتاح این منطقه را تشریح و از احداث دو بوستان بزرگ خبر داد.
نشست شهردار منطقه 2 با شورایاران شهردار منطقه ۲ مشارکت را مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات عنوان کرد و گفت: شورایاران بازوان اجرایی در مناطق هستند .
منطقه ۲۲ کمترین فضای آموزشی را دارد اعضای شورای شهر تهران در خصوص کمبود فضاهای آموزشی و لزوم اجرای مدیریت یکپارچه شهری تذکر دادند.
احداث سه باغ صخره‌ای جدید در منطقه 7 معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از احداث سه باغ صخره‌ای جدید در این منطقه با هدف افزایش زیبایی سیمای بصری، گسترش فضای سبز تزئینی و نماهای طبیعی خبر داد.
شهردار منطقه ۲۲ تهران منصوب شد محمدعلی نجفی در حکمی علی نوذرپور را به عنوان شهردار منطقه ۲۲ تهران منصوب کرد.
شکست نهر خیابان خیام و فرونشست زمین شکسته شدن بخشی از نهر خیابان خیام موجب فرونشست زمین به ابعاد ۱۵ مترمربع شد.
سرپرست مناطق کمیته امداد منصوب شدند سرپرست کمیته امداد مناطق 5، 9 و 17 شهر تهران منصوب شدند.
جولان سفیدبالک‌ها در دو منطقه تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: گزارش‌های شهرداری تهران نشان می‌دهد که جمعیت سفیدبالک‌ها در بیشتر مناطق شهر تهران کاهش یافته است و در حال حاضر تنها در سه منطقه ۶ و ۱۱ طغیان جمعیت ابن حشره وجود دار...
جمع آوری ˝بارفروشان˝ از سطح منطقه ۱۵ شهردار منطقه ۱۵ از جمع آوری بارفروشان در سطح منطقه ۱۵ و به ویژه خیابان شهرزاد خبر داد و گفت: بنا داریم با همکاری سایر بخش‌ها به این معضل اجتماعی در منطقه پایان بدهیم.
سرعت تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری یک عضو شورای شهر تهران نسبت به تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری در منطقه دو تذکر داد.
بلاتکلیفی مشکلات اهالی منطقه ١٨ تهران عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درخواست کرد: وضعیت شهرداری منطقه ۱۸ هر چه زودتر تعیین تکلیف شود زیرا بسیاری از مشکلات شهروندان این منطقه بلاتکلیف رها شده است.
انتصابات جدید در شهرداری تهران با حکم شهردار پایتخت دو زن در تهران شهردار شدند.
برگزاری همایش انجمن خوشنویسان در تهران همایش تجلیل از اساتید متولد فصل تابستان انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ عصر روز پنج شنبه 30 شهریور در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
نقاشی ۲هزار متری در پایتخت ۳هزار کودک پایتخت ۲هزار متر نقاشی با موضوع شهری را در بوستان رازی روی بوم کشیدند و در جشنواره طولانی ترین نقاشی که از سوی شهرداری منطقه ۱۱برگزار شد شرکت کردند.
صفحه 5 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر