شهردار منطقه ۲۲ تهران منصوب شد محمدعلی نجفی در حکمی علی نوذرپور را به عنوان شهردار منطقه ۲۲ تهران منصوب کرد.
شکست نهر خیابان خیام و فرونشست زمین شکسته شدن بخشی از نهر خیابان خیام موجب فرونشست زمین به ابعاد ۱۵ مترمربع شد.
سرپرست مناطق کمیته امداد منصوب شدند سرپرست کمیته امداد مناطق 5، 9 و 17 شهر تهران منصوب شدند.
جولان سفیدبالک‌ها در دو منطقه تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: گزارش‌های شهرداری تهران نشان می‌دهد که جمعیت سفیدبالک‌ها در بیشتر مناطق شهر تهران کاهش یافته است و در حال حاضر تنها در سه منطقه ۶ و ۱۱ طغیان جمعیت ابن حشره وجود دار...
جمع آوری ˝بارفروشان˝ از سطح منطقه ۱۵ شهردار منطقه ۱۵ از جمع آوری بارفروشان در سطح منطقه ۱۵ و به ویژه خیابان شهرزاد خبر داد و گفت: بنا داریم با همکاری سایر بخش‌ها به این معضل اجتماعی در منطقه پایان بدهیم.
سرعت تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری یک عضو شورای شهر تهران نسبت به تبدیل مجتمع های مسکونی به تجاری در منطقه دو تذکر داد.
بلاتکلیفی مشکلات اهالی منطقه ١٨ تهران عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درخواست کرد: وضعیت شهرداری منطقه ۱۸ هر چه زودتر تعیین تکلیف شود زیرا بسیاری از مشکلات شهروندان این منطقه بلاتکلیف رها شده است.
انتصابات جدید در شهرداری تهران با حکم شهردار پایتخت دو زن در تهران شهردار شدند.
برگزاری همایش انجمن خوشنویسان در تهران همایش تجلیل از اساتید متولد فصل تابستان انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ عصر روز پنج شنبه 30 شهریور در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
نقاشی ۲هزار متری در پایتخت ۳هزار کودک پایتخت ۲هزار متر نقاشی با موضوع شهری را در بوستان رازی روی بوم کشیدند و در جشنواره طولانی ترین نقاشی که از سوی شهرداری منطقه ۱۱برگزار شد شرکت کردند.
حمایت از مدارس منطقه 12 اولویت مدیریت شهری شهردار منطقه 12 حمایت از مدارس سطح محدوده ی این منطقه را از اولویت های مدیریت شهری قلب طهران خواند.
عرضه ی بهداشتی دام زنده در منطقه 12 شهردار منطقه12 تهران از عرضه ی بهداشتی دام زنده همزمان با عید سعید قربان در جایگاه این منطقه خبر داد.
آموزش مدیریت پسماند در سطح کارخانه های غرب تهران جلسات آموزشی مدیریت پسماند در سطح کارخانجات موجود در محدوده غربی ترین نقطه پایتخت با هدف آشنایی کارمندان و کارگران این اماکن با نحوه صحیح تفکیک پسماند برگزار شد.
تمرکز اصلی منطقه ۱۳ در حوزه بانوان شهردار منطقه ۱۳ گفت: تلاش کردیم منطقه ما به عنوان پایلوتی برای فعالیت های عمده در حوزه بانوان شود.
مناطق پرحادثه تهران از نظر حوادث آتش‌نشان عضو شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۹ و ۲۰ نقاط حادثه‌خیز از نظر حوادث آتش‌نشانی هستند و دوستان آتش‌نشان انتظار دارند که مکان‌یابی ایستگاه‌های آتش نشانی در منطقه ۱۹ و ۲۰ باید با دقت بیشتری صورت گیرد.
صفحه 4 از 72  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر