راه‌اندازی مراکز توانبخشی معلولان در تهران قائم مقام شهردار تهران از راه‌اندازی ۲ مرکز توانبخشی معلولان در منطقه ۱۲ و ۳ تهران خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ هزار معلول در ۳۵۴ محله تهران فعالیت می کنند.
ثبت رکورد جهانی توسط دانش آموزان شهر تهران رکورد جهانی حلقه هولاهوپ بانوان به همت هیات ورزشهای همگانی تهران با حضور مسئولین ورزشی استان در مدرسه دخترانه داور آموزش و پرورش منطقه 7 به نام ایران ثبت شد.
بهره برداری از ساختمان جدید بورس مشروط است ساختمان جدید سازمان بورس تهران، تراکم ترافیک در شریانهای اصلی 1و 2 و بزرگراه‌های منطقه را تحت تاثیر خود قرار داده است. لذا در صورت رعایت حقوق شهروندی و ملزومات ابلاغی از سوی شهرداری اجازه بهره برداری...
بازدید کارشناسان HSE از پل های عابرپیاده رئیس اداره HSE منطقه21 از بازدید کارشناسان این اداره از پل های عابر پیاده سطح منطقه با هدف ایمن سازی و استاندارد سازی این پل ها خبر داد.
برنامه ریزی جـهت رفع خطر 37 گود پرخطر شهردار منطقه دو از تمهیدات لازم جهت رفع خطر از 37 گود پرخطر منطقه با هدف ایجاد امنیت آرامش در بین شهروندان خبر داد .
افتتاح بوستانی به نام شهید حججی در تهران شهردار منطقه ۱۱ تهران از نامگذاری یک بوستان ۷هکتاری که هفته آینده با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد؛ به نام شهید محسن حججی خبر داد.
راه اندازی کافه کتاب درجنوب غرب تهران مدیریت شهری در منطقه 18 تهران درراستای ترویج فرهنگ مطالعه و ارتقاء سطح آگاهی شهروندان ، اقدام به راه اندازی کافه کتاب در ساختمان سرای محله شاد آباد کرد.
منطقه ۲۲ از آشفته‌ترین مناطق شهر تهران است رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: منطقه ۲۲ قرار بود به الگوی توسعه پایدار شهری تبدیل شود اما در حال حاضر از آشفته‌ترین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران محسوب می‌شود.
ممانعت از تخریب بنای تاریخی در میدان قیام تهران مدیربافت تاریخی شهرداری تهران از رسانه‌ها، مسوولان شهرداری و دلسوزان میراث فرهنگی برای ممانعت از تخریب بنای تاریخی در میدان قیام تشکر کرد.
خطر دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ گفت: این موضوع تهدیدی برای شهروندان است و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تمهیداتی را برای این موضوع انجام دهد.
دوره آموزشی کانون محیط زیست مدرسه برپا شد دوره های آموزشی ˝کانون محیط زیست مدرسه˝ با هدف فرهنگ سازی و تعمیق هرچه بیشتر مسائل و مباحث محیط زیست شهری در بین دانش آموزان برگزار می شود.
اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج شهردار منطقه 14 از اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج خبر داد و گفت: برای اجرای فاز دو نیز نیاز به توافق با نهادهای نظامی و بسیج منطقه است که این امر از طریق اداره امور نهادها پیگیری شده و در مراحل نهای...
پاساژ ˝خواجه نوری˝ پلمب شد به گفته شهردار منطقه ١٢، صبح امروز پاساژ ناایمن «خواجه نوری» واقع در خیابان امیرکبیر این منطقه، با حضور عوامل انتظامی و شهرداری پلمب شد.
توجه جدی به ایده پردازی در منطقه9 شهردار منطقه 9 از تشکیل اتاق های فکر و توجه جدی به ایده پردازی در معاونت‌های منطقه خبر داد.
زندگی به قلب تهران بازگردد عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۲ که در حال حاضر خالی از سکنه شده منطقه مهمی است که باید زندگی به آن بازگردد.
صفحه 4 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر