افتتاح بوستانی به نام شهید حججی در تهران شهردار منطقه ۱۱ تهران از نامگذاری یک بوستان ۷هکتاری که هفته آینده با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد؛ به نام شهید محسن حججی خبر داد.
راه اندازی کافه کتاب درجنوب غرب تهران مدیریت شهری در منطقه 18 تهران درراستای ترویج فرهنگ مطالعه و ارتقاء سطح آگاهی شهروندان ، اقدام به راه اندازی کافه کتاب در ساختمان سرای محله شاد آباد کرد.
منطقه ۲۲ از آشفته‌ترین مناطق شهر تهران است رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: منطقه ۲۲ قرار بود به الگوی توسعه پایدار شهری تبدیل شود اما در حال حاضر از آشفته‌ترین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران محسوب می‌شود.
ممانعت از تخریب بنای تاریخی در میدان قیام تهران مدیربافت تاریخی شهرداری تهران از رسانه‌ها، مسوولان شهرداری و دلسوزان میراث فرهنگی برای ممانعت از تخریب بنای تاریخی در میدان قیام تشکر کرد.
خطر دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ گفت: این موضوع تهدیدی برای شهروندان است و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تمهیداتی را برای این موضوع انجام دهد.
دوره آموزشی کانون محیط زیست مدرسه برپا شد دوره های آموزشی ˝کانون محیط زیست مدرسه˝ با هدف فرهنگ سازی و تعمیق هرچه بیشتر مسائل و مباحث محیط زیست شهری در بین دانش آموزان برگزار می شود.
اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج شهردار منطقه 14 از اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج خبر داد و گفت: برای اجرای فاز دو نیز نیاز به توافق با نهادهای نظامی و بسیج منطقه است که این امر از طریق اداره امور نهادها پیگیری شده و در مراحل نهای...
پاساژ ˝خواجه نوری˝ پلمب شد به گفته شهردار منطقه ١٢، صبح امروز پاساژ ناایمن «خواجه نوری» واقع در خیابان امیرکبیر این منطقه، با حضور عوامل انتظامی و شهرداری پلمب شد.
توجه جدی به ایده پردازی در منطقه9 شهردار منطقه 9 از تشکیل اتاق های فکر و توجه جدی به ایده پردازی در معاونت‌های منطقه خبر داد.
زندگی به قلب تهران بازگردد عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۲ که در حال حاضر خالی از سکنه شده منطقه مهمی است که باید زندگی به آن بازگردد.
حضور فعالانه توان یابان در سطح منطقه 10 شهردار منطقه 10 از نگاه ویژه به توان یابان و اتخاذ تمهیدات برای فراهم سازی بستر مناسب حضور آنان در سطح معابر و مناسب سازی برخی بوستان های منطقه خبر داد.
ایستگاه فرهنگی در مسیر جاماندگان اربعین فرهنگسرای بهمن صبح روز پنجشنبه 18 آبان با برپایی ایستگاه های متنوع فرهنگی درمسیر جاماندگان پیاده روی اربعین به استقبال عزاداران حسینی می رود.
ساخت دومین باغ ایرانی شهر تهران در مرکز پایتخت شهردار منطقه 11 تهران گفت: بوستان ˝باغ ایرانیان ˝ با مساحت بیش از 14هزار متر مربع در بخش پر تراکم و پر جمعیت مرکز پایتخت به سبک باغ ایرانی ساخته شد و آماده بهره برداری است.
روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از ساماندهی و تثبیت پروژه های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای عملیات اصلاح هندسی، ترافیک شهرک امید و خیابان دماوند روان تر خواهد شد.
پلمپ پاساژ ناایمن مبصر در قلب تهران به دستور مقام قضایی، با حضور عوامل شهرداری تهران و نیروی انتظامی پاساژ مبصر در خیابان جمهوری تهران پلمپ شد.
صفحه 4 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر