دوره آموزشی کانون محیط زیست مدرسه برپا شد دوره های آموزشی ˝کانون محیط زیست مدرسه˝ با هدف فرهنگ سازی و تعمیق هرچه بیشتر مسائل و مباحث محیط زیست شهری در بین دانش آموزان برگزار می شود.
اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج شهردار منطقه 14 از اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج خبر داد و گفت: برای اجرای فاز دو نیز نیاز به توافق با نهادهای نظامی و بسیج منطقه است که این امر از طریق اداره امور نهادها پیگیری شده و در مراحل نهای...
پاساژ ˝خواجه نوری˝ پلمب شد به گفته شهردار منطقه ١٢، صبح امروز پاساژ ناایمن «خواجه نوری» واقع در خیابان امیرکبیر این منطقه، با حضور عوامل انتظامی و شهرداری پلمب شد.
توجه جدی به ایده پردازی در منطقه9 شهردار منطقه 9 از تشکیل اتاق های فکر و توجه جدی به ایده پردازی در معاونت‌های منطقه خبر داد.
زندگی به قلب تهران بازگردد عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۲ که در حال حاضر خالی از سکنه شده منطقه مهمی است که باید زندگی به آن بازگردد.
حضور فعالانه توان یابان در سطح منطقه 10 شهردار منطقه 10 از نگاه ویژه به توان یابان و اتخاذ تمهیدات برای فراهم سازی بستر مناسب حضور آنان در سطح معابر و مناسب سازی برخی بوستان های منطقه خبر داد.
ایستگاه فرهنگی در مسیر جاماندگان اربعین فرهنگسرای بهمن صبح روز پنجشنبه 18 آبان با برپایی ایستگاه های متنوع فرهنگی درمسیر جاماندگان پیاده روی اربعین به استقبال عزاداران حسینی می رود.
ساخت دومین باغ ایرانی شهر تهران در مرکز پایتخت شهردار منطقه 11 تهران گفت: بوستان ˝باغ ایرانیان ˝ با مساحت بیش از 14هزار متر مربع در بخش پر تراکم و پر جمعیت مرکز پایتخت به سبک باغ ایرانی ساخته شد و آماده بهره برداری است.
روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از ساماندهی و تثبیت پروژه های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای عملیات اصلاح هندسی، ترافیک شهرک امید و خیابان دماوند روان تر خواهد شد.
پلمپ پاساژ ناایمن مبصر در قلب تهران به دستور مقام قضایی، با حضور عوامل شهرداری تهران و نیروی انتظامی پاساژ مبصر در خیابان جمهوری تهران پلمپ شد.
مترو به تهرانسر می‌رسد شهردار منطقه 21 از امتداد متروی اکباتان تا تهرانسر در صورت تایید در طرح جامع ترافیک خبر داد.
احداث دو پارک بزرگ در منطقه ۱۱ تهران شهردار منطقه ۱۱ پروژه‌های در حال افتتاح این منطقه را تشریح و از احداث دو بوستان بزرگ خبر داد.
نشست شهردار منطقه 2 با شورایاران شهردار منطقه ۲ مشارکت را مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات عنوان کرد و گفت: شورایاران بازوان اجرایی در مناطق هستند .
منطقه ۲۲ کمترین فضای آموزشی را دارد اعضای شورای شهر تهران در خصوص کمبود فضاهای آموزشی و لزوم اجرای مدیریت یکپارچه شهری تذکر دادند.
احداث سه باغ صخره‌ای جدید در منطقه 7 معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از احداث سه باغ صخره‌ای جدید در این منطقه با هدف افزایش زیبایی سیمای بصری، گسترش فضای سبز تزئینی و نماهای طبیعی خبر داد.
صفحه 3 از 72  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر