برگزاری تورهای گردشگری‌ در بافت‌ تاریخی ‌تهران شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه بخشی از منطقه 11 جزء حصار‌ ناصری‌ بوده و بافت تاریخی‌ تهران محسوب‌ می‌شود، گفت: طی‌ ماه‌های آینده در این محدوده تورهای گردشگری برگزار خواهیم‌ کرد‌.
راه اندازی موزه گیاه شناسی در شمال تهران در راستای گسترش توجه شهروندان به مسائل زیست محیطی، موزه گیاه شناسی در شمال تهران راه اندازی می شود.
فساد ساختاری در واگذاری پروژه های عمرانی با تغییر مدیریت شهرداری تهران، دامنه تغییرات به منطقه ۲۲ رسید و قاسم مولایی، جای خود را به علی نوذرپور داد. همین مسئله سبب شد که برای بررسی حواشی و شایعات مختلفی که این سال‌ها درباره این منطقه جوان شه...
ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در غرب تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۱ از اجرای طرح ساماندهی و جمع‌آوری کیوسک‌های غیرمجاز موجود در سطح ورودی غربی پایتخت با هدف حفظ نظم و آراستگی منظر شهری خبر داد.
کن قطب گردشگری غرب تهران می‌شود شهردار منطقه ۵ تهران گفت: به منظور حفظ و بازسازی جاذبه‌های طبیعی منطقه ۵ ضمن بررسی ارزش ابنیه تاریخی کن این محله قطب گردشگری غرب تهران می‌شود.
نفرات برتر کاراته بازان شهر تهران معرفی شدند هشمتین دوره المپیاد کاراته محلات شهر تهران با معرفی نفرات برتر به میزبانی شهرداری منطقه۴ به پایان رسید.
بهـره برداری از آب نـمای فاز صفر بوستان نهج البلاغه با هـدف زیباسازی و تلطیف فضاهای شهری، آبنمای جدید فاز صفر بوستان نهج البلاغه در منطقه 2 به بهره برداری رسید.
معرفی 320 مرکز تخلیه اضطراری در منطقه 4 شهردار منطقه 4 تهران در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران گفت: 320 نقطه امن برای حضور ایمن شهروندان منطقه 4 شناسایی و در زمان بحران های احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد.
کمبود امکانات و تجهیزات در سوله‌های مدیریت بحران عضو شورایاری منطقه ۱۷ تهران گفت: در صورت بروز زلزله‌ای عمیق در تهران، امکانات و تجهیزات سوله‌های مدیریت بحران کفاف رسیدگی به حادثه دیدگان را نمی‌دهد.
فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست استاندار تهران گفت: در شهر تهران فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست و به خصوص در منطقه 22 مشکلات جدی در خصوص فضای آموزشی وجود دارد که باید از طرق مختلف آن را حل کنیم.
بازدید سرزده از دادسرای ناحیه ۵ تهران دادستان کل کشور در بازدید سرزده از دادسرای ناحیه ۵ تهران از نزدیک در جریان روند رسیدگی های قضایی قرار گرفت و با تعدادی از مردم و مراجعان به دادسرا نیز گفت‌وگو کرد.
افتتاح مدرسه هوشمند خیرساز در منطقه ۶ تهران مدرسه مجهز و هوشمند خیرساز «آرمینه مصلی نژاد» با ظرفیت ۴۰۰ نفر در منطقه ۶ تهران افتتاح شد.
افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران شهردار منطقه ۷ از افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران با مشارکت این منطقه خبر داد.
آیین تجلیل از سفیران اهداى عضو برگزار شد شهردارى منطقه ٤ در مجموعه پارك جنگلى هزار هكتارى تلو میزبان سفیران اهداى عضو شد.
پاسخ نماینده اوقاف به ادعای شهردار منطقه ۱۲ حجت الاسلام گلزاری نماینده سازمان اوقاف در شهرداری تهران، با توجه به صحبت های اخیر شهردار منطقه 12، پاسخگوی ناامن بودن املاک وقفی این منطقه شده است.
صفحه 3 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر