پویش بانوان پیشرو در حفظ محیط زیست نشست هم اندیشی بانوان منطقه ۲ با تشکیل پویش ˝بانوان پیشـرو در حفظ محـیط زیست˝ با حضور مشاور شهردار منطقه دو برگزار شد.
ساخت لانه پرندگان با شاخه های هرس شده معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 از آغازساخت لانه پرندگان، آلاچیق و دیگر اشیای تزئینی از شاخه های هرس شده درختان و نصب در 33 بوستان سطح منطقه خبر داد.
33 درصد بافت فرسوده تهران در منطقه 17 شهردار منطقه 17 گفت: منطقه 17 با قرار گرفتن در بخش جنوبی تهران 33 درصد بافت فرسوده شهر را در خود جا داده است.
پیشنهاد احداث پارک سوار در غرب تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 22، گفت: با احداث پارک سوار غرب تهران در منتهی الیه غرب منطقه جنب مترو گرمدره، کوتاه شدن سفرهای اقماری و کاهش ترافیک در ورودی های غربی شهر تهران از استان های غر...
کاهش آلودگی های زیست محیطی با همکاری اصناف معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از برگزاری دوره آموزشی برای صنف خدمات خودرو خبر داد.
انتصاب مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه 8 شهردار منطقه۸، آزاده تاج‌علی را طی حکمی به سمت مدیر روابط‌عمومی منصوب کرد.
ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری فضاهای بی دفاع شهری از جمله فضاهایی هستند که به دلیل ویژگی های کالبدی و اجتماعی، فرصت بزهکاری و خشونت در آنها بوده که می بایست با نظارت و بررسی کارشناسی درمدیریت شهری به آنها توجه ویژه ای شود.
توزیع و کاشت نهال های رایگان در غرب تهران در هفته های منتهی به سال نو، بر اساس طرحی با نام «توزیع و کاشت نهال های رایگان» درخت به باغچه منازل شهروندان غرب تهران هدیه می شود.
انتصاب در مناطق آموزش و پرورش تهران مدیران مناطق 7 و 9 آموزش و پرورش شهر تهران منصوب شدند.
آتش سوزی در ساختمان شهرداری منطقه 12 افراد ناشناسی با در دست داشتن بمب‌های آتش‌زا ساختمان شهرداری منطقه ۱۲ را به آتش کشیدند.
نقش باغ پرندگان تهران در تقویت گونه های جانوری شهردار منطقه 4 تهران از امضاء منشور محیط زیست باغ پرندگان خبر داد و گفت: با امضاء این منشور زمینه ارتقاء کیفی زیست محیطی باغ پرندگان فراهم خواهد شد.
گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب در جنوب تهران رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران از برگزاری ۱۰ گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب با همکاری آموزش و پرورش مناطق ۱۴، ۱۵و ۱۶ در دبیرستان های دخترانه خبر داد.
سیمای منطقه ۲۰ لاله باران می شود قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ تهران با اشاره به اینکه در نوروز سیمای منطقه ۲۰ لاله باران می شود، افزود: میادین هادی ساعی، شهید بروجردی، شهدای شاملو، حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، معلم و بوستان های سطح منطقه از...
گردشگری با دوچرخه در بافت تاریخی تهران برای اولین بار در شهر تهران مسیر گردشگری در بافت تاریخی با دوچرخه طراحی شده است که همزمان با 29 دی و روز هوای پاک توسط جمعی از مدیران شهری رونمایی خواهد شد.
نصب مخازن ضد سرقت تفکیک پسماند معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 ازنصب مخازن ضد سرقت تفکیک پسماند در مقابل ایستگاه های حمل و نقل عمومی(مترو، اتوبوس، تاکسی) سطح منطقه خبر داد.
صفحه 2 از 74  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر