اتمام پروژه های نیمه تمام پایتخت تا نیمه اول 96 شهردار تهران در نشست با کارکنان، دبیران شورایاری و مدیران محلات شهرداری منطقه 18 و برخی خانواده های محروم این منطقه در فضایی صمیمی ضمن بازدید از سطح منطقه به بررسی مشکلات محلات مختلف منطقه 18 پرداخت.
مادران در کتابخانه فرزانگان به ˝مدرسه مادران˝ می روند کتابخانه فرزانگان با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی، ارتقای سطح آگاهی مادران ، توانمند سازی خانواده ها و ایجاد فضای آرام توام با مهربانی اقدام به برگزاری برنامه ˝مدرسه مادران˝ می کند.
جشنواره زمستانی اقوام ایرانی در فرهنگسرای بهمن جشنواره زمستانی اقوام ایرانی باحضور 24 استان کشور از 8 تا 27 دی ماه در محوطه باز فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
همراه سرای بیمار در قلب تاریخی تهران شهردار منطقه 12 تهران از راه اندازی همراه سرای بیمار در قلب تاریخی تهران خبر داد.
رالی شهروندی از باغ پرندگان تهران تا برج میلاد نهمین برنامه تفریحی- ورزشی رالی شهروندی روز جمعه به میزبانی منطقه ۴ تهران با استقبال بیشتری نسبت به دوره‌های گذشته برگزار شد.
۳۰۰ قهوه‌خانه‌ در منطقه ای که سرای محله ندارد اعضای شورای شهر تهران یکی از مشکلات منطقه ۱۷ تهران را وجود قهوه‌خانه‌های فراوان عنوان کردند.
تراکم منطقه ۱۵ سه برابر نرم شهر تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تراکم سه برابری منطقه ۱۵ خواستار توجه ویژه مدیریت شهری به این منطقه شد.
بافت تاریخی میدان وحدت اسلامی احیا می‌شود شهردار منطقه یازده تهران گفت: با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران؛ احیای بافت تاریخی و ارزشمند میدان وحدت اسلامی در محدوده حصار ناصری تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد.
ضرورت جلوگیری از ساخت‌وساز بی‌رویه در منطقه ۲ رییس کمیته هنری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت جلوگیری از ساخت و سازهای بی‌رویه در منطقه ۲ تاکید کرد.
آغاز فعالیت باشگاه کوهنوردی منطقه 22 با حضور نماینده فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران و انجمن کوهنوردی منطقه 22 باشگاه کوهنوردی این منطقه با هدف ساماندهی و ارائه برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی به همشهریان و اطلاع رسانی جهت استفاده ...
تخت جمشید را در تهران ببینید علاوه بر تخت جمشید یازده اثر دیگر که در فهرست جهانی یونسکو ثبت شده اند، در باغ موزه مینیاتور تهران قابل مشاهده هستند.
تهران در هفته ای که گذشت در هر یک از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران رویدادهای محلی و منطقه‌ای رخ داده است که ایمن سازی ترددها، برگزاری جشن‌های ویژه میلاد حضرت نبی اکرم(ص) و شب یلدا و همچنین فعالیت برای آمادگی بارش‌های هفته آینده تق...
عضویت بیش از سه هزار نفر در طرح اکرام سرپرست کمیته امداد منطقه پنج تهران از کمک هفت میلیارد ریالی حامیان به طرح اکرام خبر داد.
مانور مقابله با بحران در سطح مدارس منطقه 17 هجدهمین مرحله از مانور مقابله با بحران در سطح مدارس منطقه 17 و با حضور دانش آموزان پایه ششم و هفتم برگزار شد.
ویژه برنامه «کوی نشاط» در فرهنگسرای بهمن رادیو ایران با برگزاری ویژه برنامه طنز «کوی نشاط» در فرهنگسرای بهمن به استقبال هفته وحدت می رود.
صفحه 10 از 74  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر