گزارش دبیر دبیران شورایاری منطقه 22 جلسه صبح شورای شهر تنها با حضور 6 عضو (اقبال شاکری، رضا تقی‌پور، الهه راستگو، مرتضی طلایی، پیرهادی و قناعتی) برگزار شد.
آغاز عملیات فاز دوم احداث پل نشاط شهردار منطقه 7 از آغاز اجرای عملیات ساخت فاز دوم پل نشاط در این منطقه با هدف ارتقاء زیبایی بصری شهر خبر داد.
«سلام بمبئی» در 3 نوبت اکران می شود اکران فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به نویسندگی و کارگردانی قربان محمد پور در سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن آغاز شد.
جشنواره‌های کتاب فرصتی برای مقابله با آسیب‌ها مدیر فرهنگی هنری منطقه10 کم‌رنگ بودن نقش کتاب و کتاب‌خوانی در محصولات فرهنگی و رسانه‌ای را یکی از اساسی‌ترین آسیب‌های حوزه کتاب برشمرد.
تالارهایی ارزان قیمت و رایگان برای مراسم عروسی جوانان معاون اجتماعی منطقه هفت شهرداری تهران گفت: در طرح «جهاد مهربانی» جوانانی که از نظر مالی ضعیف و در شرف ازدواج هستند، شناسایی شده‌اند و برای آنها برگزاری مراسم عروسی در تالارهای ارزان قیمت یا رایگان پی...
تاسیس دهکده مهارت آموزی در محله های مرکزی تهران با هدف اشتغال زایی برای جوانان جویای کار، ۱۱ دهکده مهارت آموزی در بخش مرکزی شهر تهران راه اندازی خواهد شد.
وزارت نفت برای جابجایی انبارهای نفت شهران فکری کند شهردار منطقه 5 شهر تهران با ابراز نگرانی از تردد 250 تانکر سوخت طی یک شبانه روز در محدوده شهران از مسئولان مربوطه تقاضا کرد کرد که نسبت به جابه جایی این انبار همت کنند.
گلایه مردم منطقه 18 از مشاغل مزاحم و آلاینده عضوهیئت رئیسه و رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران، در راستای بررسی مشکلات محلات شهر تهران، مشکلات و خواسته‌های شهروندان محله شمس آباد در محدوده شهرداری منطقه 18 را بررسی کرد.
اصلاح هندسی 500 نقطه ترافیکی در قلب تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 6 از اجرای طرح اصلاح هندسی برخی معابر منطقه خبر داد و گفت: تا پایان سال 500 نقطه از خط کشی های عابر پیاده ای که همسطح سازی نشده اند و عابرین برای دسترسی به محل ...
فعالیت 13 سایت برف‌روبی در شمال تهران 13سایت برف روبی شهرداری منطقه یک با 700 نیروی خدماتی و 200 دستگاه تجهیزات برف روب عملیات برف روبی و پاکسازی معابر شمالی تهران را بدون وقفه انجام می‌دهند.
نصب تمثال شهدا در 11 نقطه خیابان طالقانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر(عج) گفت: در 11 نقطه از خیابان طالقانی و کارگر شمالی تمثال شهدا نصب خواهد شد.
حل مشکل آبگرفتگی بزرگراه محلاتی با حفر کانال شهردار منطقه 14 از حل مشکل آبگرفتگی در این منطقه با احداث کانال خبرداد.
احداث پیشرفته ترین درمانگاه شهرداری تهران در منطقه 7 معاون فنی و عمرانی منطقه 7 از احداث پیشرفته ترین درمانگاه شهرداری تهران در این منطقه با هدف ارائه خدمات درمانی و پزشکی به شهروندان خبر داد.
برگزاری جشنواره میوه‌های قرآنی در منطقه 17 نشست خبری جشنواره میوه‌های قرآنی با حضور خبرنگاران در منطقه۱۷ تهران برگزار شد.
تشکیل کمپین تبلیغاتی ˝محله می خواند˝ معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 از اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و تشکیل کمپین تبلیغاتی ˝محله می خواند˝ به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی با محوریت محلات دهگانه منطقه خبر داد.
صفحه 10 از 72  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر