انتصاب نماینده افتخاری فرماندار در منطقه دو طی حکمی از سوی فرماندار، علیرضا شریفی به عنوان نماینده فرمانداری تهران در منطقه دو منصوب شد.
رابط هیات رئیسه شورایاری منطقه ۲ انتخاب شد علیرضا شریفی، شورایار محله شهرک آزمایش و دبیر کارگروه فرهنگی و اجتماعی منطقه ۲ به عنوان رابط هیأت رئیسه منطقه برگزیده شد.
فاز دوم باغ پرندگان در انتظار بهره برداری شهردار منطقه چهار گفت؛ یکی از مواردی که برای بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان باید مورد توجه قرار گیرد، ایجاد مدیریت یکپارچه در بهره برداری از باغ پرندگان است و در همین زمینه به دنبال بهره بردار واح...
احداث پل بین پارک پردیسان و نهج البلاغه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه توضیحاتی ارائه کرد.
پاكسازی طبیعت به مناسبت هفته زمین پاک به مناسبت هفته زمین پاك، اداره محیط زیست منطقه 4 با همكاری اداه مدیریت پسماند، اداره فضای سبز، مركز آموزش گل و گیاه و سرای محله مجیدآباد و نواحی نه گانه، مراسم پیاده روی و پاكسازی بوستان برگزار شد.
پیوندجنوب به مرکز تهران با احداث تونل زیر زمینی شهردار منطقه ۱۶ گفت: با احداث تونل زیرزمینی وحدت اسلامی به میدان بهمن، ضمن اینکه مناطق جنوبی را به مناطق مرکزی شهر پیوند می زنیم، چندین گره ترافیکی منطقه هم برطرف می شود.
همکاری شهرداری منطقه۲ و مترو تهران شهرداری منطقه ۲ و مترو تهران توافق نامه ای را در زمینه تکمیل خط ۷ امضا کردند.
احیاء زندگی شبانه در قلب طهران در راستای احیاء زندگی شبانه در قلب طهران ویژه برنامه ی شبی با موزه در موزه ملی ایران برگزار می شود.
گردشگری در تهران با دوچرخه‌های شهرداری شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه رویکرد‌ تور نوروزی‌ در این منطقه حمل و نقل پاک است گفت: حدفاصل‌ حسن‌آباد تا دانشگاه‌ جنگ‌ مسیر گردشگری ویژه‌ای است که دارای اماکن مختلف‌ است.
وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ۲۴ اسفندماه خبر داد.
مسیر گردشگری سبز در بافت تاریخی تهران اولین مسیر گردشگری سبز که شامل بازدید از اماکن تاریخی مناطق ۱۱ و ۱۲ با استفاده از وسایل حمل و نقل پاک همچون دوچرخه و ماشین برقی می‌شود در ایام نوروز ۹۷ رونمایی می شود.
نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ تهران دبیر نخستین جشنواره نوروزخوانی اقوام منطقه ۱۳ از ایجاد دبیرخانه دائمی نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: قدمت این موضوع به چند هزار سال در ایران برمی‌گردد.
برپایی نمایشگاه بهاره در منطقه 3 در آستانه فرارسیدن عید نوروز، نمایشگاه بهاره از سوی شهرداری منطقه 3 تهران در بوستان های بزرگ ملت، طالقانی و بهشت مادران برپا می شود.
احداث پیست موتورسواری در جنگل سرخه‌حصار شهردارمنطقه ۱۳ از ساخت هتل، بیمارستان، خانه سالمندان، شهربازی، تله‌کابین و پیست موتورسواری در جنگل سرخه‌حصار خبر داد.
بهسازی پل های عابر مکانیزه مرکز تهران معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با بیان اینکه بحث نگهداری پل‌های مکانیزه بسیار حائز اهمیت است از نوسازی و بهسازی پل های سطح منطقه خبر داد.