برخورد کامیونت با ۲ خودرو و سه کارگر سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک دستگاه کامیونت پس از برخورد با ۲ خودرو و سه کارگر پیمانکار در جاده شهید لشگری، واژگون شد.
تصادف شدید 3 خودرو در بزرگراه آزادگان سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تصادف شدید 3 خودرو در بزرگراه آزادگان، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
آتش سوزی قهوه‌خانه در یافت‌آباد سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی گسترده یک قهوه‌خانه در یافت‌آباد 2 مصدوم و 2 فوتی بر جای گذاشت.
تصادف مرگبار پراید با نیسان در تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تصادف مرگبار پراید و نیسان امداد خودرو در تهرانسر جان جوان ۳۰ ساله را گرفت.
مرگ خاموش کارگر 24 ساله در محله باغ فیض سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: گاز گرفتگی جان کارگر 24 ساله را در محله باغ فیض گرفت.
مهار آتش سوزی فروشگاه پوشاک در دولت آباد آتش سوزی طبقه همکف یک ساختمان مسکونی با کاربری فروشگاه پوشاک واقع در دولت آباد مهار شد.
آتش سوزی در سوله خودروها سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع یک مورد آتش سوزی در سوله نگهداری خودروها در محدوده درکه خبر داد و گفت: در این حادثه ۳ دستگاه خودرو سوخت.
تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع یک فقره تصادف در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این حادثه راننده ۲۷ ساله در دم جان سپرد.
آتش سوزی گسترده در محله شهران آتش سوزی گسترده در طبقه دوم ساختمان مسکونی محله شهران با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
مهار آتش سرکش فروشگاه پوشاک در بازار تهران آتش سوزی فروشگاه پوشاک در بازارتهران با عملیات نفسگیر نیروهای آتش نشان مهار شد.
آمار مراجعان راهیپمایی اربعین به اورژانس در تهران اورژانس کشور در تهران بیماران شرکت کننده در راهپیمایی بزرگ اربعین را مداوا و به بیمارستان انتقال دادند.
انفجار مهیب در خیابان خلیج سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان خلیج آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.
جزئیات اسیدپاشی در افسریه سرپرست دادسرای جنایی تهران جزئیات اسیدپاشی خانوادگی در محله افسریه را تشریح کرد.
درخواست قصاص برای عامل جنایت شهرک آزادی زنی دو فرزند و شوهر خود را به طرز فجیعی در شهرک آزادی تهران به قتل رساند. اکنون مادرشوهرش درخواست قصاص او را به بازپرس پرونده ارائه داد.
انفجاز گاز در انبار تنقلات جنوب تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه انفجار گاز در جنوب تهران خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه ۶ شهروند مصدوم شدند.
صفحه 9 از 45  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر