مرگ خاموش کارگر 24 ساله در محله باغ فیض سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: گاز گرفتگی جان کارگر 24 ساله را در محله باغ فیض گرفت.
مهار آتش سوزی فروشگاه پوشاک در دولت آباد آتش سوزی طبقه همکف یک ساختمان مسکونی با کاربری فروشگاه پوشاک واقع در دولت آباد مهار شد.
آتش سوزی در سوله خودروها سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع یک مورد آتش سوزی در سوله نگهداری خودروها در محدوده درکه خبر داد و گفت: در این حادثه ۳ دستگاه خودرو سوخت.
تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از وقوع یک فقره تصادف در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این حادثه راننده ۲۷ ساله در دم جان سپرد.
آتش سوزی گسترده در محله شهران آتش سوزی گسترده در طبقه دوم ساختمان مسکونی محله شهران با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
مهار آتش سرکش فروشگاه پوشاک در بازار تهران آتش سوزی فروشگاه پوشاک در بازارتهران با عملیات نفسگیر نیروهای آتش نشان مهار شد.
آمار مراجعان راهیپمایی اربعین به اورژانس در تهران اورژانس کشور در تهران بیماران شرکت کننده در راهپیمایی بزرگ اربعین را مداوا و به بیمارستان انتقال دادند.
انفجار مهیب در خیابان خلیج سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان خلیج آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.
جزئیات اسیدپاشی در افسریه سرپرست دادسرای جنایی تهران جزئیات اسیدپاشی خانوادگی در محله افسریه را تشریح کرد.
درخواست قصاص برای عامل جنایت شهرک آزادی زنی دو فرزند و شوهر خود را به طرز فجیعی در شهرک آزادی تهران به قتل رساند. اکنون مادرشوهرش درخواست قصاص او را به بازپرس پرونده ارائه داد.
انفجاز گاز در انبار تنقلات جنوب تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه انفجار گاز در جنوب تهران خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه ۶ شهروند مصدوم شدند.
انتقال پیکر شهدا حادثه تروریستی سامرا به تهران سرپرست اورژانس کشور گفت: بامداد امروز پیکر شهدای حادثه تروریستی سامرا و 14 تن از مجروحان باقی مانده این حادثه به تهران منتقل شدند.
مهد کودک خیابان سعادت آباد در آتش سوخت یک ساختمان سه طبقه در خیابان سعادت آباد که ازآن به عنوان مهدکودک استفاده می شد، در آتش سوخت.
فوت کارگر افغانی به علت سقوط در چاه سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: کارگر 37 ساله افغان به علت سقوط در چاه کشته شد.
مأموریت عجیب آتش‌نشانی در طرشت سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات یک زن از میان دود و شعله‌های آتش بدون اعلام آدرس محل حریق از سوی وی خبر داد.
صفحه 9 از 44  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر