فرونشست زمین در مجاورت بزرگراه آزادگان دو دستگاه کامیونت اتاق دار باری و جرثقیل در حال عبور از مسیر خاکی بزرگرراه آزادگان ناگهان براثر نشست جاده، چرخ های آنها درگودال های ایجاد شده، فرو رفته و دیگر قادر به ادامه حرکت نشدند.
گاز گرفتگی در میدان میوه و تره‌بار تهران سخنگوی اورژانس تهران از وقوع حادثه گازگرفتگی در میدان اصلی میوه و تره‌بار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ کارگر جوان جان باختند.
انتقام‌گیری «وایتکسی» خواستگار کینه‌جو خواستگار کینه‌جو وقتی از دختر مورد علاقه‌اش پاسخ منفی شنید روی او مایع ضدعفونی کننده ریخت.
انفجار منزل مسکونی در خیابان جشنواره سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار در یک منزل مسکونی واقع در شرق تهران خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه سه شهروند مصدوم شدند.
آتش سوزی فروشگاه کفش در باغ سپهسالار آتش سوزی یک فروشگاه 20 مترمربعی مملو از انواع کفش بدون خسارت جانی مهار شد.
آتش سوزی گسترده در یک برج اداری سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: پس از اعلام آتش سوزی گسترده یک برج اداری در تقاطع خیابان آذربایجان، آتش نشانان کمتر از 2 دقیقه خود را به محل رسانده و حریق را مهار کردند.
مرگ غیرطبیعی 15 تهرانی در روز مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ غیرطبیعی قریب به 2800 نفر در استان تهران خبر داد.
نشت گاز مونوکسیدکربن در واحد مسکونی حادثه آفرید سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: نشست گاز مونوکسید کربن در منزل مسکونی، مادر و 2 فرزندش را مسموم کرد.
آتش سوزی در نزدیکی پل گیشا سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آنش سوزی آلونک معتادان در اول پل گیشا، خسارت جانی و مالی نداشت.
نشست زمین در مجاورت مترو سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: نشست زمین در مجاورت مترو خیابان مولوی آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
گازگرفتگی در خیابان دماوند سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه گازگرفتگی در خیابان دماوند خبر داد و گفت: در این حادثه سه مرد جوان مسموم و راهی بیمارستان شدند.
مرگ خاموش دو عضو خانواده تهرانی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: بر اثر نشت گاز در یک منزل مسکونی در شهرک کاروان، دو نفر از اعضای یک خانواده جان باختند و سه نفر دیگر راهی بیمارستان شدند.
سقوط جرثقیل در دانشگاه علوم پزشکی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از سقوط یک دستگاه جرثقیل تاورکرین در داخل محوطه دانشگاه علوم پزشکی ایران در نزدیکی برج میلاد تهران خبر داد و گفت: سه مصدوم این حادثه راهی بیمارستان شدند
شلیک گلوله در سعادت آباد تهران پسر جوانی که به تنهایی در یکی از واحدهای برج کوهستان در منطقه سعادت آباد زندگی می کرد هدف گلوله مرگباری قرار گرفت و جان باخت.
شب عروسی با شوهرم «شیشه» کشیدیم زمانی که ازدواج کردم فقط ۱۶ سال سن داشتم و همسرم در شب عروسی به من شیشه داد و با هم شیشه کشیدیم؛ از آن به بعد معتاد شیشه شدم و در نهایت سرقت کردم.
صفحه 8 از 45  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر