انفجار در خیابان مولوی تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع حریق گسترده در یک کارگاه تریکو بافی خبر داد.
تصادف زنجیره‌ای در اتوبان باقری سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه تصادف در اتوبان باقری خبرداد و گفت: در این حادثه چند خودرو با یکدیگر برخورد کردند اما حادثه تلفات جانی نداشت.
انفجار یک ساختمان در شهر قدس تهران رئیس اورژانس تهران از ریزش یک ساختمان در شهر قدس تهران به دلیل انفجار یک مغازه خبر داد و گفت:‌ در اثر این حادثه تعدادی از شهروندان زیر آوار مانده‌اند و نیروهای امدادی در حال تلاش برای خارج کردن آنها ا...
برخورد زنجیره‌ای 14 خودرو در بزرگراه شهید ستاری برخورد زنجیره ای یک دستگاه اتوبوس و 13 خودروی سواری با یکدیگر، مصدوم و یا محبوس شده‌ای نداشت.
آتش سوزی پالایشگاه تهران صحت ندارد مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران با اشاره به حادثه شرکت خطوط لوله و مخابرات، خبر آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران را تکذیب کرد.
جزییات آتش سوزی در ساختمان پلاسکو معاون اول رئیس‌جمهور با تکان‌دهنده و تلخ توصیف کردن حریق و ریزش ساختمان پلاسکو از بسیج تمام امکانات دولت برای انجام آواربرداری از این ساختمان خبر داد.
آتش سوزی خوابگاه دانشجویی در خیابان انقلاب سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: حریق خوابگاه دانشجویی با نجات 15 نفر، بدون مصدومیت مهار شد.
مهار آتش ساختمان مسکونی در محله نظام آباد آتش زبانه کش واحد مسکونی 70 متری در محله نظام آباد، با عملیات نفس گیر آتش نشانان مهار شد.
تکذیب انفجار و آتش سوزی در داروخانه ۲۹ فروردین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: اختلال در سیستم اطفای حریق داروخانه باعث انتشار گاز co۲ در طبقه فوقانی داروخانه شده بود.
آتش سوزی در پاتوق معتادان تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در یک ساختمان متروکه که به محلی به تجمع افراد معتاد و لامکان در جوادیه تبدیل شده بود، خبر داد.
خودکشی زن جوان در متروی شریف زن جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو اقدام به خودکشی کرد.
فرونشست زمین در مجاورت بزرگراه آزادگان دو دستگاه کامیونت اتاق دار باری و جرثقیل در حال عبور از مسیر خاکی بزرگرراه آزادگان ناگهان براثر نشست جاده، چرخ های آنها درگودال های ایجاد شده، فرو رفته و دیگر قادر به ادامه حرکت نشدند.
گاز گرفتگی در میدان میوه و تره‌بار تهران سخنگوی اورژانس تهران از وقوع حادثه گازگرفتگی در میدان اصلی میوه و تره‌بار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ کارگر جوان جان باختند.
انتقام‌گیری «وایتکسی» خواستگار کینه‌جو خواستگار کینه‌جو وقتی از دختر مورد علاقه‌اش پاسخ منفی شنید روی او مایع ضدعفونی کننده ریخت.
انفجار منزل مسکونی در خیابان جشنواره سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار در یک منزل مسکونی واقع در شرق تهران خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه سه شهروند مصدوم شدند.
صفحه 7 از 44  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر