ورود عامدانه زن جوان و تجاوز به حریم ریلی زن جوانی در اثر ورود عامدانه به حریم ریلی در ایستگاه میرزای شیرازی واقع در خط ۳ مترو تهران دچار حادثه شد و فوت کرد.
تصادف مرگبار در بزرگراه بسیج تصادف زنجیره‌ای هشت خودرو در بزرگراه بسیج منجر به متلاشی شدن خودروی سمند و مرگ راننده آن شد.
انفجار مهیب در محله خلیج‌فارس تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار منزل مسکونی در منطقه خلیج‌فارس خبر داد و گفت: در پی این حادثه 2 منزل مجاور نیز تخریب شده و تاکنون 6 تن از زیر آوار خارج شده‌اند.
قرص برنج جان ۱۲۰ تهرانی را گرفت پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: ۱۲۰ نفر در اثر مسمومیت با قرص برنج طی ۱۰ ماه سال جاری جان خود را از دست داده اند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۷.۶ درصد افزایش یافته است.
انفجار در خیابان مولوی تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع حریق گسترده در یک کارگاه تریکو بافی خبر داد.
تصادف زنجیره‌ای در اتوبان باقری سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه تصادف در اتوبان باقری خبرداد و گفت: در این حادثه چند خودرو با یکدیگر برخورد کردند اما حادثه تلفات جانی نداشت.
انفجار یک ساختمان در شهر قدس تهران رئیس اورژانس تهران از ریزش یک ساختمان در شهر قدس تهران به دلیل انفجار یک مغازه خبر داد و گفت:‌ در اثر این حادثه تعدادی از شهروندان زیر آوار مانده‌اند و نیروهای امدادی در حال تلاش برای خارج کردن آنها ا...
برخورد زنجیره‌ای 14 خودرو در بزرگراه شهید ستاری برخورد زنجیره ای یک دستگاه اتوبوس و 13 خودروی سواری با یکدیگر، مصدوم و یا محبوس شده‌ای نداشت.
آتش سوزی پالایشگاه تهران صحت ندارد مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران با اشاره به حادثه شرکت خطوط لوله و مخابرات، خبر آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران را تکذیب کرد.
جزییات آتش سوزی در ساختمان پلاسکو معاون اول رئیس‌جمهور با تکان‌دهنده و تلخ توصیف کردن حریق و ریزش ساختمان پلاسکو از بسیج تمام امکانات دولت برای انجام آواربرداری از این ساختمان خبر داد.
آتش سوزی خوابگاه دانشجویی در خیابان انقلاب سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: حریق خوابگاه دانشجویی با نجات 15 نفر، بدون مصدومیت مهار شد.
مهار آتش ساختمان مسکونی در محله نظام آباد آتش زبانه کش واحد مسکونی 70 متری در محله نظام آباد، با عملیات نفس گیر آتش نشانان مهار شد.
تکذیب انفجار و آتش سوزی در داروخانه ۲۹ فروردین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: اختلال در سیستم اطفای حریق داروخانه باعث انتشار گاز co۲ در طبقه فوقانی داروخانه شده بود.
آتش سوزی در پاتوق معتادان تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در یک ساختمان متروکه که به محلی به تجمع افراد معتاد و لامکان در جوادیه تبدیل شده بود، خبر داد.
خودکشی زن جوان در متروی شریف زن جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو اقدام به خودکشی کرد.
صفحه 7 از 45  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر