فرار ناهید و مرگ مشکوک کامران در هاله ای از ابهام زمانیکه دخترم در حمام بود دیدم کامران داخل حمام دیگر که در اتاقمان وجود داشت رفته و با پایپ در حال کشیدن شیشه است، من با دیدن این وضع...
شعله‌ور شدن چندین خودرو در پارکینگ مجتمع مسکونی سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی در بلوار تعاون خبر داد و گفت: در این حادثه چندین دستگاه خودرو طعمه حریق شد و ۱۲ نفر از ساکنان محبوس شده توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.
آتش‌سوزی مرگبار در جاده خاوران تهران سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده یک کارگاه در جاده خاوران خبر داد و گفت: پس از مهار شعله‌ها پیکر سوخته مردی مواجه شدند که در زیر کارتن‌ها مانده بود.
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.
تصادف مرگبار پژو۴۰۵ در اتوبان بابایی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با دیواره بتونی حاشیه بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: در این حادثه۲ نفر کشته شدند.
آتش سوزی برج 22 طبقه در شهرک چیتگر سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی برج مسکونی 22 طبقه در شهرک چیتگر خبر داد.
ریزش یک ساختمان اداری در خیابان گیشا سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بخشی از یک ساختمان ۴ طبقه اداری که کار آموزش موسیقی در آن انجام می‌شد در خیابان گیشا فرو ریخت؛ هنگام حادثه حدود ۴۰ نفر در داخل ساختمان حضور داشتند.
آتش سوزی در بوستان پردیسان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق وقوع در بوستان پردیسان تهران خبر داد.
آتش‌سوزی در آشپزخانه بیمارستان سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: آتش‌سوزی در آشپزخانه بیمارستان صدر اتفاق افتاد که با تلاش نیروهای آتش‌نشانی حریق مهار شد.
آتش سوزی مجتمع مسکونی در سعادت آباد سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی در سعادت آباد یک فوتی بر جای گذاشت.
وقوع ۳ حادثه ریزش منازل قدیمی و دیوار در پایتخت سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر ریزش دیوار در منطقه جوادیه چهار خودرو آسیب دید همچنین در دو حادثه دیگر، دو منزل قدیمی در خیابان ۱۷ شهریور و منصور فروریخت.
منزل مسکونی در جنت آباد طعمه آتش شد سخنگوی اورژانس تهران گفت: حریق منزل مسکونی در جنت آباد بدون مصدوم به خیر گذشت.
واژگونی مرگبار خودرو سواری در شرق تهران برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با جدول کنار خیابان، واژگونی این خودرو و مرگ راننده جوان را رقم زد.
قتل دلار فروش میدان فردوسی با شلیک گلوله دلار فروش میدان فردوسی که روز ششم فروردین از سوی سارقان مسلح مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، شب گذشته به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان سپرد.
توضیحات آتش‌نشانی درباره انفجار خیابان میرداماد سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه انفجار در خیابان میرداماد را تشریح و از خروج دو نفر از زیر آوار خبر داد.
صفحه 6 از 45  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر