عملیات نجات مرد ۵۰ ساله از چاه فاضلاب سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک مرد ۵۰ ساله به داخل چاه فاضلاب خبر داد.
دستگیری خواننده معروف به جرم قتل خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش در محله شیخ بهایی دستگیر شد.
ریزش مرگبار چاه در پایتخت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه ریزش چاه و مرگ کارگری ۲۴ ساله در این حادثه خبرداد.
جزئیات بازداشت پیرمردی که سر ۲ نفر را برید سرپرست دادسرای امور جنایی تهران جزئیات بازداشت پیرمرد هفتادو‌پنج ساله که سر فرزندخوانده و همسر فرزندخوانده‌اش را جدا کرده بود، تشریح کرد.
انفجار یک منزل مسکونی در تهرانپارس سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار یک منزل مسکونی در تهرانپارس خبر داد.
آتش سوزی گسترده بارانداز کالا در مرکز تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده یک انبار کالا در مرکز پایتخت خبر داد.
مهار آتش سوزی در تعمیرگاه ماشین سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان مرتضوی خبر داد.
سقوط مرگبار مرد ناشناس از پل رسالت مرد جوان در سقوط از یک پل عابرپیاده به کام مرگ فرو رفت .در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی هویت متوفی و کشف علت وقوع حادثه از سوی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.
تصادف بامدادی 6 خودرو در پایتخت حوالی 00:30 بامداد امروز دوشنبه، برخورد شش خودرو حادثه‌ساز شد.
توضیحات دادستان درباره حادثه تیراندازی کهریزک دادستان نظامی استان تهران ضمن تشریح حادثه تیراندازی کهریزک، از آخرین اقدامات قضایی مرتبط با این حادثه و جان باختن ضاربِ خبر داد.
تیراندازی توسط یک سرباز در منطقه کهریزک تهران پس از ارسال گزارشی مبنی بر تیراندازی در منطقه کهریزک، بازپرس ویژه قتل دادسرای نظامی به محل حادثه اعزام شده است.
علت خودکشی دختر 30 ساله در برج آتی ساز انگیزه خودکشی دختر جوان 30 ساله که خود را از طبقه ششم برج آتی ساز به بیرون پرتاب کرد؛ مشکل روحی و روانی گزارش شده است.
آتش سوزی برج تجاری در بلوار آفریقا سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت:5 ایستگاه آتش نشانی برای مهار آتش سوزی برج تجاری به بلوار آفریقا اعزام شدند.
تصادف مرگبار در بزرگراه نیایش سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی سواری پرشیا با گاردریل در بزرگراه نیایش خبر داد.
آتش سوزی در نمایشگاه بین المللی تهران بر اثر آتش سوزی در نمایشگاه بین المللی تهران دود غلیظی در بزرگراه چمران و خیابانهای اطراف پخش شده است.
صفحه 5 از 45  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر