آوار ساختمان دو طبقه در خیابان جر‌دن سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تخریب ساختمان 2 طبقه ای در مجاورت زمین گود برداری شده در خیابان جر‌دن خبر داد.
مسمومیت 72 تن از شهروندان تهرانی با گازco2 سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فورتیت‌های پزشکی، از مسمومیت با گاز منواکسید کربن 72 تن از شهروندان تهرانی در روز جمعه خبر داد.
سینما ایران در آتش سوخت سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از مهار آتش سوزی در سینما ایران و نجات 200 نفر خبر داد.
مرگ کو‌هنورد در ارتفاعات امام زاده داوود مرگ ناگهانی یک کو‌هنورد در ارتفاعات چین کلاغ از توابع امامزاده داوود خبرساز شد.
قاتل نامرئی این بار داخل خودرو شخصی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از گازگرفتگی و مرگ راننده خودرو در داخل خودرو خبر داد.
محبوس شدن راننده در مینی بوس شعله ور سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق یک دستگاه مینی بوس و مصدوم شدن راننده خبر داد.
تصادف سرویس مدرسه با یک خاور سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف سرویس مدرسه ای با یک دستگاه خاور و مصدوم شدن 4 دانش آموز خبر داد.
آوار 3 ساختمان در پی گود برداری غیر اصولی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش 3 ساختمان مجاور محل گود برداری در شهر ری خبر داد.
ترکیدگی لوله آب در چهار راه امیر اکرم سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ترکیدن لوله آب در زیرزمین مرکز خرید آزاد در محدوده خیابان امیر اکرم خبر داد.
انفجار شبانه در خیابان ایرانشهر تهران آتش سوزی واحد اداری در ساختمان 6 طبقه در خیابان ایرانشهر با حضور به هنگام آتش نشانان مهار و خاموش شد.
سقوط پیرمرد به درون چاه فاضلاب ریزش ناگهانی چاه فاضلاب در منزل مسکونی منجر به سقوط پیرمرد 70 ساله به داخل چاه شد.
نجات ۵۰ نفر از ساکنین برج در حال آتش سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:‌ در آتش‌سوزی یک برج مسکونی ۱۲ طبقه با کمک آتش‌نشانان ۵۰ نفر از اهالی این برج مسکونی نجات پیدا کردند.
آتش در چهار راه سیروس آتش سوزی سه باب مغازه رنگ و لوله و تجهیزات بهداشتی در چهار راه سیروس خبر ساز شد.
˝پامنار˝ تهران آتش گرفت سخنگوی سازمان آتش نشانی خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده انبار چوب و چرم در بازار تهران خبر داد.
آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران در طول 24 ساعته گذشته تاکنون دو حادثه آتش سوزی در مخازن ذخیره سازی نفت پایانه خارگ و مخازن بنزین پالایشگاه نفت تهران به وقوع پیوست که در پالایشگاه تهران دو نفر از کارکنان این مجموعه دچار سوختگی شده و ...
صفحه 44 از 45  اول  قبلی   36    37    38    39    40    41    42    43    44    45   بعدی