ورود کامیونت به مغازه در سه راه آذری کامیونت حین حرکت در سه راه آذری، ناگهان از مسیر اصلی خارج و وارد یک مغازه شد.
مهار آتش در طبقه ششم پاساژ علاءالدین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش سوزی یک باب مغازه در پاساژ علاءالدین خبر داد.
حریق کلینیک درمانی سیدالشهدا (ع) مهار شد سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از مهار حریق در کلینیک درمانی سیدالشهدا(ع) خبر داد.
مهار شعله های آتش در محدوده پل گیشا سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از مهار شعله های آتش در محدوده فضای زیرین پل گیشا خبر داد و گفت: اشتعال ضایعات باعث حادثه شده بود.
مهار شعله های آتش در بیمارستان محب یاس تهران سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در بیمارستان محب یاس خبر داد و گفت: آتش‌نشانان به سرعت آتش را مهار کردند.
مرگ مرموز پسر جوان با آثار کبودی روی گردن پسر جوانی که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود، پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
برخورد تریلی با دیوار خانه ای در فرمانیه سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از حادثه برخورد یک دستگاه تریلر با دو خودرو و همچنین دیوار خانه ای محله فرمانیه خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه راننده به شدت مجروح شد.
مهار شعله‌های آتش در خیابان شریعتی تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار شعله‌های آتش در یک انبار دپوی کارتن در محدوده خیابان شریعتی خبر داد و گفت: شعله‌های آتش مهار شد.
آتش سوزی ساختمان نیمه‌ساز در باغ فیض سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی ساختمانی در حال ساخت در محله باغ فیض خبر داد.
مقصر مرگ کودک 5 ساله در پارک کوهسار مشخص شد رئیس کل محاکم تهران گفت: با توجه به اظهارات متهم مبنی بر وجود قرارداد پیمان شرکت وی و شهرداری منطقه 15 تهران و نبود دریچه مشبک در محل آب نما، قصور100%درصدی شرکت و مدیر عامل پیمانکار مذکور محرز شد.
تصادف مرگبار در اتوبان چمران سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اثر واژگونی خودروی «L۹۰» در بزرگراه شهید چمران یک نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.
مرگ خودخواسته دختر جوان در شهرک آتی‌ساز دختر جوان که در تصمیمی وحشتناک تصمیم به خودکشی گرفته بود، بامداد امروز از طبقه ۱۶ یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد.
سقوط ۲ چترباز در غرب تهران سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: دو چترباز روی کابلهای برق فشارقوی در ارتفاعات روستای وَردیج سقوط کردند.
آتش‌سوزی گسترده چندین انبار در جنوب تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده چندین انبار در جنوب تهران خبر داد و گفت: آتش‌نشانان ۷ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده‌اند.
برخورد یک دستگاه کامیون با یک خانه ویلایی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف یک دستگاه کامیون با دیوار یک ویلای چهار هزار متری در محدوده ولنجک خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند.
صفحه 4 از 45  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر