مرگ جوان 28 ساله در اتوبان چمران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت:صبح امروز یک دستگاه سواری ریو با میکسر در بزرگراه چمران برخورد کرد که بر اثر آن جوان 28 ساله جان باخت.
آتش سوزی در ساختمان شهرداری منطقه 12 افراد ناشناسی با در دست داشتن بمب‌های آتش‌زا ساختمان شهرداری منطقه ۱۲ را به آتش کشیدند.
مسمومیت ۵ نفر در یک رستوران سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع گازگرفتگی در یک رستوران خبر داد و گفت: پنج نفر براثر این حادثه دچار مسمومیت شدند.
تصادف مرگبار پراید در جاده مخصوص تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از تصادف خونین سواری پراید خبر داد.
ریزش ساختمان در محله مهرآباد جنوبی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان مسکونی خبر داد.
آتش‌سوزی در یک برج بلند مرتبه در شهرک اکباتان سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از نجات ۴۰ نفر از ساکنان ساختمانی در شهرک اکباتان که در آتش محبوس شده بودند، خبر داد.
تصادف مرگبار در شرق تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه خودرو تیبا در اتوبان ارتش که منجر به مرگ و مجروح شدن 7 نفر شد، خبر داد.
آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مرکز تجاری در سه راه امین‌حضور خبر داد.
مرگ مشکوک در برج میلاد تهران مدیر ارتباطات و بین الملل برج میلاد تهران گفت: در ارتباط با اتفاق ناگواری که در مورد یکی از همکاران خوشنام و باسابقه ما رخ داده، شائبه خودکشی وجود دارد و جزئیات این ماجرا توسط پلیس در دست بررسی است.
تهران بیشترین مرگ خاموش را دارد در نشست گارگرفتگی در فصل سرما مطرح شد که تهران، اصفهان و خراسان رضوی در صدر آمار مسمومیت و مرگ با مونوکسید کربن هستند.
تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۵ نفر در یک تصادف زنجیره ای خبر داد.
آتش‌سوزی در کارگاه ۱۵۰ متری چوب‌بری سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: یک کارگاه چوب‌بری به وسعت حدودی ۱۵۰ متر در خیابان خلازیل دچار حریق شد.
تصادف مرگبار در در بزرگراه شهید یاسینی دختر جوان که سرنشین پژو ۲۰۶ بود، بر اثر تصادف با کامیونت و متلاشی شدن پژو، جان خود را از دست داد.
مرگ جوان ۳۰ ساله در آتش‌سوزی فروشگاه الکتریکی سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در فروشگاه لوازم الکتریکی در خیابان قزوین خبر داد و گفت: در این حادثه یک جوان ۳۰ ساله جان خود را از دست داد.
کشف جسد دختر گمشده تهرانی در گرمسار فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از کشف جسد بی جان یک دختر ۲۵ ساله تهرانی در حوالی روستای چندآب خبر داد.
صفحه 2 از 45  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر