نجات مرد جوان از عمق چاه ۳۰ متری در خانه متروکه سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: آتش‌نشانان مرد جوانی را که در عمق چاه ۳۰ متری یک خانه متروکه گرفتار شده بود، نجات دادند.
مرگ کوهنورد ۶۵ ساله در ارتفاعات توچال سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ مردی ۶۵ ساله در ارتفاعات توچال خبر داد.
قاتل فراری را شناسایی کنید بازپرس امور جنایی تهران از شهروندان خواست تا قاتل فراری را شناسایی کنند.
گازگرفتگی در تهرانپارس سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، گفت: آتش‌نشانان جان مرد جوانی را که بر اثر گازگرفتگی در تهرانپارس بی‌هوش شده بود، نجات دادند.
کشف جسد حلق‌آویز شده در بیمارستان جسد یک بیمار درحالیکه حلق‌آویز شده بود، در محوطه یک بیمارستان در غرب پایتخت کشف شد.
قتل همسر به دلیل بیکاری قاتل معتاد پس از قتل همسرش با ضربات چاقو در حمام خانه متواری شد.
سقوط مرگبار سرایدار در هاله ای از ابهام سرایدار جوان در شمال پایتخت، پس از سقوط از طبقه پنجم یک ساختمان به کام مرگ رفت.
کشف جسد سوخته مرد جوان در خیابان هجرت جسد مرد جوانی که کاملا سوخته شده بود داخل یک جوی آب در خیابان هجرت کشف شد.
تهران وضعیت مناسبی از لحاظ خطرپذیری ندارد رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به استقبال هلال احمر تهران برای همکاری با همه نهادها و ارگان ها، گفت: آماده همکاری با شهرداری تهران هستیم.
ورود دادستانی به آتش سوزی پالایشگاه تهران دادستان تهران اظهار داشت: گزارش ارائه شده به دادستان تهران حاکی از آن است که فعالیت بخشی از پالایشگاه به بخش خصوصی برون سپاری شده و بخش خصوصی با به کارگیری کارگران آزاد نسبت به اجرای قرارداد منعقده اق...
نجات ۸ عضو خانواده از میان شعله ها هشت نفر از اعضای یک خانواده که درآتش سوزی یک ساختمان سه طبقه مسکونی در خیابان گلبرگ در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، با کمک آتش نشانان نجات پیدا کردند.
تصادف پراید در بزرگراه شهید کاظمی سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر تصادف پراید در بزرگراه شهید کاظمی چهار نفر مصدوم شدند.
جزئیات آتش سوزی در پالایشگاه نفت تهران بعداز ظهر امروز بر اثر حادثه آتش سوزی در یكی از واحد های پالایشگاه شهید تندگویان (تهران) 6 نفر از کارکنان جان باختند .
ورود کامیونت به مغازه در سه راه آذری کامیونت حین حرکت در سه راه آذری، ناگهان از مسیر اصلی خارج و وارد یک مغازه شد.
مهار آتش در طبقه ششم پاساژ علاءالدین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش سوزی یک باب مغازه در پاساژ علاءالدین خبر داد.
صفحه 2 از 43  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر