انتقال پیکر شهدا حادثه تروریستی سامرا به تهران سرپرست اورژانس کشور گفت: بامداد امروز پیکر شهدای حادثه تروریستی سامرا و 14 تن از مجروحان باقی مانده این حادثه به تهران منتقل شدند.
مهد کودک خیابان سعادت آباد در آتش سوخت یک ساختمان سه طبقه در خیابان سعادت آباد که ازآن به عنوان مهدکودک استفاده می شد، در آتش سوخت.
فوت کارگر افغانی به علت سقوط در چاه سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: کارگر 37 ساله افغان به علت سقوط در چاه کشته شد.
مأموریت عجیب آتش‌نشانی در طرشت سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات یک زن از میان دود و شعله‌های آتش بدون اعلام آدرس محل حریق از سوی وی خبر داد.
انفجار منزل مسکونی در خیابان فاطمی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک منزل مسکونی در خیابان فاطمی دچار انفجار شد که این حادثه سه مصدوم برجا گذشت.
انفجار در محله ارسباران تهران انفجاری که منجر به مصدومیت و نقص عضو دو نفر از شهروندان تهرانی در محله ارسباران شد.
تخریب چاه فاضلاب جان یک کارگر را گرفت سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تخریب چاه فاضلاب در خیابان زینبی جنوبی جان یک کارگر افغان را گرفت.
گازگرفتگی ۶ زن در شمال تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات ۶ زن در حادثه گازگرفتگی در شمال تهران خبر داد.
خودسوزی در مقابل شورای شهر تهران مردی مقابل ساختمان شورای شهر تهران اقدام به خودسوزی کرد.
خودکشی دو دختر نوجوان در جنت آباد دو دختر نوجوان به دلیل نامعلومی خود را از پشت بام یک ساختمان به پایین پرتاب کردند.
آتش سوزی در یک مجتمع تفریحی در تهرانسر سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: در پی آتش سوزی که در یک مجتمع تفریحی واقع در محله تهرانسر اتفاق افتاده بود، 100 نفر نجات یافته و 2 نفر از کارکنان دچار دود گرفتگی شدند.
آتش سوزی در دانشگاه آزاد تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی دانشگاه آزاد تهران خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.
کشف خانه‌ فساد در تهران دادستان تهران از کشف خانه ای که برای فساد دیپلمات‌های خارجی مهیا شده بود و دستگیری دو ایرانی خبر داد.
انبار دارو در تهران طعمه حریق شد سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار دارو واقع در میدان توحید خبر داد.
۷ نفر مصدوم و ۳ نفر جان خود را از دست دادند سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در حوادث رانندگی شب گذشته ۷ نفر مصدوم و ۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
صفحه 10 از 45  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر