انفجار منزل مسکونی در خیابان فاطمی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک منزل مسکونی در خیابان فاطمی دچار انفجار شد که این حادثه سه مصدوم برجا گذشت.
انفجار در محله ارسباران تهران انفجاری که منجر به مصدومیت و نقص عضو دو نفر از شهروندان تهرانی در محله ارسباران شد.
تخریب چاه فاضلاب جان یک کارگر را گرفت سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تخریب چاه فاضلاب در خیابان زینبی جنوبی جان یک کارگر افغان را گرفت.
گازگرفتگی ۶ زن در شمال تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات ۶ زن در حادثه گازگرفتگی در شمال تهران خبر داد.
خودسوزی در مقابل شورای شهر تهران مردی مقابل ساختمان شورای شهر تهران اقدام به خودسوزی کرد.
خودکشی دو دختر نوجوان در جنت آباد دو دختر نوجوان به دلیل نامعلومی خود را از پشت بام یک ساختمان به پایین پرتاب کردند.
آتش سوزی در یک مجتمع تفریحی در تهرانسر سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: در پی آتش سوزی که در یک مجتمع تفریحی واقع در محله تهرانسر اتفاق افتاده بود، 100 نفر نجات یافته و 2 نفر از کارکنان دچار دود گرفتگی شدند.
آتش سوزی در دانشگاه آزاد تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی دانشگاه آزاد تهران خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.
کشف خانه‌ فساد در تهران دادستان تهران از کشف خانه ای که برای فساد دیپلمات‌های خارجی مهیا شده بود و دستگیری دو ایرانی خبر داد.
انبار دارو در تهران طعمه حریق شد سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار دارو واقع در میدان توحید خبر داد.
۷ نفر مصدوم و ۳ نفر جان خود را از دست دادند سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در حوادث رانندگی شب گذشته ۷ نفر مصدوم و ۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
هشدار وقوع زلزله احتمالی در تهران عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود هشدارهای کارشناسان برای وقوع زلزله احتمالی در تهران، متاسفانه مسئولان نسبت به اقدامات پیشگیرانه و چابک سازی ستاد بحران بی توجه هستند.
یک بیمارستان خصوصی در شمال تهران پلمب شد یک بیمارستان خصوصی در شمال تهران به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی و درمانی، ارائه خدمات گران درمانی و اصرار بر تخلفات خود به دستور مقامات قضائی سازمان تعزیرات پلمب شد.
آتش سوزی خوابگاه دانشجویی در خیابان انقلاب سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق خوابگاه دانشجویی دخترانه در خیابان انقلاب و نجات 24 تن خبر داد.
حریق منزل مسکونی در خیابان نیرو هوایی سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق یک ساختمان مسکونی در خیابان نیرو هوایی و نجات ۱۲ تن خبر داد.
صفحه 10 از 44  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر