آتش سوزی خوابگاه دانشجویی در خیابان انقلاب سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق خوابگاه دانشجویی دخترانه در خیابان انقلاب و نجات 24 تن خبر داد.
حریق منزل مسکونی در خیابان نیرو هوایی سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق یک ساختمان مسکونی در خیابان نیرو هوایی و نجات ۱۲ تن خبر داد.
جزییات آتش سوزی در ساختمان تجاری نارمک آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی آتلیه عکاسی در منطقه نارمک تهران را مهار و خاموش کردند.
پشت پرده برخی از چاقوکشی‌های شب‌های پایتخت برخی از چاقو و چماغ کشی‌های خون بار پایتخت که حتی گاهی اوقات قربانی هم می‌گیرد با یکدیگر مرتبط هستند.
ماجرای مسمومیت 8 شناگر در استخر بزرگ نواب مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: به دلیل مسمومیت گاز کلر در استخری در بزرگراه نواب هشت شناگر این استخر روانه بیمارستان لقمان حکیم شدند.
مرگ کارگر ۲۰ ساله در عمق چاه سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه مرگ یک کارگر ۲۰ ساله افغان در داخل یک چاه خبر داد.
آتش در جنگل‌های شمال شرق پایتخت اگرچه آتش سوزی جنگل های منطقه نظامی در جوار اتوبان همت با حضور عوامل ذیربط کنترل و مهار شد،اما اظهار نظر یک مقام مسئول و تنزل آن به حریق مقداری علوفه از موارد تامل برانگیزی به نظر می رسد که با تصاویر ...
نجات ۸ شهروند از آتش‌سوزی خیابان فرجام انفجار و آتش سوزی در ساختمان مسکونی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
سگ گله كودک تهرانی را درید حمله سگ های گله به پسر بچه ۹ ساله در تجریش مرگ کودک را رقم زد.
انفجار خط لوله انتقال گاز شمال غرب تهران وقوع انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران واقع در شمال غرب تهران به تعدادی از خانه های اطراف آن خسارت وارد کرد. آتش سوزی بعد از دو ساعت مهار شده است.
جزییات اسید پاشی مرگبار در محله 13 آبان زنی که شوهرش را با اسید به قتل رسانده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
مرگ دلخراش 3 مامور اداره برق پایتخت حادثه مرگباری برای 3 مامور اداره برق استان تهران حین بازگشته به خانه رقم خورد.
نجات کودک 5 ساله و پدرش از اعماق چاه سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک پسر بچه 5 ساله وپدرش درداخل یک چاه خبر داد.
ساختمان تاریخی میدان حسن آباد در آتش سوخت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع سانحه آتش سوزی در یک ساختمان تاریخی و با ارزش در میدان حسن آباد پایتخت خبر داد و گفت: این حادثه بدون مصدوم مهار شد.
آتش سوزی پاساژ تجاری لاله‌زار تهران یک پاساژ در محدوده خیابان لاله زار در میدان امام خمینی طعمه حریق شد.
صفحه 10 از 43  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر