آتش‌سوزی در کارگاه ۱۵۰ متری چوب‌بری سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: یک کارگاه چوب‌بری به وسعت حدودی ۱۵۰ متر در خیابان خلازیل دچار حریق شد.
تصادف مرگبار در در بزرگراه شهید یاسینی دختر جوان که سرنشین پژو ۲۰۶ بود، بر اثر تصادف با کامیونت و متلاشی شدن پژو، جان خود را از دست داد.
مرگ جوان ۳۰ ساله در آتش‌سوزی فروشگاه الکتریکی سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در فروشگاه لوازم الکتریکی در خیابان قزوین خبر داد و گفت: در این حادثه یک جوان ۳۰ ساله جان خود را از دست داد.
کشف جسد دختر گمشده تهرانی در گرمسار فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از کشف جسد بی جان یک دختر ۲۵ ساله تهرانی در حوالی روستای چندآب خبر داد.
ملک ۳ طبقه با نشت آبگرمکن منفجر شد سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: یک منزل سه طبقه در خیابان هاشمی منفجر شد؛ شدت انفجار به حدی بود که تمام شیشه، در و پنجره‌های این ساختمان را تخریب کرد و حتی درهای واحدهای طبقات بالایی و پایینی شکسته و به ...
تخلیه کامل دانشکده خبر به علت آتش سوزی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ادامه مهار آتش سوزی در «دانشكده خبر» واقع در ضلع شمال غرب میدان ولیعصر(عج) خبر داد.
نجات مرد جوان از عمق چاه ۳۰ متری در خانه متروکه سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: آتش‌نشانان مرد جوانی را که در عمق چاه ۳۰ متری یک خانه متروکه گرفتار شده بود، نجات دادند.
مرگ کوهنورد ۶۵ ساله در ارتفاعات توچال سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ مردی ۶۵ ساله در ارتفاعات توچال خبر داد.
قاتل فراری را شناسایی کنید بازپرس امور جنایی تهران از شهروندان خواست تا قاتل فراری را شناسایی کنند.
گازگرفتگی در تهرانپارس سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، گفت: آتش‌نشانان جان مرد جوانی را که بر اثر گازگرفتگی در تهرانپارس بی‌هوش شده بود، نجات دادند.
کشف جسد حلق‌آویز شده در بیمارستان جسد یک بیمار درحالیکه حلق‌آویز شده بود، در محوطه یک بیمارستان در غرب پایتخت کشف شد.
قتل همسر به دلیل بیکاری قاتل معتاد پس از قتل همسرش با ضربات چاقو در حمام خانه متواری شد.
سقوط مرگبار سرایدار در هاله ای از ابهام سرایدار جوان در شمال پایتخت، پس از سقوط از طبقه پنجم یک ساختمان به کام مرگ رفت.
کشف جسد سوخته مرد جوان در خیابان هجرت جسد مرد جوانی که کاملا سوخته شده بود داخل یک جوی آب در خیابان هجرت کشف شد.
تهران وضعیت مناسبی از لحاظ خطرپذیری ندارد رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به استقبال هلال احمر تهران برای همکاری با همه نهادها و ارگان ها، گفت: آماده همکاری با شهرداری تهران هستیم.