آزار و اذیت وحشیانه پسربچه خردسال کودک هشت ساله ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد لاابالی شد.
وحید مرادی در زندان به قتل رسید شرور معروف پایتخت هنگام هواخوری در زندان رجایی‌شهر کرج به قتل رسید.
نزاع مرگبار به خاطر متلک به دختر کارآگاهان در بررسی‌های اولیه متوجه شدند درگیری شامگاه سوم تیر در بوستان ولایت به وقوع پیوسته و چند دختر و پسر در آن شرکت داشته‌اند.
آتش گرفتن ˝پورشه˝ ۴۰ نفر را گرفتار کرد ‌ سخنگوی آتش‌نشانی نشانی تهران از وقوع حریق در یک منزل مسکونی خبر داد و گفت: بر اثر آتش گرفتن سه دستگاه خودرو از جمله یک دستگاه پورشه، ۴۰ نفر از ساکنان ساختمان در میان دود غلیظ محبوس شدند.
جنایت‌های نوروزی در تهران در ایام تعطیلات نوروز امسال 4 مرد و یک زن در پایتخت به قتل رسیدند.
مرگ دلخراش پسربچه ۸ ساله در جاده خاوران سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح جزییات واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده خاوران گفت: بر اثر این واژگونی یک پسر 8 ساله جان باخت.
تیراندازی مرگبار در بازار تهران یک مرد حدوداً شصت‌ساله هنگام سوارشدن به‌روی موتورسیکلت توسط فردی ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.
نمایشگاه بهاره در آتش سوخت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در یک نمایشگاه بهاره در تهرانسر خبر داد.
واژگونی پرشیا در بلوار لاله تهرانسر یک دستگاه خودروی پرشیا با چهار سرنشین زن و یک پسر بچه در بلوار لاله تهرانسر واژگون شد.
حادثه مرگبار در اتوبان تهران - کرج واژگونی یک دستگاه میکسر حامل بتن در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران ـ کرج خروجی ستاری حادثه ساز شد.
آتش سوزی در محله حکیمیه تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک گاراژ ۲هزار متری و تعمیرگاه خودرو در شرق تهران خبر داد.
حریق گسترده در پاساژ قدیمی بازار تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از حریق گسترده در یک پاساژ قدیمی در بازار تهران خبر داد.
آخرین اخبار آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو با گذشت ۲۴ ساعت از وقوع آتش سوزی در ساختمان برق حرارتی وابسته به وزارت نیرو در میدان ولیعصر، حریق هنوز به طور کامل مهار نشده و به دلیل حرارت بالا، احتمال ریزش ساختمان وجود دارد.
آتش سوزی ساختمان نیمه کاره در محله طرشت سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک ساختمان در حال ساخت در محله طرشت خبر داد.
آتش‌ گرفتن برج ۸۰ واحدی در تهرانسر آتش‌نشانان در عملیاتی نفسگیر ۱۳ نفر از ساکنان برج ۸۰ واحدی را که در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، نجات دادند.