دستگیری عربده کشان در منطقه تهرانپارس معاون اجتماعی پلیس تهران از دستگیری ۵ نفر که در منطقه تهرانپارس اقدام به عربده کشی و ایجاد عب و وحشت کرده بودند خبر داد.
جزییات آدم ربایی دختر ۱۰ ساله در پایتخت دختر ۱۰ساله که برای خرید نان از خانه خارج شده بود و ازسوی سرنشینان ماشین شاسی بلند ربوده شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی به خانواده اش تحویل داده شد.تحقیقات درباره انگیزه آدم‌رباها ادامه دارد.
کلانتری ها ویترین پلیس هستند رئیس پلیس پایتخت گفت: امنیت و آرامش مردم وظیفه و مسئولیت بزرگی است که ناجا پرچمدار آن است، ما برای خدمت به مردم آماده ایم و به بهترین شکل ممکن از جان، مال و ناموس مردم پاسداری می کنیم.
دستگیری قاتل پیرمرد شوخ طبع با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ هر دو متهم جوانی که به خاطر شوخی باعث مرگ پیرمرد شوخ طبع در پارک شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.
تقویت دیدگاه جامعه محوری و مردم محوری رئیس پلیس پایتخت گفت: دکترین و راهبرد ما در مجموعه نیروی انتظامی تقویت دیدگاه جامعه محوری و مردم محوری است و تلاش ما بر این است که با تغییر رویکرد تهدید محوری به جامعه محوری با تکیه بر فعالیت های اجتم...
قتل پسربچه ۱۱ ساله در جنوب تهران مشخص شد پسر بچه‌ یازده‌ساله‌ای که ۵ روز پیش خبر مفقود شدنش به پلیس اعلام شده بود، توسط قاتل ۲۲ ساله‌ای که احتمالاً دچار مشکلات روحی و روانی است به قتل رسیده است.
کشف ۸۵ کیلو انواع مواد مخدر در پایتخت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۸۵ کیلو انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در تهران خبر داد و گفت: در عملیات شب گذشته ۱۹۱ نفر دستگیر شدند.
سارقان نامرئی بازار تهران دستگیر شدند رئیس کلانتری 113 بازار از دستگیری دزدانی خبر داد که بدون تخریب مغاز‌های بازار، 4 هزار ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه‌ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.
وقوع حادثه وحشتناک قتل خانوادگی در تهران مرکز اطلاع رسانی فرماندهی پلیس تهران بزرگ از وقوع حادثه وحشتناک قتل خانوادگی خبر داد و اعلام کرد در این حادثه دو دختر ۱۹ و ۲۲ ساله قربانی خشم پدر خانواده شدند.
دستگیری خواننده زیر زمینی به جرم قتل مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک خواننده زیر زمینی به جرم قتل عمد خبر داد.
لزوم پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی رییس پلیس تهران بزرگ گفت؛ باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی راطرح ریزی و اجرا و همه را به رعایت این مهم دعوت نمائیم تاشاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ...
جزئیات دستگیری علی سیاه رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری یک نفر سارق حرفه‌ای منزل معروف به علی سیاه ، خبر داد و گفت: متهم با کمک سه نفر از دوستانش باند سارقت از منازل را در محدوده نواب اداره می کرد.
افتتاح اولین ایستگاه انتظامی بانوان در مترو تهران اولین ایستگاه انتظامی بانوان در مترو با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه افتتاح شد.
مبارزه با سارقان و مالخران در پایتخت معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تشریح آخرین دستاوردهای اجرای طرح سراسری مبارزه با سارقان و مالخران در پایتخت گفت: تاکنون بیش از هزار حلقه رینگ و لاستیک سرقتی کشف و ضبط شده است.
عملیات ویژه پلیس تهران کلید خورد عملیات ویژه پلیس با حضور مأموران پلیس آگاهی، پلیس های تخصصی مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد و پلیس پیشگیری در تهران آغاز شد.
صفحه 9 از 81  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر