کاهش ۶ درصدی سرقت در تهران رئیس پلیس پایتخت با اشاره به کاهش ۶ درصدی وقوع سرقت در تهران جزئیات مرحله چهارم طرح رعد را تشریح کرد.
جزئیات دستگیری موادفروش سابقه دار رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری قاچاقچی سابقه دار خبر داد و گفت: از محل اختفای متهم دستگیر شده ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.
کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکی در ستارخان رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که اقدام به تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در محله ستارخان می کرد از محل اختفای متهم تعداد ۶۲۰ بطری مشروبات الکی کشف شد.
کشف بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز در تهران رئیس پلیس پایتخت از کشف 11 میلیون سی دی غیرمجاز و غیر اخلاقی در عملیات 48 ساعت گذشته مأموران پلیس خبر داد.
هنرمندان از افراد فرهیخته و اثر گذار جامعه هستند فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار با هنرمندان، با اشاره به اینکه هنرمندان جایگاه والایی نزد مردم دارند افزود: به هیچ وجه با شادی مجاز مخالف نیستیم.
جلسه مشترک شورای شهر با پلیس راهور تهران بزرگ محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از اعضای شورای شهر در ستاد مرکزی پلیس راهور تهران حاضر شدند و از بخش های مختلف این مرکز بازدید کردند.
برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی رییس پلیس راهور تهران گفت: در هفت ماه نخست امسال دو میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو جریمه شده اند.
تحویل اموال مسروقه در ازای خرید مواد سرکلانتر دهم پلیس تهران بزرگ از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف ۱۲۰ گرم مواد مخدر صنعتی خبر داد و گفت: متهمان به ازای فروش مواد مخدر، لوازم داخلی خودرو مسروقه تحویل می گرفتند.
بازداشت شرور قمه‌کش در مخفیگاهش رییس پلیس پیشگیری پایتخت، ظهر امروز از دستگیری یکی از اراذل و اوباش محدوده مرتضی گرد، خبر داد و گفت: این متهم در حال فرار از راه پله های مخفیگاهش بود که دستگیر شد.
کشف جسد سوخته مرد جوان در خیابان هجرت جسد مرد جوانی که کاملا سوخته شده بود داخل یک جوی آب در خیابان هجرت کشف شد.
جزییات دستگیری دو قاچاقچی حرفه ای رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در یک عملیات ضربتی در غرب استان تهران، ۲۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.
جزییات دستگیری عربده کشان تهرانپارس معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: پنج نفر که در منطقه تهران پارس اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی محل کرده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.
سرهنگ قلابی تهران دستگیر شد فردی که با جعل عناوین دولتی و نظامی اقدام به اخاذی از کسبه تهران و افراد مسافرکش در پایتخت می‌کرد، دستگیر شد.
پایان کلاهبرداری از مشاوران املاک در شمال تهران رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.
افزایش تعداد کلانتری‌ها در تهران رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه تعداد زیادی خودروی هیوندا را در اختیار کلانتری ها قرار داده ایم از افزایش تعداد کلانتری ها در تهران خبر داد.
صفحه 9 از 85  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر