جزئیات قتل دختر ۲۵ ساله در جنوب تهران مرد افغانستانی که چندی قبل به خاطر جواب منفی دختر ۲۵ ساله به خواستگاری او جواب منفی داده بود، او را به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر و به قتل دختر ایرانی اعتراف کرد.
دستگیری مردی که همسرش را به قتل رساند سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت از دستگیری مرد چاقو بدستی خبر داد که همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.
جزییات دستگیری باند ۶ نفره سارقان زورگیر رئیس کلانتری ۱۲۹ جامی از دستگیری یکی از اعضای باند ۶ نفره سارقان زورگیر، خبر داد و گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی سایر اعضای باند ادامه دارد.
کشف 41 کیلوگرم حشیش از یک خودرو سمند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از شناسایی و دستگیری دو باند قاچاق موادمخدر خبر داد.
جزئیات دستگیری دوجنسیتی‌ها مرجان و میترا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به درگیری با مقتول اعتراف کرده و ادعا کردند فکر نمی کردند ضربه ای که به او زده اند باعث مرگش شده باشد.
تهرانی ها رکورددار ضبط گواهینامه رانندگی رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا، گفت: در معابر درون شهری بیشترین گواهینامه در شهر تهران ضبط شده که مشمول نمره منفی بوده است.
تعقیب و گریز پلیس با دزد در جنوب تهران سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.
دستگیری قاتل فراری قبل از اقدام به خودکشی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران موفق به دستگیری قاتل فراری شدند که قصد داشت با خودکشی به زندگی خود پایان دهد.
ثبت تخلفات موتورسیکلت‌ها توسط دوربین‌ رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از ابتدای آذرماه تخلفات موتورسیکلت سواران تهرانی توسط دوربین‌های ثبت تخلف شناسایی می‌شود.
قتل همسر به دلیل بیکاری قاتل معتاد پس از قتل همسرش با ضربات چاقو در حمام خانه متواری شد.
کاهش ۶ درصدی سرقت در تهران رئیس پلیس پایتخت با اشاره به کاهش ۶ درصدی وقوع سرقت در تهران جزئیات مرحله چهارم طرح رعد را تشریح کرد.
جزئیات دستگیری موادفروش سابقه دار رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری قاچاقچی سابقه دار خبر داد و گفت: از محل اختفای متهم دستگیر شده ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.
کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکی در ستارخان رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که اقدام به تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در محله ستارخان می کرد از محل اختفای متهم تعداد ۶۲۰ بطری مشروبات الکی کشف شد.
کشف بیش از 11 میلیون سی دی غیرمجاز در تهران رئیس پلیس پایتخت از کشف 11 میلیون سی دی غیرمجاز و غیر اخلاقی در عملیات 48 ساعت گذشته مأموران پلیس خبر داد.
هنرمندان از افراد فرهیخته و اثر گذار جامعه هستند فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار با هنرمندان، با اشاره به اینکه هنرمندان جایگاه والایی نزد مردم دارند افزود: به هیچ وجه با شادی مجاز مخالف نیستیم.
صفحه 9 از 86  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر