نقشه‌‌های شوم پسر جوان بر علیه دختران پایتخت دختری که فریب یک پسر شیطان صفت را خورده بود پس از چندین روز سکوت را شکست و نقشه شوم این پسر جوان را بازگو کرد.
حمله زوج مسلح به طلافروشی زوج سارق با استفاده از یک کلت کمری به یک طلافروشی در پایتخت دستبرد زدند.
زاغ زن‌های پایتخت به دام پلیس افتادند مجرمان باسابقه‌ای که چندین بار توسط پلیس دستگیر شده‌اند، بار دیگر به علت سرقت ‌های متعدد با شیوه زاغ‌زنی بازداشت شدند.
دستگیری اوباش سطح یک شهرک غرب مردی که از اوباش سطح یک شهرک غرب بود به دلیل فرار از دستان پلیس خود را در گودالی کوچک به قطر 60 سانتی متری پنهان کرد.
انهدام شبکه بزرگ زورگیری و شرارت در پایتخت رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام بزرگترین شبکه زورگیری، سرقت،شرارت و آزار دختران جوان در پایتخت خبر داد.
قتل مرموز جوان عکاس در پایتخت کشف جسد جوان عکاس در خانه اش ماموران پلیس پایتخت را در برابر معمایی پیچیده قرار داد.
موبایل‌قاپی با اسپری اشک‌آور رییس کلانتری 109 بهارستان از دستگیری سارق موبایل‌قاپی خبر داد که مالباختگان را با اسپری اشک‌آور مصدوم می‌کرد.
زورگیران در ماشین مالباخته گیر افتادند رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو از دستگیری دو سارق زورگیر مأمورنما که اقدام به سرقت اموال شهروندان در محدوده خلازیل می‌کردند؛ با ترفند جالب و عجیب مالباخته خبر داد.
مامور امنیت با تیغ اوباش مجروح شد پسر شروری که یکی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ را با چاقو مجروح کرده بود، کمتر از 20 روز توسط ماموران اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ دستگیر شد.
شرور مسلح تهران دستگیر شد فردی که با کلت کمری اقدام به زورگیری و سرقت از دختران و پسران جوان می‌کرد توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد.
قتل یکی از بازاریان فرش تهران یکی از بازاریان فرش تهران صبح امروز با شلیک گلوله در مقابل مغازه اش به قتل رسید.
صفحه 85 از 85  اول  قبلی   76    77    78    79    80    81    82    83    84    85