برقراری رابطه نامشروع با دختران جوان مردی که با ترفندی خاص دختران را فریب داده و پس از ایجاد رابطه نامشروع آنان را رها کرده و متواری می‌شد، توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.
رانندگی مستانه جوانان را به کام مرگ کشاند معاون آموزشی و فرهنگی ترافیک راهور تهران بزرگ، از برخورد مرگبار چهار وسیله نقلیه در بامداد امروز خبر داد.
فرار یک طرفه سارق از دستان پلیس سارقی که از سابقه‌دارن به نام سرقت در شهر تهران است با مواجه با پلیس برای فرار از دستان قانون اتوبان آزادگان را یک طرفه و باسرعت بسیار بالا طی نمود.
حمله به دختر جوان در ˝پارک قیطریه˝ دختر جوانی در حین قدم زدن در پارک قیطریه تهران ناگهان مورد حمله پسر شروری قرار گرفت.
بازداشت 70 نفر از مخلان نظم عمومی پایتخت رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: صبح امروز ششمین مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش به اجرا در آمد که طی آن 70 نفر از مخلان نظم عمومی بازداشت شدند.
پسران شرور قصد کشتن ماموران کلانتری را داشتند پسرانی که قصد داشتند با خودرو نیسان ماموران کلانتری زیر بگیرند، پس از ده‌ها کیلومتر فرار در نهایت با شلیک 12 تیر جنگی متوقف شدند.
دستگیری 123 سارق و مالخر در پایتخت رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری 123 سارق، مالخر و سرکرده‌ باندهای سرقت و زورگیری در پایتخت خبر داد و گفت: 60 درصد دستگیر شدگان سابقه کیفری دارند.
کشف 67 کیلو هروئین خالص از بدنه لندکروز رئیس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ گفت: قاچاقچی بزرگ تهران زمانی که خود را در محاصره پلیس دید با اسلحه قصد درگیری با ماموران را داشت که قبل از هر اقدامی دستگیر شد.
سرقت خودرو‌ در اطراف مجلس شورای اسلامی دو زورگیری سابقه دار که اقدام به سرقت لوازم خودرو‌های پلاک شهرستان در اطراف مجلس شورای اسلامی می‌کردند، با تلاش بی‌وقفه رئیس کلانتری 109 بهارستان شناسایی و دستگیر شدند.
حکم اعدام برای پسر خطرناک تهران پسری که به دلیل جرم‌های متعدد تحت تعقیب پلیس امنیت تهران بزرگ قرار داشت چند روز گذشته دستگیر و توسط بازپرس پرونده حکم اعدامش صادر گردید.
نقشه‌‌های شوم پسر جوان بر علیه دختران پایتخت دختری که فریب یک پسر شیطان صفت را خورده بود پس از چندین روز سکوت را شکست و نقشه شوم این پسر جوان را بازگو کرد.
حمله زوج مسلح به طلافروشی زوج سارق با استفاده از یک کلت کمری به یک طلافروشی در پایتخت دستبرد زدند.
زاغ زن‌های پایتخت به دام پلیس افتادند مجرمان باسابقه‌ای که چندین بار توسط پلیس دستگیر شده‌اند، بار دیگر به علت سرقت ‌های متعدد با شیوه زاغ‌زنی بازداشت شدند.
دستگیری اوباش سطح یک شهرک غرب مردی که از اوباش سطح یک شهرک غرب بود به دلیل فرار از دستان پلیس خود را در گودالی کوچک به قطر 60 سانتی متری پنهان کرد.
انهدام شبکه بزرگ زورگیری و شرارت در پایتخت رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام بزرگترین شبکه زورگیری، سرقت،شرارت و آزار دختران جوان در پایتخت خبر داد.
صفحه 85 از 86  اول  قبلی   77    78    79    80    81    82    83    84    85    86   بعدی