تهران تکانی پلیس از سارقان و مالخران فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 184 سارق و مالخر طی پنج ساعت گذشته خبر داد.
خلافکاران زیرزمینی تهران لو رفتند خلافکارانی که در زیر زمین یک آپارتمان مسکونی اقدام به اعمال مجرمانه می‌کردند، توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
تیر پلیس سارق حرفه‌ای منزل را زمین گیر کرد سارق حرفه‌ای منزل که اقدام به سرقت یکی از خانه‌های خیابان شهید بهشتی کرده بود، در تعقیب و گریز پلیسی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.
انهدام باند دالتون‌ ها در پایتخت سرکلانتر ششم پایتخت از انهدام باند سارقین منزل که خود را باند دالتون‌ها معرفی کرده بودند، خبر داد.
حمله اوباش به یک ˝زن باردار˝در مجیدیه دو اوباشی که اقدام به کیف قاپی می‌کردند، این‌بار یک زن باردار را مورد سرقت خشن قرار دادند و پس از زمین زدن آن قصد فرار داشتند که توسط مردم دستگیر و به عوامل کلانتری تحویل داده شدند.
طرح ترافیک و زوج وفرد تا نوروز ادامه دارد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح زوج و فرد کماکان به قوت خود باقی است، گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد تا روز پنجشنبه 29 اسفند در تهران اجرا می‌شود.
˝شاه کلید˝ دستگیر شد رئیس کلانتری 115 رازی از دستگیری سارق حرفه‌ای منزل معروف به «شاه کلید» خبر داد.
پاتک پلیس به مخفیگاه مواد فروشان تهران سرهنگ مطهری، از اجرای عملیات گسترده دستگیر ی مواد فروشان در تهران بزرگ خبر داد و گفت:در این طرح 111توزیع کننده مواد مخدر بازداشت و 140 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد.
فرار اوباش نیمه عریان به بیمارستان هفتم تیر اوباشی که برای فرار از دست ماموران وارد بیمارستان هفتم تیر شده بودند، پس از درگیری با ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
زورگیری‌های شبانه با ˝لباس سربازی˝ پسر جوانی که با پوشیدن لباس سربازی اقدام به زورگیری و اخاذی از مسافران پایانه غرب تهران می‌کرد، دستگیر شد.
بازسازی صحنه سرقت از طلافروشی عاملان سرقت مسلحانه از طلافروشی در شادآباد امروز صحنه سرقت خود را بازسازی می کنند.
دستگیری مردان شرور زیر ˝پتو˝ اوباش یافت‌آباد که به دلیل مشکلات همسرانشان با یکدیگر، با چاقو و قمه به جان هم افتاده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.
خودکشی دردسرساز اوباش خطرناک پایتخت ماموران سرکلانتری چهارم پلیس پایتخت که برای نجات یک اوباش که قصد خودکشی داشت رفته بودند، مورد حمله وی قرار گرفتند.
دستگیری دو جوان شرور در پایتخت دو جوان شرور پایتخت به اتهام هزار و 450 مورد زورگیری و کیف قاپی توسط ماموران کلانتری مولوی تهران در حین شرب خمر دستگیر شدند.
دستگیری دختر و پسر زورگیر دختر و پسر معتاد که برای تامین هزینه های موادمخدر از عابران زورگیری می کردند، در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شدند.
صفحه 81 از 86  اول  قبلی   76    77    78    79    80    81    82    83    84    85    86   بعدی