قتل پدر معتاد با ضربه های چوب پسر جوان که پس از درگیری با پدر معتادش او را ضربه های چوب به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم به زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می شود.
˝کرکس˝ بزرگ تهران دستگیر شد پسر شروی که به دلیل جرم‌های مختلف به کرکس معروف شده بود، پس از 8 ماه فرار توسط ماموران امنیت تهران بزرگ دستگیر شد.
پسران سوناتا سوار در کمین دختران پسران شروری که با کلت کمری اقدام به زورگیری از دختران و پسران می‌کردند، توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.
عامل جنایت را شناسایی کنید پلیس برای شناسایی مخفیگاه قاتل فراری که به خاطر درگیری در قهوه خانه دوستش را به قتل رسانده بود، از مردم درخواست کمک کرد.
˝علی کوچولو˝ کابوس دختران راننده پسر جوانی که اقدام به سرقت و زورگیری از رانندگان خودرو‌های سواری می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
دختر 20 ساله با نوچه‌هایش دستگیر شد دختر 20 ساله‌ای که با نوچه‌هایش اقدام به زورگیری و جعل اسکناس 50 هزار تومانی می‌کردند توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.
کنترل الکترونیکی 31 تقاطع در تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس در طرح‌های ویژه با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می‌کند.
پایان رفاقت دختر جوان با خلافکاران تهران دختر جوانی که به دلیل رفاقت با خلافکاران شهر تهران، خانه‌اش را پاتوقی برای تجمع سارقان و زورگیران کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد.
عملیات پلیس برای دستگیری اراذل پایتخت رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به عملیات شب گذشته پلیس و دستگیری ۸۸ تن از اراذل پایتخت خبر داد.
درگیری پلیس با شرور خیابان نبرد رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ، صبح امروز از دستگیری یک شرور در محدوده خیابان نبرد خبر داد و گفت: شکایت شهروندان از اقدامات مجرمانه این متهم، به دستگیری وی ختم شد.
کلاهبردار فراری را شناسایی کنید مأموران آگاهی از شهروندان درخواست کردند آنها را در شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که با استفاده از دستگاه POS کلاهبرداری می‌کند، یاری رسانند.
انهدام بزرگترین باند جعل اسکناس ماموران کلانتری 111 هفت چنار توانستند یک باند بزرگ جعل اسکناس 10 هزار تومانی و 50 هزار تومانی در پایتخت شناسایی و منهدم کنند.
برخورد خونین موتورسیکلت با تاکسی معاون آموزشی و فرهنگ و ترافیک راهور تهران بزرگ از حادثه خونین یک دستگاه موتور سیکلت با یک دستگاه تاکسی خبر داد.
آدم ربایی خونین در میدان نارمک سه زوگیر که یک جوان 20 ساله را در اوایل شب گذشته ربوده و با ضرب و شتم قصد گرفتن مقادیری پول را داشتند، با تلاش ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.
جزئیات سرقت مسلحانه در مترو طرشت سارقان مسلح ایستگاه متروی طرشت در بازجویی کارآگاهان پلیس آگاهی راز سرقت های مسلحانه خود در اطراف کرج را فاش کردند. یکی از قربانیان دزدان خشن در حال حاضر در کما به سر می برد.
صفحه 81 از 84  اول  قبلی   75    76    77    78    79    80    81    82    83    84   بعدی