زورگیری‌های شبانه با ˝لباس سربازی˝ پسر جوانی که با پوشیدن لباس سربازی اقدام به زورگیری و اخاذی از مسافران پایانه غرب تهران می‌کرد، دستگیر شد.
بازسازی صحنه سرقت از طلافروشی عاملان سرقت مسلحانه از طلافروشی در شادآباد امروز صحنه سرقت خود را بازسازی می کنند.
دستگیری مردان شرور زیر ˝پتو˝ اوباش یافت‌آباد که به دلیل مشکلات همسرانشان با یکدیگر، با چاقو و قمه به جان هم افتاده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.
خودکشی دردسرساز اوباش خطرناک پایتخت ماموران سرکلانتری چهارم پلیس پایتخت که برای نجات یک اوباش که قصد خودکشی داشت رفته بودند، مورد حمله وی قرار گرفتند.
دستگیری دو جوان شرور در پایتخت دو جوان شرور پایتخت به اتهام هزار و 450 مورد زورگیری و کیف قاپی توسط ماموران کلانتری مولوی تهران در حین شرب خمر دستگیر شدند.
دستگیری دختر و پسر زورگیر دختر و پسر معتاد که برای تامین هزینه های موادمخدر از عابران زورگیری می کردند، در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شدند.
افزایش 10 درصدی ترافیک بزرگراه‌های پایتخت رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش 30 درصدی بار ترافیک در اطراف مراکز خرید خبر داد.
کیف قاپان پشت چراغ قرمز تسلیم شدند رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو کیف قاپی که اقدام به سرقت کیف سرنشینان خودرو در پشت چراغ قرمز می‌کردند، خبر داد و از شهروندان خواست تا در صورت شناسایی تصویر سارقان به پایگاه هشتم ...
کشف 30 کیلوگرم هروئین از خانه مجردی سه دوست که اقدام به توزیع هروئین در محدوده محلاتی تهران می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
˝حاج رسول خبازی˝ دستگیر شد فرد کلاهبرداری که با عنوان جعلی˝حاج رسول خبازی˝ از تعدادی با وعده ویزای استرالیا کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.
شیطان ˝کوهستان دربند˝ شکار شد پسر شیطان صفتی که دختران و پسران کوهنورد را در ارتفاعات دربند مورد تجاوز و زورگیری قرار می‌داد، پس از یک درگیری با پلیس و مجروح ساختن مامور انتظامی دستگیر شد.
دستگیری «محسن ژاپنی» حین زورگیری سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت از دستگیری شروری خبرداد که به امر زورگیری از مردم آن هم با چاقو گرایش یافته بود.
دستگیری جیب‌بر اتوبوس و مترو پایتخت رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جیب‌بر اتوبوس‌های BRT و مترو خبر داد.
دستگیری قاچاقچی تهرانی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری توزیع کننده موادمخدر به همراه 23 کیلوگرم هروئین در شمال پایتخت خبرداد.
سرقت مسلحانه طلافروشی در پایتخت سارق مسلحی که قصد سرقت از یک مغازه طلافروشی در محدوده جوادیه تهرانپارس را داشت، با حضور به موقع پلیس دستگیر و از سرقت ناکام ماند.
صفحه 81 از 85  اول  قبلی   76    77    78    79    80    81    82    83    84    85   بعدی