کشف ۹ میلیون تومان تراول تقلبی رئیس کلانتری ۱٢٢ دربند از دستگیری دو نفر جاعل اسکناس های تقلبی و کشف حدود ۹ میلیون تومان وجه نقد در محدوده خیابان نخجوان خبر داد.
بانی و کلاید در تهران به دام افتادند زوج جوانی که در پوشش بیمار اقدام به سرقت از بیمارستان‌های سطح شهر تهران می‌کردند، سرانجام با تلاش نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در جنوب تهران افرادی که با ایجاد یک کارگاه در جنوب تهران اقدام به ساخت و توزیع دیش‌های ماهواره کرده بودند، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
در شهر تهران کشت «گل» نداریم رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از اجرای طرح نظارت و پایش گلخانه‌های شهر تهران در اماکن عمومی، اداری و حتی گلخانه‌های شهرداری به منظور ممانعت از کشت «گل» خبر داد.
کشف سلاح غیرمجاز در منزلی در خیابان گاندی رییس کلانتری ۱۰۳ گاندی از کشف آلات و ادوات مختلف مجرمانه در منزلی در خیابان گاندی خبر داد.
تربیت مربیان دفاع شخصی در کلانتری‌های تهران معاون آموزش پلیس پایتخت از اجرای طرح هر کلانتری ۲ مربی دفاع شخصی خبر داد.
کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه در تهران رییس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ از کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه قاچاق در یک کامیون ۱۰ تنی خبر داد.
دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن خبر داد.
دستگیری سارق سابقه دار در محله طرشت رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان گفت: سیستم اطلاعات مجرمین دست سارق را رو کرد.
سرقت و زورگیری در اطراف ترمینال جنوب رئیس کلانتری ۱۱۷جوادیه روز گذشته از دستگیری یکی از سارقان زورگیر خزانه خبر داد و گفت: سارقان از ازدحام جمعیت اطراف ترمینال برای زورگیری و سرقت کیف یا گوشی استفاده می کردند.
کشف تریاک از یک تانکر سوخت در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در محدوده جاده مخصوص، گفت: طی این عملیات حدود ۲۵۶ کیلوگرم تریاک کشف شد.
مهربانی را جایگزین خشونت کنیم همه مردم در قبال خشونت در جامعه مسئولیت دارند و باید فرد خشونت ورز از سوی اطرافیان مورد سرزنش واقع شود و نباید اجازه داد قبح این رفتار ضد اجتماعی از بین برود.
دستگیری 247 نفر از اراذل و اوباش در تهران رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 247 نفر از اراذل و اوباش پایتخت خبر داد.
دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو در محدوده عبدل آباد خبر داد و گفت: متهمان اعتراف کردند در چهار ماه اخیر روزی ۶ فقره سرقت انجام داده اند.
جزئیات دستگیری مواد فروش زعفرانیه رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر با کشف حدود نیم کیلوگرم انواع موادمخدر در محله زعفرانیه خبر داد.
صفحه 8 از 86  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر