مرگ مرموز پسر جوان با آثار کبودی روی گردن پسر جوانی که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود، پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
حمله به تعدادی از بانکهای تهران فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تایید خبر حمله به برخی از بانک های تهران با استفاده از تفنگ ساچمه‌ای گفت: دو نفر از حمله کنندگان شناسایی و دستگیر شدند.
تغییر محل استقرار پلیس فتا در پایتخت پلیس فتا تهران از محل استقرار قبلی خود نقل مکان کرد و خدمات این پلیس در محل جدید به شهروندان ارائه می‌شود.
جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهر تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر برای جمع آوری معتادان متجاهر از حاشیه بزرگراه ها خبر داد .
2 دفتر هرمی در منطقه بعثت پلمپ شد با همکاری پلیس آگاهی و وزارت اطلاعات 2 دفتر هرمی کیونت در منطقه بعثت پلمپ و 25 نفر دستگیر شدند.
دستگیری سارق بیمارستان های تهران رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با سرم نمکی وارد بیمارستان ها شده و از بیماران سرقت کرده بود، خبر داد.
جزییات دستگیری سارق حرفه‌ای در تهرانپارس رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه‌ای با بیش از ۵۰ فقره سرقت خبر داد.
برخورد پلیس با عزاداری‌های نامتعارف رییس پلیس پایتخت گفت: پلیس با کسانی که بخواهند به هر نحوی و در هر قالبی موجب وهن عزاداری اباعبدالله شوند به شدت برخورد می‌کند.
کشف بیش از ۴۰۰ کتاب ترویج فرقه ضاله در تهران رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۴۰۰ جلد کتاب ترویج انواع فرقه‌های ضاله و بهائیت در محدوده سرکلانتری یکم پایتخت خبر داد.
انهدام باند «پانکی آی» در تهران رئیس پلیس پایتخت از اتمام دومین مرحله از طرح ضربتی رعد در ۲۴ ساعت گذشته در همه محله ها و سرکلانتری های پایتخت خبر داد و گفت: با انجام این طرح باند بین المللی پانکی آی منهدم شد.
ماجرای خیابان جی امنیتی نبود معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات حادثه حمله مسلحانه به ۲ ایستگاه صلواتی در خیابان جی را تشریح کرد.
انهدام باند سارقان سریالی رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از انهدام باند سارقان سریالی و حرفه ای خودرو و لوازم خودرو و اعتراف به هزارو ۵۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو خبر داد.
برخورد قاطع با اخلال‌گران نظم و امنیت فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس خادم مردم است و با هرگونه اخلال در نظم و امنیت به طور قاطع و بدون هیچ گونه چشم‌پوشی برخورد می کند.
عامل جنایت خیان استاد معین دستگیر شد عامل قتل پسر جوان در خیابان استاد معین، پس از 10 ماه زندگی مخفیانه در یکی از روستاهای افغانستان شناسایی و دستگیر شد.
کشف جسد دختر و زن در پاسگاه نعمت آباد جسد مادر و دختری ۴ ساله در پاسگاه نعمت آباد در حالی کشف شد که هر دو از ناحیه گلو به شدت مجروح شده بودند.
صفحه 8 از 81  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر