آموزش موتورسواران متخلف تهرانی رییس پلیس راهور از اجرای طرح جدید آموزش موتورسوارهای متخلف خبر داد.
پاتک پلیس تهران به پاتوق موادفروشان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیر ۲۷۵ قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش خبر داد و گفت: این طرح استمرار داشته و شهروندان می توانند نقاط آلوده محله شان را به این پلیس معرفی کنند.
کلاهبردار مجازی در دام پلیس جانشین پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای فضای مجازی که اقدام به دریافت بیعانه از خریداران به بهانه فروش کالا می کرد،خبر داد.
انهدام باند 4 نفره مالخر در مرکز تهران رئیس کلانتری 109 بهارستان از انهدام باند 4 نفره مالخر و سارقان گوشی‌های تلفن همراه خبر داد.
اعتراف متهمان به 32 سرقت داخل خودرو پلیس با شلیک هوایی مانع از فرار سارقان خودرو در غرب تهران شد و هر دو نفر را دستگیر کرد.
کشف ۹ میلیون تومان تراول تقلبی رئیس کلانتری ۱٢٢ دربند از دستگیری دو نفر جاعل اسکناس های تقلبی و کشف حدود ۹ میلیون تومان وجه نقد در محدوده خیابان نخجوان خبر داد.
بانی و کلاید در تهران به دام افتادند زوج جوانی که در پوشش بیمار اقدام به سرقت از بیمارستان‌های سطح شهر تهران می‌کردند، سرانجام با تلاش نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در جنوب تهران افرادی که با ایجاد یک کارگاه در جنوب تهران اقدام به ساخت و توزیع دیش‌های ماهواره کرده بودند، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
در شهر تهران کشت «گل» نداریم رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از اجرای طرح نظارت و پایش گلخانه‌های شهر تهران در اماکن عمومی، اداری و حتی گلخانه‌های شهرداری به منظور ممانعت از کشت «گل» خبر داد.
کشف سلاح غیرمجاز در منزلی در خیابان گاندی رییس کلانتری ۱۰۳ گاندی از کشف آلات و ادوات مختلف مجرمانه در منزلی در خیابان گاندی خبر داد.
تربیت مربیان دفاع شخصی در کلانتری‌های تهران معاون آموزش پلیس پایتخت از اجرای طرح هر کلانتری ۲ مربی دفاع شخصی خبر داد.
کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه در تهران رییس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ از کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه قاچاق در یک کامیون ۱۰ تنی خبر داد.
دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سارق سابقه دار قاپ زن خبر داد.
دستگیری سارق سابقه دار در محله طرشت رییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان گفت: سیستم اطلاعات مجرمین دست سارق را رو کرد.
سرقت و زورگیری در اطراف ترمینال جنوب رئیس کلانتری ۱۱۷جوادیه روز گذشته از دستگیری یکی از سارقان زورگیر خزانه خبر داد و گفت: سارقان از ازدحام جمعیت اطراف ترمینال برای زورگیری و سرقت کیف یا گوشی استفاده می کردند.
صفحه 7 از 85  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر