گزارش پلیس از درگیری شورایاران منطقه 19 تهران سرکلانتر دهم پلیس تهران گفت: بنده این موضوع را نه تایید و نه تکذیب می كنم.
انهدام باند فروش لوازم شیطان پرستی در تهران رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند خرید و فروش لوازم شیطان پرستی در شمال تهران خبر داد و گفت: دو نفر از اعضای فعال این باند شناسایی و دستگیر شدند.
آغاز نمایشگاه تجهیزات پلیسی در تهران شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با حضور فرمانده ناجا در مصلی تهران آغاز به کار کرد.
جرایم در تهران پیچیده‌تر از دیگر نقاط کشور است رییس پلیس پایتخت جرایم رخ داده در تهران را پیچیده‌تر از دیگر استان‌ها دانست.
راهور فاتب پلیس افتخاری جذب میکند مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور اعلام کرد: پلیس راهور تهران بزرگ از بین برادران داوطلب، پلیس افتخاری جذب می‌کند.
تقدیر از ۱۲۳ ماه تلاش رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تلاش های ۱۰ ساله سردار محمدیان رییس سابق پلیس آگاهی تشکر و قدردانی کرد.
استفاده از شوکر بدون مجوز پلیس ممنوع است فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: استفاده از سلاح، شوکر و یا سایر وسایل پلیسی توسط هر فردی بدون مجوز پلیس ممنوع است و با این افراد برخورد می‌شود.
تشخیص هویت معتادان از روی عنبیه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده اند استفاده از این روش آمار دقیقی از تعداد معتادان ارایه می کند.
جزئیات دستگیری مواد فروش سابقه دار ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت چنار، موفق به دستگیری توزیع کننده سابقه دار مواد مخدر شدند.
سهم ۶۱ درصدی عابران پیاده از تصادفات فوتی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از سهم بالای عابران پیاده در وقوع تصادفات فوتی پایتخت خبر داد.
دستگیری حرفه‌ای‌ترین جاعلان تهرانی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری باند جعل سند و مهر سازمان‌های دولتی خبر داد.
رونمایی از نسخه جدید رخدادهای انتظامی جانشین فرمانده انتظامی ناجا از نسخه جدید سامانه رخدادهای انتظامی در کلانتری ۱۲۷ نارمک رونمایی کرد.
افزایش ۷۰ درصدی پرونده‌های پلیس فتا در تهران رییس پلیس پایتخت از افزایش ۷۰ درصدی کشفیات جرایم در حوزه فضای مجازی در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
پلیس دوچرخه‌سوار در پایتخت فعال می شود رئیس پلیس پایتخت از ورود پلیس دوچرخه‌سوار از ۶ ماهه دوم امسال در پلیس راهور خبر داد.
حمایت پلیس تهران از اصناف پایتخت فرمانده انتظامی پایتخت گفت: تلاش پلیس در برقراری امنیت تعطیل بردار نیست و تلاش ما بر این است که اصناف به بهترین شکل به فعالیت های تجاری و اقتصادی خود بپردازند.
صفحه 7 از 81  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر