پاکسازی شهر تهران از معتادان رییس پلیس پایتخت از جمع‌آوری بیش از هزار معتاد متجاهر و ۳۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح ضربتی پلیس پایتخت خبر داد.
فروش مشروبات الکلی در بطری‌‌های دلستر رییس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از فروش مشروبات الکلی در بطری‌‌های دلستر با جعل برند یکی از شرکت‌های داخلی خبر داد.
پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.
دستگیری شیطان پرستان در شرق تهران دونفر از تبلیغ کنندگان گروه های شیطان پرستی در خیابان پیروزی تهران دستگیر شدند.
افزایش میانگین نمره تیراندازی مأموران پلیس تهران رییس پلیس پایتخت گفت: طی یک ماه گذشته طرحی جهادی برای ارتقای توان مأموران پلیس و بالا رفتن مهارت تیراندازی‌شان اجرا شد و طی همین مدت 10 نمره به میانگین نمره تیراندازی مأموران پلیس تهران افزوده شد.
آموزش آرایشگری به صورت مختلط در تهران تعدادی مرد و زن که به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل های انسانی بودند دستگیر شدند.
دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شهرک گلستان سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شهرک گلستان که برای بررسی وضعیت مقتول به صحنه جرم بازگشته بود، خبر داد.
دستگیری دختران سارق در سعادت آباد رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری 2 سارق زن که اقدام به سرقت یک خودرو پرشیا کرده بودند، خبرداد.
کلاهبرداری با عنوان مامور اماکن تهران رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت از دستگیری یک کلاهبردار که با عنوان مامور اماکن کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
سارقان سابقه دار تهرانسر دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق وسایل ساختمان‌های در حال ساخت تهرانسر خبر داد.
آموزش موتورسواران متخلف تهرانی رییس پلیس راهور از اجرای طرح جدید آموزش موتورسوارهای متخلف خبر داد.
پاتک پلیس تهران به پاتوق موادفروشان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیر ۲۷۵ قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش خبر داد و گفت: این طرح استمرار داشته و شهروندان می توانند نقاط آلوده محله شان را به این پلیس معرفی کنند.
کلاهبردار مجازی در دام پلیس جانشین پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای فضای مجازی که اقدام به دریافت بیعانه از خریداران به بهانه فروش کالا می کرد،خبر داد.
انهدام باند 4 نفره مالخر در مرکز تهران رئیس کلانتری 109 بهارستان از انهدام باند 4 نفره مالخر و سارقان گوشی‌های تلفن همراه خبر داد.
اعتراف متهمان به 32 سرقت داخل خودرو پلیس با شلیک هوایی مانع از فرار سارقان خودرو در غرب تهران شد و هر دو نفر را دستگیر کرد.
صفحه 7 از 86  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر