انهدام باند قاچاق اتباع بنگلادشی در تهران باند قاچاق اتباع بنگلادشی که در با پنهان کردن آن ها در صندوق عقب خودرو وارد تهران می کرد، کشف و متلاشی شد.
ساماندهی تردد موتورسیکلت های سنگین در تهران نشست مشترک ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی تهران با فرماندهی پلیس راهور فاتب در خصوص همکاری های دوجانبه برگزار شد.
تولید لوازم یدکی تقلبی در قلب تهران مأموران پلیس موفق شدند کارگاه تولید قطعات و لوازم یدکی خودرو را کشف کنند که با مارک و لیبل دو شرکت بزرگ خودروساز داخلی، این قطعات معیوب را به بازار عرضه می‌کرد.
گرایش قشر جوان به مواد مخدر جدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر جدید سخن گفت.
پیشگیری مقدم بر مجازات مجرم معاون اجتماعی پلیس پایتخت به مسئله پیشگیری از جرم تاکید کرده و آن را مقدم بر مجازات مجرم دانسته است.
پاکسازی شهر تهران از معتادان رییس پلیس پایتخت از جمع‌آوری بیش از هزار معتاد متجاهر و ۳۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح ضربتی پلیس پایتخت خبر داد.
فروش مشروبات الکلی در بطری‌‌های دلستر رییس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از فروش مشروبات الکلی در بطری‌‌های دلستر با جعل برند یکی از شرکت‌های داخلی خبر داد.
پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.
دستگیری شیطان پرستان در شرق تهران دونفر از تبلیغ کنندگان گروه های شیطان پرستی در خیابان پیروزی تهران دستگیر شدند.
افزایش میانگین نمره تیراندازی مأموران پلیس تهران رییس پلیس پایتخت گفت: طی یک ماه گذشته طرحی جهادی برای ارتقای توان مأموران پلیس و بالا رفتن مهارت تیراندازی‌شان اجرا شد و طی همین مدت 10 نمره به میانگین نمره تیراندازی مأموران پلیس تهران افزوده شد.
آموزش آرایشگری به صورت مختلط در تهران تعدادی مرد و زن که به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل های انسانی بودند دستگیر شدند.
دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شهرک گلستان سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان در شهرک گلستان که برای بررسی وضعیت مقتول به صحنه جرم بازگشته بود، خبر داد.
دستگیری دختران سارق در سعادت آباد رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری 2 سارق زن که اقدام به سرقت یک خودرو پرشیا کرده بودند، خبرداد.
کلاهبرداری با عنوان مامور اماکن تهران رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت از دستگیری یک کلاهبردار که با عنوان مامور اماکن کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
سارقان سابقه دار تهرانسر دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق وسایل ساختمان‌های در حال ساخت تهرانسر خبر داد.
صفحه 6 از 85  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر