دستگیری متهمان سابقه دار نواب رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.
انهدام باند خاله و خواهرزاده در شمال تهران رییس کلانتری 101 تجریش از دستگیری اعضای یک باند سرقت و کش رو زنی فامیلی در محدوده بازار تجریش با 200 فقره سرقت خبر داد.
نظارت پلیس فتا بر فروشگاه‌های مجازی رییس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: در خصوص فروش داروهای قاچاق، غیرمجاز، تقلبی و نیروزا از طریق سایت‌ها، کانال‌ و گروه‌ها در شبکه‌های مجازی کشفیات بسیار خوبی داشتیم و این نظارت‌ها هم همچنان ادامه دارد.
متهم محکوم به حبس ابد هنگام سرقت به دام افتاد فرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت، از دستگیری دو سارق جیب بر در ایستگاه امام خمینی خبر داد و گفت: هر دو متهم در طول مدت مرخصی از زندان به سرقت مشغول بودند.
رد ادعای آزار و اذیت دختر 9 ساله مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی موضوع کودک آزاری دختر ۹ ساله در جنوب تهران را بر اساس نظریه پزشکی قانونی رد کرده و اعلام کرد: پلیس به دنبال فرد سارق است.
آزار و اذیت دختر ۹ ساله در جنوب تهران دختر بچه ۹ ساله در شهرری با تهدید چاقوی مرد جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت.
شلیک مرگبار به پسر جوان در جنوب تهران پسر جوان بر اثر شلیک گلوله داخل خودرویش در جنوب تهران به قتل رسید.
برگزاری نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران به همت مرکز همایش­های بین المللی توسعه ؛ ۳ و ۴ آبان ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.
فعالیت ۴۰۰۰ واحد صنفی عرضه کننده قلیان در تهران رئیس پلیس اطلاعات و امنیت پایتخت با اشاره به فعال بودن ۴۰۰۰ واحد صنفی عرضه کننده قلیان در شهر تهران گفت: سودآوری عرضه قلیان موجب شده تا رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها برخلاف حوزه فعالیت‌شان مبادرت به عرضه ق...
دستگیری دختران و پسران شیطان پرست در تهران یک گروه 13 نفره از دختران و پسران شیطان پرست در منطقه 12 تهران و داخل یک رستوران به وسیله پلیس دستگیر شدند.
آزار و اذیت زوری دختر15 ساله در تهران معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که از یک سال قبل با تهدید و زور اقدام به آزار و اذیت دختر 15 ساله برادر همسرش کرده بود، خبر داد.
دستگیری سارق زن نما در شمال شهر پایتخت رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری سارق حرفه ای زن نما خبر داد.
انهدام باند اراذل و اوباش دستفروش معاون عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری دستفروشانی خبر داد که به نزاع دسته جمعی در مقابل پاساژ علاءالدین و درگیری با خریداران گوشی تلفن همراه اقدام کرده بودند.
جزئیات تیراندازی در خیابان جمهوری تهران پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص تیراندازی صبح امروز خیابان جمهوری توضیحاتی را ارائه داد.
تهرانی‌ها مراقب طوفان باشند مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: با توجه به وقوع طوفان در بعدازظهر امروز، به شهروندان توصیه می‌شوند از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنند.
صفحه 6 از 81  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر