زورگیر معروف پایتخت با شلیک پلیس از پا درآمد زورگیر معروف و بارکن تهران در درگیری با پلیس جان خود را از دست داد و دو همدستش دستگیر شدند.
رئیس پلیس تهران در کلیسای سرکیس مقدس رئیس پلیس پایتخت گفت: اموال، ناموس و آرامش پیروان همه ادیان برای ما ارزشمند است و پلیس با تمام قدرت و قوت و با کمال افتخار در خدمت تمامی شهروندان از جمله ارامنه و پیروان سایر ادیان است.
کشف 820 کیلوگرم روانگردان در پایتخت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در 15 روز گذشته از کشف 820 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 24 قاچاقچی و انهدام 4 باند در پایتخت خبر داد.
جسد غرق در خون در شرق تهران کشف شد ماموران کلانتری 127 نارمک تهران یک جسد را در طبقه سوم یک منزل مسکونی پیدا کردند.
اما و اگرهای طرح ترافیک تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح زوج و فرد در سال آینده مانند سال جاری خبر داد و گفت: سهمیه اقشار مختلف برای ورود به طرح ترافیک به جای خود باقی است.
گل فروش شهرک اکباتان دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از شناسایی و دستگیری فروشنده موادمخدر در شهرک اکباتان خبر داد.
هشدار پلیس به رانندگان اتوبوس‌های بین شهری جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان اتوبوس‌های برون شهری که در میادین اقدام به مسافرگیری می‌کنند علاوه بر پرداخت جریمه 50 هزار تومانی، دفترچه آن‌ها نیز اخذ می‌شود.
کشف محموله روتختی قاچاق در تهران رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی تهران از کشف محموله روتختی های قاچاق به ارزش 200 میلیون تومان خبر داد.
کشف مواد مخدر حشیش و تریاک در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۴۰ کیلو مواد مخدر حشیش و تریاک خبر داد.
انهدام باند قاچاق اتباع بنگلادشی در تهران باند قاچاق اتباع بنگلادشی که در با پنهان کردن آن ها در صندوق عقب خودرو وارد تهران می کرد، کشف و متلاشی شد.
ساماندهی تردد موتورسیکلت های سنگین در تهران نشست مشترک ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی تهران با فرماندهی پلیس راهور فاتب در خصوص همکاری های دوجانبه برگزار شد.
تولید لوازم یدکی تقلبی در قلب تهران مأموران پلیس موفق شدند کارگاه تولید قطعات و لوازم یدکی خودرو را کشف کنند که با مارک و لیبل دو شرکت بزرگ خودروساز داخلی، این قطعات معیوب را به بازار عرضه می‌کرد.
گرایش قشر جوان به مواد مخدر جدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر جدید سخن گفت.
پیشگیری مقدم بر مجازات مجرم معاون اجتماعی پلیس پایتخت به مسئله پیشگیری از جرم تاکید کرده و آن را مقدم بر مجازات مجرم دانسته است.
پاکسازی شهر تهران از معتادان رییس پلیس پایتخت از جمع‌آوری بیش از هزار معتاد متجاهر و ۳۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح ضربتی پلیس پایتخت خبر داد.
صفحه 6 از 86  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر