کشف مواد محترقه در غرب تهران رئیس پاوا فاتب از دستگیری اعضای دو باند توزیع مواد محترقه در تهران و کشف شش میلیون و ۸۶۰ هزار عدد ماده محترقه خبر داد.
انهدام باند توزیع روان گردان در فضای مجازی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در صورت مشاهده موارد خلاف و موضوعات مجرمانه در زمینه تبلیغ و یا فروش مواد مخدر و روانگردان در فضای مجاری، با متخلفان برابر قانون و مقتدرانه برخورد خواهد ش...
جنایت هولناک در منطقه حسن آباد مرد جوان پس از قتل همسر ۳۰ ساله اش در کارخانه متروکه خودکشی کرد.
دستگیری سارق جیب بر در ایستگاه مترو فرمانده یگان انتظامی مترو با اشاره به دستگیری یک سارق جیب بر در ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی گفت: این متهم از تماشاچیان مسابقات ورزشی سرقت می‌کرد.
محدودیت ترافیکی روز ۲۲ بهمن در پایتخت رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن عذرخواهی از همشهریان بابت محدودیت های ترافیکی در روز ۲۲ بهمن، از مردم درخواست کرد تا همکاری لازم را با ماموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.
جزئیات درگیری دراویش تهران با پلیس رئیس پلیس تهران گفت؛ نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.
آزار و اذیت دختران تهرانی از طریق فضای مجازی رییس پلیس فتا پایتخت به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی ...
دستگیری فریب خوردگان چهارشنبه سفید پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر در طرح «دختران خیابان انقلاب» خبر داد.
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابان تحقیقات پلیس برای بررسی جسد مردی که در تهران به قتل رسید و در بیابان‌های نطنز جسد سوخته‌اش پیدا شد همچنان ادامه دارد.
خودکشی خانم 28 ساله در شرق تهران خانم جوانی که پیش از اقدام به خودکشی از همکاران خود حلالیت طلبیده بود، خود را از ساختمان چهار طبقه پرت کرد و درگذشت.
آزار و اذیت پسران نوجوان در شرق تهران معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با خودروی پدر و مادرش اقدام به تهدید پسران نوجوان و آزار و اذیتشان در کانال آب کرده بود، خبرداد.
طرح آرامش و امنیت شبانه تهران کلید خورد فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این مطلب که این طرح‌ها هر شب انجام می‌شود گفت: امیدواریم بتوانیم امنیت و آرامش شبانه را نیز برای مردم تهران بیش از پیش مهیا کنیم.
عدم توجه به پیوست های ترافیکی در تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه برای اعطای مجوز ساخت به پاساژهای تجاری باید به نظر پلیس راهنمایی و رانندگی هم توجه شود، گفت: به دلیل عدم عضویت پلیس راهنمایی و رانندگی در کمی...
انهدام باند مسلح سارقان طلافروشی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ٤ نفره در زمان سرقت از طلافروشی خبر داد.
دشمن تلاش کرد تا تهران را ناامن کند جانشین فرمانده ناجا در همایش فرماندهان و روسای پلیس تهران به حوادث اخیر پایتخت و برقراری نظم و امنیت در شهرها اشاره کرد و گفت: پلیس برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات نیروی انتظامی رقم زد.
صفحه 5 از 86  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر