آزار و اذیت پسران نوجوان در شرق تهران معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با خودروی پدر و مادرش اقدام به تهدید پسران نوجوان و آزار و اذیتشان در کانال آب کرده بود، خبرداد.
طرح آرامش و امنیت شبانه تهران کلید خورد فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این مطلب که این طرح‌ها هر شب انجام می‌شود گفت: امیدواریم بتوانیم امنیت و آرامش شبانه را نیز برای مردم تهران بیش از پیش مهیا کنیم.
عدم توجه به پیوست های ترافیکی در تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه برای اعطای مجوز ساخت به پاساژهای تجاری باید به نظر پلیس راهنمایی و رانندگی هم توجه شود، گفت: به دلیل عدم عضویت پلیس راهنمایی و رانندگی در کمی...
انهدام باند مسلح سارقان طلافروشی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ٤ نفره در زمان سرقت از طلافروشی خبر داد.
دشمن تلاش کرد تا تهران را ناامن کند جانشین فرمانده ناجا در همایش فرماندهان و روسای پلیس تهران به حوادث اخیر پایتخت و برقراری نظم و امنیت در شهرها اشاره کرد و گفت: پلیس برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات نیروی انتظامی رقم زد.
دستاوردهای طرح رعد ۷ در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره مکشوفات طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی شدند و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه مکشوفه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.
زورگیر معروف پایتخت با شلیک پلیس از پا درآمد زورگیر معروف و بارکن تهران در درگیری با پلیس جان خود را از دست داد و دو همدستش دستگیر شدند.
رئیس پلیس تهران در کلیسای سرکیس مقدس رئیس پلیس پایتخت گفت: اموال، ناموس و آرامش پیروان همه ادیان برای ما ارزشمند است و پلیس با تمام قدرت و قوت و با کمال افتخار در خدمت تمامی شهروندان از جمله ارامنه و پیروان سایر ادیان است.
کشف 820 کیلوگرم روانگردان در پایتخت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در 15 روز گذشته از کشف 820 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 24 قاچاقچی و انهدام 4 باند در پایتخت خبر داد.
جسد غرق در خون در شرق تهران کشف شد ماموران کلانتری 127 نارمک تهران یک جسد را در طبقه سوم یک منزل مسکونی پیدا کردند.
اما و اگرهای طرح ترافیک تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح زوج و فرد در سال آینده مانند سال جاری خبر داد و گفت: سهمیه اقشار مختلف برای ورود به طرح ترافیک به جای خود باقی است.
گل فروش شهرک اکباتان دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از شناسایی و دستگیری فروشنده موادمخدر در شهرک اکباتان خبر داد.
هشدار پلیس به رانندگان اتوبوس‌های بین شهری جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان اتوبوس‌های برون شهری که در میادین اقدام به مسافرگیری می‌کنند علاوه بر پرداخت جریمه 50 هزار تومانی، دفترچه آن‌ها نیز اخذ می‌شود.
کشف محموله روتختی قاچاق در تهران رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی تهران از کشف محموله روتختی های قاچاق به ارزش 200 میلیون تومان خبر داد.
کشف مواد مخدر حشیش و تریاک در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۴۰ کیلو مواد مخدر حشیش و تریاک خبر داد.
صفحه 5 از 85  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر