آخرین خبر از درگیری خیابان پاسداران تهران تجمع خشونت بار عصر امروز دراویش گنابادی و حمله آن ها با یک دستگاه اتوبوس به صف ماموران پلیس، موجب شهادت ۳ مامور نیروی انتظامی شد.
باند جیب برها در مرکز تهران منهدم شد رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی، با اشاره به دستگیری چهار عضو یک باند جیب بری در محدوده سنایی، گفت: این متهمان در اتوبوس های تندروی راه آهن تا تجریش حضور یافته و اقدام به جیب بری می کردند.
دستگیری سارق مجتمع‌های مسکونی مهرآباد رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از دستگیری سارقی که به وسیله آب انار از مجتمع‌های مسکونی سرقت می‌کرد خبر داد.
کشف مواد محترقه در غرب تهران رئیس پاوا فاتب از دستگیری اعضای دو باند توزیع مواد محترقه در تهران و کشف شش میلیون و ۸۶۰ هزار عدد ماده محترقه خبر داد.
انهدام باند توزیع روان گردان در فضای مجازی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در صورت مشاهده موارد خلاف و موضوعات مجرمانه در زمینه تبلیغ و یا فروش مواد مخدر و روانگردان در فضای مجاری، با متخلفان برابر قانون و مقتدرانه برخورد خواهد ش...
جنایت هولناک در منطقه حسن آباد مرد جوان پس از قتل همسر ۳۰ ساله اش در کارخانه متروکه خودکشی کرد.
دستگیری سارق جیب بر در ایستگاه مترو فرمانده یگان انتظامی مترو با اشاره به دستگیری یک سارق جیب بر در ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی گفت: این متهم از تماشاچیان مسابقات ورزشی سرقت می‌کرد.
محدودیت ترافیکی روز ۲۲ بهمن در پایتخت رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن عذرخواهی از همشهریان بابت محدودیت های ترافیکی در روز ۲۲ بهمن، از مردم درخواست کرد تا همکاری لازم را با ماموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.
جزئیات درگیری دراویش تهران با پلیس رئیس پلیس تهران گفت؛ نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.
آزار و اذیت دختران تهرانی از طریق فضای مجازی رییس پلیس فتا پایتخت به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی ...
دستگیری فریب خوردگان چهارشنبه سفید پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر در طرح «دختران خیابان انقلاب» خبر داد.
جنایت در تهران و کشف جسد سوخته در بیابان تحقیقات پلیس برای بررسی جسد مردی که در تهران به قتل رسید و در بیابان‌های نطنز جسد سوخته‌اش پیدا شد همچنان ادامه دارد.
خودکشی خانم 28 ساله در شرق تهران خانم جوانی که پیش از اقدام به خودکشی از همکاران خود حلالیت طلبیده بود، خود را از ساختمان چهار طبقه پرت کرد و درگذشت.
آزار و اذیت پسران نوجوان در شرق تهران معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با خودروی پدر و مادرش اقدام به تهدید پسران نوجوان و آزار و اذیتشان در کانال آب کرده بود، خبرداد.
طرح آرامش و امنیت شبانه تهران کلید خورد فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این مطلب که این طرح‌ها هر شب انجام می‌شود گفت: امیدواریم بتوانیم امنیت و آرامش شبانه را نیز برای مردم تهران بیش از پیش مهیا کنیم.
صفحه 3 از 84  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر