شلیک تیر هوایی در تهرانسر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق حرفه‌ای با شلیک هوایی پلیس خبر داد.
افزایش سه برابری قیمت شیشه رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از سه برابر شدن قیمت مخدر شیشه پس از افزایش نرخ دلار و برخی دیگر از ارزها خبر داد.
ممنوعیت استفاده از فیلترشکن در کافی نت آئین‌نامه ممنوعیت استفاده از VPN و فیلترشکن در کافی‌نت های تهران ابلاغ شد.
دستگیری گنده لات تهران زیر تخته سنگ رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یکی از معروف‌ترین اوباش تهران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
درگیری مرگبار ارازل و اوباش تهران در میهمانی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از اقدام به قتل یکی از اراذل و اوباش سابقه دار تهران در یک مهمانی مجردی خبر داد.
برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در تهران مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش اعمالِ قانونِ تخلفات حادثه‌ساز خبر داد.
افزایش احساس امنیت شهروندان تهرانی در نوروز امسال پلیس پایتخت با برنامه ریزی و به کارگیری صد درصدی ظرفیت های خود خدمات شایسته به هموطنان ارائه داده و توانست در قالب اجرای طرح های امنیتی خدمات مناسب به شهروندان ارائه دهد.
مواد فروش در فضای مجازی بازداشت شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک خرده فروش، مواد مخدر که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می کرد، خبر داد.
اظهارات آرایشگر تهرانی در خصوص نزاع مرگبار ناهید پس از اظهارات خود با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و ...
رئیس پلیس پیشگیری تهران منصوب شد فرمانده انتظامی تهران بزرگ، رییس جدید پلیس پیشگیری را منصوب کرد.
تهران امن‌تر می‌شود با افزایش کلانتری ها شاهد کاهش بیشتر آمار جرم، جنایت و سرقت در تهران خواهیم بود.
سرقت ۲ دستگاه عابربانک در خیابان میرداماد شب گذشته سارقان اقدام به سرقت دو دستگاه خودپرداز بانک کارآفرین در بلوار میرداماد کردند.
تریاک در رأس کشفیات پلیس در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: تریاک همچنان بالاترین حجم کشفیات پلیس در تهران را به خود اختصاص داده است.
دستگیری ۱۰ سارق موبایل قاپ در تهران ۱۰ سارق موبایل قاپ توسط سرکلانتری هفتم پایتخت دستگیر شدند.
سارق خودروهای ستارخان دستگیر شد کلانتری ستارخان سارق خودروهای این منطقه را دستگیر کرد.
صفحه 2 از 86  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر