اعترافات زنی که همسرش را سوزاند معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیاتی بیشتر از جنایت خیابان اسکندری شمالی را تشریح کرد.
پیرمرد ساندویچ فروش به قتل رسید پیرمردی که در خیابان دماوند مغازه ساندویچی داشت، با ضربات چاقو به قتل رسید.
ساعت فعالیت واحدهای صنفی در تهران معاون نظارت بر اماکن پلیس تهران ساعت فعالیت رستوران ها، طلافروشی ها و مابقی صنوف را اعلام کرد.
سرقت از محله‌های ارمنی‌نشین تهران معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری گروهی از سارقین منازل در منطقه شرق تهران بویژه در منطقه مجیدیه خبر داد که در سرقت‌های خود بیش از ۸۰۰ میلیون تومان طلا و ارز سرقت کرده بو...
کشف راز جنایت قتل دختر دانشجو معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف راز جنایتی خبر داد که قاتل در آن پس از آشنایی با دختر دانشجو اقدام به کشتن و رها نمودن جسد در مسیل روردخانه خشایار کرده است .
ضرورت توسعه پیست‌های موتورسواری در تهران با ایجاد و توسعه پیست‌های موتورسواری در تهران می‌توان ارابه‌های مرگ را از سطح شهر جمع آوری کرد و در شرایط ایمن تری به پیست‌ها منتقل کرد.
شلیک تیر هوایی در تهرانسر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق حرفه‌ای با شلیک هوایی پلیس خبر داد.
افزایش سه برابری قیمت شیشه رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از سه برابر شدن قیمت مخدر شیشه پس از افزایش نرخ دلار و برخی دیگر از ارزها خبر داد.
ممنوعیت استفاده از فیلترشکن در کافی نت آئین‌نامه ممنوعیت استفاده از VPN و فیلترشکن در کافی‌نت های تهران ابلاغ شد.
دستگیری گنده لات تهران زیر تخته سنگ رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یکی از معروف‌ترین اوباش تهران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
درگیری مرگبار ارازل و اوباش تهران در میهمانی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از اقدام به قتل یکی از اراذل و اوباش سابقه دار تهران در یک مهمانی مجردی خبر داد.
برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در تهران مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش اعمالِ قانونِ تخلفات حادثه‌ساز خبر داد.
افزایش احساس امنیت شهروندان تهرانی در نوروز امسال پلیس پایتخت با برنامه ریزی و به کارگیری صد درصدی ظرفیت های خود خدمات شایسته به هموطنان ارائه داده و توانست در قالب اجرای طرح های امنیتی خدمات مناسب به شهروندان ارائه دهد.
مواد فروش در فضای مجازی بازداشت شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک خرده فروش، مواد مخدر که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می کرد، خبر داد.
اظهارات آرایشگر تهرانی در خصوص نزاع مرگبار ناهید پس از اظهارات خود با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و ...
صفحه 2 از 86  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر