تداوم اجرای طرح های پلیس در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: سارقان، مجرمان، هنجارشکنان و قاچاقچیان بدانند و مطمئن باشند که تهران دیگر جای امنی برای فعالیت آنها نخواهد بود.
خودروهای «هیبریدی مدرن» زیر پای پلیس تهران پلیس پایتخت در نظر دارد برای ارتقاء توان ناوگان خودرویی خود و در جهت حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا، یک مدل از خودروهای هیبریدی مدرن را به خدمت بگیرد.
جمع آوری 500 معتاد متجاهر از جنوب پایتخت طی عملیاتی 500 معتاد متجاهر از جنوب تهران جمع آوری شدند.
دستگیری زورگیر مسلح اختیاریه رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران، از دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده اختیاریه خبر داد و گفت: این متهم با تهدید سلاح قلابی از یک زن گوشی تلفن همراه و خودروی سواری اش را سرقت کرد.
دستگیری متهمان سابقه دار نواب رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.
انهدام باند خاله و خواهرزاده در شمال تهران رییس کلانتری 101 تجریش از دستگیری اعضای یک باند سرقت و کش رو زنی فامیلی در محدوده بازار تجریش با 200 فقره سرقت خبر داد.
نظارت پلیس فتا بر فروشگاه‌های مجازی رییس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: در خصوص فروش داروهای قاچاق، غیرمجاز، تقلبی و نیروزا از طریق سایت‌ها، کانال‌ و گروه‌ها در شبکه‌های مجازی کشفیات بسیار خوبی داشتیم و این نظارت‌ها هم همچنان ادامه دارد.
متهم محکوم به حبس ابد هنگام سرقت به دام افتاد فرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت، از دستگیری دو سارق جیب بر در ایستگاه امام خمینی خبر داد و گفت: هر دو متهم در طول مدت مرخصی از زندان به سرقت مشغول بودند.
رد ادعای آزار و اذیت دختر 9 ساله مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی موضوع کودک آزاری دختر ۹ ساله در جنوب تهران را بر اساس نظریه پزشکی قانونی رد کرده و اعلام کرد: پلیس به دنبال فرد سارق است.
آزار و اذیت دختر ۹ ساله در جنوب تهران دختر بچه ۹ ساله در شهرری با تهدید چاقوی مرد جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت.
شلیک مرگبار به پسر جوان در جنوب تهران پسر جوان بر اثر شلیک گلوله داخل خودرویش در جنوب تهران به قتل رسید.
برگزاری نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران به همت مرکز همایش­های بین المللی توسعه ؛ ۳ و ۴ آبان ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.
فعالیت ۴۰۰۰ واحد صنفی عرضه کننده قلیان در تهران رئیس پلیس اطلاعات و امنیت پایتخت با اشاره به فعال بودن ۴۰۰۰ واحد صنفی عرضه کننده قلیان در شهر تهران گفت: سودآوری عرضه قلیان موجب شده تا رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها برخلاف حوزه فعالیت‌شان مبادرت به عرضه ق...
دستگیری دختران و پسران شیطان پرست در تهران یک گروه 13 نفره از دختران و پسران شیطان پرست در منطقه 12 تهران و داخل یک رستوران به وسیله پلیس دستگیر شدند.
آزار و اذیت زوری دختر15 ساله در تهران معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که از یک سال قبل با تهدید و زور اقدام به آزار و اذیت دختر 15 ساله برادر همسرش کرده بود، خبر داد.
صفحه 10 از 85  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر