جلسه مشترک شورای شهر با پلیس راهور تهران بزرگ محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از اعضای شورای شهر در ستاد مرکزی پلیس راهور تهران حاضر شدند و از بخش های مختلف این مرکز بازدید کردند.
برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی رییس پلیس راهور تهران گفت: در هفت ماه نخست امسال دو میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو جریمه شده اند.
تحویل اموال مسروقه در ازای خرید مواد سرکلانتر دهم پلیس تهران بزرگ از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف ۱۲۰ گرم مواد مخدر صنعتی خبر داد و گفت: متهمان به ازای فروش مواد مخدر، لوازم داخلی خودرو مسروقه تحویل می گرفتند.
بازداشت شرور قمه‌کش در مخفیگاهش رییس پلیس پیشگیری پایتخت، ظهر امروز از دستگیری یکی از اراذل و اوباش محدوده مرتضی گرد، خبر داد و گفت: این متهم در حال فرار از راه پله های مخفیگاهش بود که دستگیر شد.
کشف جسد سوخته مرد جوان در خیابان هجرت جسد مرد جوانی که کاملا سوخته شده بود داخل یک جوی آب در خیابان هجرت کشف شد.
جزییات دستگیری دو قاچاقچی حرفه ای رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در یک عملیات ضربتی در غرب استان تهران، ۲۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.
جزییات دستگیری عربده کشان تهرانپارس معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: پنج نفر که در منطقه تهران پارس اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی محل کرده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.
سرهنگ قلابی تهران دستگیر شد فردی که با جعل عناوین دولتی و نظامی اقدام به اخاذی از کسبه تهران و افراد مسافرکش در پایتخت می‌کرد، دستگیر شد.
پایان کلاهبرداری از مشاوران املاک در شمال تهران رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.
افزایش تعداد کلانتری‌ها در تهران رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه تعداد زیادی خودروی هیوندا را در اختیار کلانتری ها قرار داده ایم از افزایش تعداد کلانتری ها در تهران خبر داد.
تداوم اجرای طرح های پلیس در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: سارقان، مجرمان، هنجارشکنان و قاچاقچیان بدانند و مطمئن باشند که تهران دیگر جای امنی برای فعالیت آنها نخواهد بود.
خودروهای «هیبریدی مدرن» زیر پای پلیس تهران پلیس پایتخت در نظر دارد برای ارتقاء توان ناوگان خودرویی خود و در جهت حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا، یک مدل از خودروهای هیبریدی مدرن را به خدمت بگیرد.
جمع آوری 500 معتاد متجاهر از جنوب پایتخت طی عملیاتی 500 معتاد متجاهر از جنوب تهران جمع آوری شدند.
دستگیری زورگیر مسلح اختیاریه رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران، از دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده اختیاریه خبر داد و گفت: این متهم با تهدید سلاح قلابی از یک زن گوشی تلفن همراه و خودروی سواری اش را سرقت کرد.
دستگیری متهمان سابقه دار نواب رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، از دستگیری یک سارق حرفه ای و همدستش در محدوده نواب خبر داد و گفت: این متهم خانه استیجاری اش را محل پاتوق خلافکاران کرده بود.
صفحه 10 از 86  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر