نزاع دستفروشان مقابل علاءالدین با چاقو و قمه معاون اجتماعی پلیس پایتخت از درگیری میان دستفروشان مقابل پاساژ علاءالدین خبر داد.
مردی همسر و پسر چهارده ساله‌اش را کشت جنایت هولناکی در خیابان یخچال تهران به وقوع پیوست که در این ماجرا مردی همسر و پسر چهارده‌ساله‌اش را کشت و جسدش نیز در محل جنایت کشف شد.
ورود کامیون به 2 منطقه تهران ممنوع شد رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت دائمی ورود کامیون به مناطق یک و 12 شهرداری تهران خبر داد.
پایداری امنیت در سطح محلات پایتخت طرح سراسری امنیت با هدف پایداری امنیت در سطح محلات پایتخت و پاکسازی محل های پرخطر قهوه خانه ها و پاتوق های اراذل و اوباش سطح یک به اجرا در آمد.
برخورد با اضافه بار کامیون‌ها در پایتخت رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلف اضافه بار کامیون‌ها در مبادی ورودی شهر تهران خبر داد.
دستگیری قاچاقچی حرفه ای با ۵۰ کیلوگرم تریاک رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر در شهر تهران و کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک خبر داد.
کشف محموله قاچاق پوشاک و کفش در تهران رئیس پلیس پایتخت از کشف محموله بزرگ قاچاق پوشاک و کفش توسط مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داد.
برادران زورگیر در دام پلیس پایتخت گرفتار شدند رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری دو برادر زورگیر که در اتوبان امام علی (ع) اقدام به زورگیری کرده بودند، خبر داد.
تأکید بر تعامل و همکاری پلیس با اصحاب رسانه معاون اجتماعی فاتب گفت؛ سعی ما بر این است که اخبار و رخدادهای حوزه های مختلف انتظامی را به صورت بر خط (آنلاین) اطلاع رسانی کنیم.
کشف جسد زن ۴۵ ساله در مسیل رسالت رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران از کشف جسد زن ۴۵ ساله در مسیل رسالت توسط عوامل شهرداری خبر داد و گفت: تحقیقات پلیسی برای رمزگشایی از این ماجرا آغاز شده است .
افزایش ۳۰ درصدی ترافیک پایتخت از مهرماه رییس پلیس راهور تهران بزرگ از برنامه های ویژه ترافیکی همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و گفت: طبق آمار موجود از مهرماه ۳۰ درصد به ترافیک پایتخت افزوده می شود.
برخورد پلیس تهران با واحدهای صنفی متخلف رییس پلیس پایتخت در اولین ملاقات مردمی، گفت: رفع مشکلات مردم، توجه به خواسته‌ها و ایجاد یک فضای آرامش در محلات از جمله اهداف ماست، بنابراین اگر تخلفاتی قابل اغماض باشد، کوتاه خواهیم آمد.
دستگیری سارقان مزون‌های لوکس شمال تهران رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری دو سارق مزون‌های شمال تهران خبر داد.
جزئیات تیراندازی ماموران پلیس در قهوه‌خانه پلیس پایتخت، جزئیات تیراندازی ماموران پلیس در قهوه‌خانه‌ای در یاخچی آباد را تشریح کرد .
دستگیری سارق زورگیر در میدان آزادی رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری سارق زورگیر و کشف اموال مسروقه بلافاصله پس از سرقت خبر داد.
صفحه 10 از 81  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر