دستگیری 145 سارق و زورگیر در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 145 سارق و زورگیر در عملیات پلیس پایتخت در 24 ساعت گذشته خبر داد.
بیشترین اعمال قانون در مناطق 11، 12 و 16 معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در صورتی که راکب موتورسواری گواهینامه نداشته باشد به مراجع قضایی معرفی و موتور وی به پارکینگ منتقل می‌شود.
دستگیری برادران سارق شمال شهر رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش گفت : ۲ برادر سوار بر موتور با پرسه‌زنی در شمال تهران اقدام به سرقت لوازم خودرو می کردند که دستگیر شدند.
دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران، توسط ماموران پایگاه دوم این پلیس و کشف یک کیلوگرم هرویین و تریاک خبر داد.
جابجایی تابلوهای حمل با جرثقیل و توقف ممنوع رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: در سال جدید، بعضی تابلوهای حمل با جرثقیل و توقف ممنوع، طبق دستورالعملی که به کل کشور ابلاغ شده، جابجا شده‌اند.
جزئیات جدید از اسیدپاشی در خیابان فدائیان اسلام مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تایید خبر اسیدپاشی شب گذشته در محدوده خیابان فدائیان اسلام گفت: با اجرای طرح مهار، ماموران موفق شدند در کمتر از یک ساعت متهم را دستگیر کنند.
سرقت مسلحانه از طلافروشی در جنوب تهران سارقان پس از سرقت از یک طلافروشی، اقدام به شلیک هوایی کرده و از محل متواری شدند.
فعالیت اغذیه‌فروشیها تا نیم ساعت قبل سحر رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات پلیس در ماه مبارک رمضان، از کاهش ساعات طرح زوج وفرد، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و فعالیت اغذیه فروشی‌ها و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر خبر داد.
واژگونی تریلی حامل سوخت در خیابان ستارخان رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی تریلی حامل سوخت در خیابان ستارخان خبر داد و گفت: در حال حاضر ماموران پلیس راهور و ماموران آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند.
واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان در بزرگراه یادگار امام(ره) رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک از واژگونی اتوبوس سرویس مدرسه در محدوده بزرگراه یادگار امام(ره) خبر داد.
دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای توسط پلیس راه آهن رئیس پلیس راه آهن کشور از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای خبرداد و گفت: متهم سابقه‌دار است و با جعل عنوان، اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.
انهدام باند بین المللی کوکایین در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، گفت: با رویکرد اطلاعاتی پلیس و همکاری قوه قضائیه سر شاخه های اصلی توزیع مواد مخدر در کشور شناسایی و دستگیر شده اند.
افشای راز جسد سوخته در خیابان ری معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت :معمای جسد سوخته در خیابان ری با اعترافات زن و شوهر و برادر زن به قتل فاش شد.
طراحی سرقت محموله قاچاق توسط پسرعموها سارقانی که اقدام به سرقت محموله قاچاق به شیوه راهزنی کرده بودند توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
شلیک پلیس دزد شمال شهر را زمین‌گیر کرد سارقی که سوار بر موتور اقدام به کیف‌قاپی می‌کرد، در آخرین سرقتش با شلیک پلیس زمین‌گیر شد.
صفحه 1 از 69   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر