انهدام باند فروش مواد مخدر«گل»در پایتخت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت موفق شوند در طول ۴۸ ساعت گذشته دو باند بین المللی فروش مواد مخدر در پایتخت را منهدم و اعضای آن را که دو نفر بودند، دستگیر کنند.
قاتل فراری را شناسایی کنید مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بااجازه انتشار عکس بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود رابا اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میان بگذارند.
دستگیری خواننده معروف به جرم قتل خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش در محله شیخ بهایی دستگیر شد.
جزئیات دستگیری پلیس‌های قلابی‌ تهران معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه متهمی خبر داد که با غصب عنوان مامور پلیس، اقدام به زورگیری از رانندگان می کردند.
ادامه فعالیت گشت ارشاد در تهران رئیس پلیس پایتخت گفت: باید کمک کنیم که جامعه مان به سمت آرامش حرکت کند، پلیس ماموریت و مسئولیت دارد که جلوی برخی از رفتارها را بگیرد.
پلیس معرف اخلاق اجتماعی جامعه است فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با مردم باید لطیف ترین، مودبانه ترین و بهترین برخورد را داشته باشیم چرا که ما خادم مردم هستیم.
حرکت به سمت قانونمداری در صدر اقدامات پلیس تهران رییس پلیس جدید پایتخت بر نقش پررنگ رسانه‌ها در فرهنگسازی و گسترش احساس آرامش و امنیت در جامعه و همچنین اهمیت نقش همیاری مردم با پلیس در دستیابی به اهداف تعیین شده تاکید کرد.
دستگیری سارق خودرو با لباس نظامی رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر،از دستگیری سارق خودرویی خبر داد که برای گمراه کردن پلیس، لباس سربازی یکی از نیروهای مسلح را بر تن داشت.
پس از سال 88 سرقت در تهران 70 درصد اضافه شد سردار ساجدی‌نیا در مراسم تودیع خود، گزارشی از وضعیت تهران از انتخابات ۸۸ تاکنون ارائه کرد.
تودیع و معارفه فرمانده‌هان انتظامی تهران بزرگ مراسم تودیع و معارفه فرمانده‌هان انتظامی قدیم و جدید تهران بزرگ با حضور فرمانده ناجا و مسئولان عالی رتبه آغاز شد.
دستگیری سارقان مسلح مغازه موبایل فروشی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ سارق مسلح و اعتراف به هشت فقره سرقت خبر داد.
رئیس پلیس پایتخت منصوب شد سردار حسین رحیمی (فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان) به عنوان فرمانده جدید انتظامی تهران بزرگ منصوب شد.
قتل و نزاع خانوادگی در بلوار فردوس تهران مرد 40 ساله پس از قتل همسر، مادر زن و مجروح کردن پدرزنش در غرب تهران توسط پلیس دستگیر شد.
کشف «سرهای سوخته» در خیابان شیخ بهایی دو سر بریده در خیابان شیخ بهایی کشف شد.
دستگیری زوج کلاهبردار از صرافی‌ها رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری زن و شوهری خبر داد که از ۵ صرافی تهران کلاهبرداری و بیش از ۲۰۰ میلیون تومان تصاحب کرده بودند.
صفحه 1 از 71   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر