افزایش احساس امنیت شهروندان تهرانی در نوروز امسال پلیس پایتخت با برنامه ریزی و به کارگیری صد درصدی ظرفیت های خود خدمات شایسته به هموطنان ارائه داده و توانست در قالب اجرای طرح های امنیتی خدمات مناسب به شهروندان ارائه دهد.
مواد فروش در فضای مجازی بازداشت شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک خرده فروش، مواد مخدر که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می کرد، خبر داد.
اظهارات آرایشگر تهرانی در خصوص نزاع مرگبار ناهید پس از اظهارات خود با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و ...
رئیس پلیس پیشگیری تهران منصوب شد فرمانده انتظامی تهران بزرگ، رییس جدید پلیس پیشگیری را منصوب کرد.
تهران امن‌تر می‌شود با افزایش کلانتری ها شاهد کاهش بیشتر آمار جرم، جنایت و سرقت در تهران خواهیم بود.
سرقت ۲ دستگاه عابربانک در خیابان میرداماد شب گذشته سارقان اقدام به سرقت دو دستگاه خودپرداز بانک کارآفرین در بلوار میرداماد کردند.
تریاک در رأس کشفیات پلیس در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: تریاک همچنان بالاترین حجم کشفیات پلیس در تهران را به خود اختصاص داده است.
دستگیری ۱۰ سارق موبایل قاپ در تهران ۱۰ سارق موبایل قاپ توسط سرکلانتری هفتم پایتخت دستگیر شدند.
سارق خودروهای ستارخان دستگیر شد کلانتری ستارخان سارق خودروهای این منطقه را دستگیر کرد.
قاچاق قلیان برقی ناکام ماند ۳۸۰۰ قلیان برقی قاچاق از داخل یک دستگاه خودرو پژو کشف و ضبط شد.
استقرار ایستگاه سیار مشاوره در تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت: برای مسائل مشاوره ای در حوزه های انتظامی، خانوادگی و تربیتی ۴ دستگاه اتوبوس سیار در محلات شمال، جنوب، شرق و غرب پایتخت در خیابان ها و مراکز پر تردد حضور دارند.
مهمترین برنامه های نوروزی پلیس در تهران رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: سرقت از منازل و خودرو متداول ترین جرایم نوروزی در تهران است.
مشکلات ترافیکی تهران در ایام نوروز رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ۴۰ دوربین کنترل سرعت سیار در ایام نوروز خبر داد.
۲۷۰ کیلوگرم تریاک در تهران کشف شد رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف ۲۷۰ کیلوگرم تریاک از تریلر کشنده خبر داد.
در پایانه های تهران مراقب اموال خود باشید جانشین پلیس پیشگیری پایتخت گفت: سارقان از شیوه های حواسپرانی و نیز تعارف چای و شربت حاوی مواد خواب آور برای سرقت استفاده می کنند.
صفحه 1 از 84   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر