برنامه‌ جامعی در مورد مسکن وجود ندارد رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه دولت باید نسبت به اتمام پروژه‌ مسکن مهر تلاش لازم را انجام دهد، اظهار کرد: دولت یازدهم تاکنون اقدام چندان جامعی برای حل مسکن در کشور انجام نداده است.
قیمت‌گذاری خدمات مراسم عروسی در تهران رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس به تشریح چگونگی و تعیین تعرفه‌های تالارهای پذیرایی پرداخت و تصریح کرد که هیچ واحدی نمی‌تواند به صورت سلیقه‌ای برای خدماتی که ارائه می‌دهد، قیمت بگذارد و همه...
ثبات در معاملات خرید و فروش مسکن رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران، گفت: حجم معاملات خرید و فروش مسکن در تهران نسبت به ماه گذشته تغییر نکرده و ثابت مانده است.
برخورد با گرانفروشان شب یلدا در تهران رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار تهران با اشاره به افزایش قیمت بادام هندی به دلیل نوسان نرخ ارز، گفت: با گران فروشان شب یلدا برخورد می شود.
ارزانی و فراوانی میوه‌های شب یلدا رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران اعلام کرد که قیمت میوه‌های پرمصرف شب یلدا هیچ تغییری نسبت به سال گذشته نکرده و فقط پرتقال و هندوانه نسبت به سال گذشته به شدت کاهش قیمت داشته‌اند که قیمت منطقی ...
کاهش قیمت گندم سد راه افزایش نرخ نان با توجه به آنکه رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم بر افزایش قیمت نان به سبب بالا رفتن هزینه ها تاکید دارد اما در مقابل معاون داخلی بازرگانی دولتی با افزایش قیمت نان تا نیمه اول سال آینده مخالف است...
وضعیت بازار ساعت مناسب نیست رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان ساعت تهران عنوان کرد که افزایش نرخ ارز تاثیری در قیمت‌ها در بازار ساعت نداشته و ساعت‌ها همچنان با قیمت‌های قبلی عرضه می‌شوند.
شفاف سازی بدون رهگیری کالا ممکن نیست رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران با تاکید بر شفاف سازی جریان کالا در کشور، گفت: این شفاف سازی زمانی اتفاق می افتد که بتوانیم کالا را رهگیری کنیم. کالا هم باید ˝به ما هو˝ رهگیری شود زیرا اسناد قابل جعل ا...
جدیدترین تغییر و تحولات قیمت خودرو در بازار رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران، جدیدترین تغییر و تحولات قیمت خودرو در بازار را اعلام کرد.
نرخ شیرینی افزایش نیافته است رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان تهران گفت:نرخ شیرینی افزایش نداشته است و نرخ هر کیلو شیرینی تر 15 هزار تومان، گل محمدی 12 هزار تومان، کیک یزدی 9 هزار تومان است.
ابزار کنترل بازار به اتحادیه ها واگذار شود رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر اینکه باید ابزار کنترل بازار در اختیار اتحادیه ها قرار بگیرد، گفت: یک ریال تسهیلات برای ایجاد شهرک‌های صنفی تعلق نگرفته است.
جدال بر سر واردات گندم رئیس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم صنعتی گفت: با توجه به کیفیت پایین گندم داخلی در مقایسه با گندم خارجی در جهت جلوگیری از کاهش ضایعات باید مجوز واردات، صادر شود.
اجاره ماشین لوکس بدون مجوز قانونی رئیس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران از نبود نظارت بر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی خودرو به مردم خبر داد و گفت: اتحادیه اتومبیل کرایه تهران به دلیل شکایات متعددی که از این شرکت‌ها به اتح...
قیمت‌ گوشت به زودی متعادل می‌شود رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی تهران، بازگشت زائران از کربلا، و بارش‌های اخیر را مهمترین دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که طی روزهای آینده بازار به وضعیت تعادل و ثب...
فعالیت 12 هزار دفتر مشاور املاک در شهر تهران رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه اپلیکیشن ˝دیوار˝ را خراب می کنم، گفت: دیوار از یک سو باعث ضرر به صنف مشاوران املاک شده و از سوی دیگر ریسک معاملات را بالا برده است.
صفحه 9 از 38  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر