دامادها چقدر پول آرایشگاه می‌دهند؟ به گفته رییس اتحادیه آرایشگران و پیرایشگران تهران هزینه‌ای که برای آرایش و پیرایش داماد دریافت می‌شود بسته به انواع خدمات ارائه شده و منطقه مربوطه رقمی بین ۱۰۰ هزار تا یک میلیون تومان است.
مبل ایرانی به کام خارجی‌ها رئیس اتحادیه درودگران و مبل‌سازان تهران اظهار کرد: در حال حاضر صنف ما حدود هشت درصد اشتغال کشور را تأمین می‌کند اما متأسفانه از سوی دولت حمایت‌های مناسب صورت نگرفته و امکان فعالیت بیشتر در این صنف وجو...
رکود، هم‌سفره چلوکبابی‌ها شد رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش تهران گفت: کاهش درآمد افراد و در پی آن پایین آمدن قدرت خرید سبب شد تا مردم با توجه به اینکه مصرف غذا یکی از نیاز‌های اصلی افراد است، دفعات محدودی به سراغ رستوران‌ها بیای...
آوار چک های برگشتی بر سر بازار چرم رییس اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی گفت: رکود بازار همچنان ادامه دارد و از طرفی هم به میزان چک‌های برگشتی صادر شده از سوی افراد به صورت روز شمار افزوده می‌شود.
هزینه یک شب تالار برای عروسی در تهران به گفته رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس، هزینه‌ای که برای پذیرایی از هر مهمان در تالارهای پذیرایی در نظر گرفته می‌شود از حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان شروع شده و بسته به سفارش میزبان افزایش پید...
جولان ۱۸ نوع میوه قاچاق در بازار رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از عرضه ۱۸ نوع میوه قاچاق با بسته بندی های ایرانی در بازار خبر داد.
تهران ۴۹۰ هزار واحد خالی از سکنه دارد رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: تهران در حال حاضر ۴۹۰ هزار واحد خالی از سکنه دارد که با اتخاذ مالیات از این واحدها می‌توان توازن را در بازار مسکن ایجاد کرد.
آخرین وضعیت عرضه میوه‌های خارجی رئیس اتحادیه میوه و سبزی از استقبال مردم نسبت به خرید میوه‌های ممنوعه خارجی انتقاد کرد و گفت: یکی از دلایل تدوام عرضه این محصولات در بازار، وجود مشتری است.
مشتری تعیین کننده قیمت پوشاک است رئیس اتحادیه صنف پوشاک تهران در پاسخ به این پرسش که چرا در بخش فروش و عرضه پوشاک تفاوت قیمت در نقاط مختلف شهر و حتی کشور چشمگیر است، اظهار کرد: اعتقادی به کنترل قیمت و تعیین قیمت فروش در بخش پوشاک وج...
امسال آرایشگاههای تهران نرخ مصوب ندارند رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: با توجه به اینکه وزارت صنعت بعد از دو سال نرخ مصوب جدیدی برای دستمزد آرایشگاه داران مردانه تعیین نکرده است، بنابراین اصناف می‌توانند هر مبلغی را از مردم بگ...
فروش بیش از ۱۰ میلیون دلار کفش‌ خارجی در مغازه‌ها رییس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران گفت: بسیاری از تولیدکنندگان شش ماه اول سال را بیکار بوده‌اند؛ لذا اخذ مالیات بر ارزش افزوده‌ بیشتر شبیه مصادره اموال است.
دوره دوم نمایشگاه های بهاره آغاز شد رئیس اتاق اصناف تهران: دوره جدید نمایشگاه های بهاره در دو منطقه ی مصلی و حکیمیه آغاز شده است.
فروش تولیدات قیمت گذاری نشده جرم است رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران گفت: نمایشگاه بهاره برای عرضه تولیدات داخلی از 11 اسفند با حضور دستگاه نظارتی در پنج نقطه از شهر آغاز خواهد شد.
قانون سرقفلی نیاز به اصلاح دارد رییس اتحادیه موسسات توریستی و خودروی کرایه تهران به سوءاستفاده هایی که برخی مالکان از صاحبان سرقفلی می‌کنند، اشاره کرد و گفت: قانون سرقفلی نیاز به اصلاح دارد و موارد زیادی بوده است که این قانون برای م...
پیگیری واردات بادام هندی برای بازار شب عید رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار فروشان تهران گفت: با نزدیک شدن به ایام عید نوروز نمایشگاهی بهاره برای عرضه محصولات با کیفیت از تاریخ 11 تا 20 اسفند برگزار خواهد شد.
صفحه 9 از 40  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر