بهترین پیشنهاد برای جایگزینی ساختمان پلاسکو مجتمع تجاری متعلق به بانک پاسارگاد واقع در تقاطع خیابان‌های ولیعصر و طالقانی که حدود 700 واحد خالی دارد و به هیچ وجه نتوانسته رونق پیدا کنند، بهترین گزینه برای استقرار کسبه ساختمان پلاسکو می باشد.
یکسان سازی نرخ آرد امری ضروری است رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم صنعتی گفت: یکسان سازی نرخ آرد یکی از عوامل ایجاد فضای رقابتی در حوزه نان است.
توزیع سکه‌ طلای تقلبی توسط جاعلان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر از تقلبی بودن برخی سکه‌های طلا در بازار خبر داد که فاقد هولوگرام در بسته‌بندی بوده و توسط جاعلان توزیع شده‌اند.
انتخاب برترین های مدل مو ایرانی رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران از برگزاری دومین جشنواره برترین های مدل مو ایرانی با نام ˝جشنواره هنر دهم˝ خبر داد.
قاچاق میوه از زبان رئیس اتحادیه برنامه ˝صبح و گفت و گو˝ در بخش نخست با موضوع قاچاق میوه و با حضور علی اکبر پوراحمد نجات دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالای استان تهران و حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران روانه آنتن شد.
مرغ گران شد رئیس اتحادیه پرنده و ماهی تهران گفت: نرخ هر کیلو مرغ با افزایش 150 تومانی در مراکز خرده فروشی 6 هزار و 900 تومان است.
85 درصد مردم از کیفیت نان رضایت دارند برنامه ˝صبح و گفتگو˝ در بخش دوم با موضوع کیفی سازی نان و با حضور قاسم زراعت کار رئیس اتحادیه نانوایان تهران و محمد رضا مرتضوی رئیس اتحادیه آردسازان روانه آنتن شد.
کاهش قیمت گوشت کلید خورد رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران از کاهش دو هزارتومانی قیمت این گوشت در بازار خبر داد و گفت:قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه عرضه به مغازه دار بین ۳۴تا ۳۵هزارتومان و عرضه به مشتری ۳۸تا۳۹هزارتومان است.
نرخ جدید انواع میوه و صیفی‌جات رئیس اتحادیه میوه و سبزی نرخ جدید انواع میوه و صیفی‌جات را در بازار اعلام کرد و گفت: بازار میوه طی روزهای اخیر، از ثبات نسبی برخوردار بوده است.
مدل‌های ۹۶ ارزانی را به بازار خودرو آوردند رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل با بیان اینکه اختلاف قیمت خودروهای مدل ۹۵ با مدل ۹۶ به حدود ۵۰۰ هزار تومان رسیده است، گفت: ورود خودروهای مدل ۹۶ باعث شد تا قیمت ها کاهش پیدا کند.
برخورد با عرضه اشیاء تقلبی رئیس اتحادیه فروشندگان اشیاء قدیمی و صنایع دستی گفت: بازار صنایع دستی با رکود شدید مواجه است و نیاز است که برای رونق بازار سلیقه شناسی و نوآوری اتفاق بیفتد و بازار مناسب برای این محصولات فراهم شود.
مسکن تا تابستان گران نمی‌شود رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به این‌که افزایش نرخ ارز مانعی برای خروج بازار مسکن از رکود بود از عملکرد سلیقه‌ای وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن کشور انتقاد کرد و گفت:‌مسکن تا تابستان آین...
بانوان ایرانی همواره پیشتاز تمدن سازی هستند نائب رئیس اتحادیه صنف آرایشگاه های زنانه تهران ، بانوان ایران اسلامی را پیشتاز عرصه های علمی، هنری و معنوی دانست و گفت: بانوان ایرانی همواره حفظ عزت و اقتدار و حراست از اصالت و هویت دیرینه خویش در جهت...
مردم خرید گوشت را تحریم کردند رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران بابیان اینکه گرانی قیمت گوشت باعث شده مردم این کالا راخریداری نکنند، گفت: نرخ گوشت در بازار،روند کاهشی به خود گرفته؛اما هنوز نمی‌توان نرخ ثابتی برای آن اعلام کرد.
علت افزایش قیمت طلا گران شدن ارز است ریاست اتحادیه ی طلا و جواهر تهران در گفتگوی تلفنی برنامه ی سئوال رادیو گفت و گو تصریح کرد : علت افزایش قیمت طلا،افزایش قیمت ارز است.در حال حاضر وضعیت طلا در کشور به گونه ای است که حالت تعادل دارد و ور...
صفحه 8 از 38  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر