قیمت میوه‌های نوبرانه کاهش یافت مهاجران با اشاره به کاهش قیمت میوه‌های نوبرانه در بازار گفت: هم اکنون هر کیلو گوجه‌سبز 30 هزار تومان و هر کیلو چغاله بادام 35 هزار تومان قیمت دارد.
جریمه وانت‌بارها و پیک‌موتوری‌های فاقد مجوز رئیس اتحادیه پیک‌موتوری و وانت‌بار تهران از جریمه وانت‌بارها و پیک‌موتوری‌های فاقد مجوز از اتحادیه که در هر نقطه از شهر تردد کنند، خبر داد.
قیمت میلگرد و تیرآهن کاهش یافت رییس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات از کاهش قیمت میلگرد و تیرآهن خبر داد و گفت: به دلیل اینکه مصرف داخلی تولیدات آهن و فولاد کم است، این محصولات در انبارها رسوب می‌کند.
ثبات بازار مسکن در سه ماهه نخست سال ۹۴ رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران از ثبات قیمت مسکن تا تیرماه سال جاری خبر داد و گفت: در اخرین ماه سال قبل، در شهر تهران ۱۵ هزار و ۸۹۶ قرارداد اجاره، ۱۶ هزار و ۲۱۷ قرارداد خرید و فروش منعقد شد.
ناشران و کتابفروشان قانونی در تهران دبیر اتحادیه ناشران و كتابفروشان تهران با بیان اینکه ۱۸ هزار واحد فرهنگی «بالقوه» در راستای چاپ، توزیع و فروش کتاب در تهران وجود دارد، گفت: از این تعداد فقط ۱۲۰۰ واحد به صورت قانونى فعالیت می‌کنند.
قیمت‌ انواع بستنی در تهران با نزدیک شدن به فصل گرما میزان مصرف انواع بستنی و فالوده که این روزها تنوع زیادی پیدا کرده‌اند، افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.
نصف گل‌های تولیدی دور ریخته می‌شوند رییس اتحادیه فروشندگان گل با بیان اینکه ‌مدت‌هاست بازار گل در رکود به سر می‌برد، از نیمه تمام ماندن پایانه صادرات گل انتقاد کرد و گفت: نیمی از گل های تولیدی کشور به عنوان ضایعات از چرخه مصرف خارج می‌...
قیمت انواع نان سنگک در آزادپزها رییس اتحادیه نانوایان نان سنگکی قیمت نان سنگک ویژه را 2000 تومان اعلام کرد و گفت: نان سنگک 450 گرمی ساده در آزادپزها 1300 تومان و نان 450 گرمی کنجدی در آزادپزها 1500 تومان است.
افزایش کیفیت نان با آزادپزی نانوایی‌ها رئیس اتحادیه نان سنگکی با تأکید بر اینکه با آزادپز شدن نانوایی‌ها کیفیت نان افزایش پیدا می‌کند، گفت: هر عدد نان سنگک به وزن 450 گرم به نرخ آزادپز هزار و 300 تومان قیمت دارد.
ثبات قیمت گوشت گوساله در بازار رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی با اشاره به ثبات قیمت گوشت گوساله در بازار گفت: هر کیلو گوشت گوساله مخلوط در بازار 30 هزار تومان قیمت دارد.
سودجویی لیزینگ‌های دولتی در مسکن رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: بحث ورود شرکت‌های لیزینگ اقماری دولتی باعث سودجویی در بازار مسکن شده و سبب افزایش قیمت در این بازار خواهد شد.
افزایش خرید مصنوعات طلا رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: معمولا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (روز زن) تغییر قیمتی در بازار داخلی طلا و سکه شاهد نیستیم و در این ایام خرید زیورآلات و مصنوعات طلا افزایش می‌یابد ولی در میزان خرید سک...
منتظر ورود لوازم خانگی اروپایی باشید رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: تا زمانی که می‌توانیم با کشورهایی مثل آلمان، ایتالیا و دیگر کشورهای پیشرفته اروپایی در زمینه لوازم خانگی مراوداتی داشته باشیم طبیعی است حجم تجارت ما بعد ...
توصیه به مردم برای خرید مسکن رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که تفاهم هسته‌ای در مذاکرات لوزان تاثیری بر بازار مسکن نخواهد داشت، گفت: بازار مسکن در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت ندارد، بنابراین توصیه ما به مردم این است که الا...
احتمال تغییر قیمت شیرینی‌های پرمصرف رییس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی‌فروشی و کافه قنادی تهران از احتمال افزایش 15 تا 20درصدی قیمت انواع شیرینی های پرمصرف از ماه اردیبهشت خبر داد.
صفحه 37 از 41  اول  قبلی   32    33    34    35    36    37    38    39    40    41   بعدی