نحوه نرخ‌گذاری انواع غذا در رستوران‌ها رییس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس، نحوه‌ی نرخ‌گذاری انواع غذاها را در رستوران‌ها تشریح کرد.
روند قیمت طلا و سکه در هفته جاری طبق پیش‌بینی رییس اتحادیه طلا و جواهر تا اواسط هفته آینده روال فعلی قیمت در بازار طلا ادامه دارد و نوسانی را شاهد نخواهیم بود.
نامه سرگشاده صنف رایانه به استاندارد اتحادیه صنف فناوران رایانه در پی ابلاغ قانون استاندارد اجباری برای کالاهای فناوری اطلاعات که به عقیده کارشناسان کاری بیهوده و نشدنی است، نامه‌ای سرگشاده به رئیس سازمان استاندارد ایران نوشت.
تغییر قیمت طلا از اواسط هفته آینده رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت جهانی طلا تا دوشنبه آینده تغییری نخواهد کرد و ثابت می‌ماند.
تلویزیون ارزان شد رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از کاهش 10 تا 30 درصدی قیمت تلویزیون‌های LED و 3D در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: این کاهش قیمت منجر به کاهش چشم‌گیر قاچاق در این بخش شده است چراکه در گذشته حجم زیادی...
نرخ جدید آرایشگران تهران در راه است نرخ اصلاح درجه یک، ۱۲ هزار تومان، درجه دو، ۱۰ هزار تومان و درجه سوم، هشت هزار تومان است اما تا کمتر از یک ماه دیگر نرخ‌های جدید اصلاح به طور رسمی اعلام خواهد شد.
قیمت گوشت افزایش یافت ملکی گفت:قیمت گوشت در چند روز اخیر هزار تومان افزایش یافت و هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه 27 تا 28 هزار تومان به فروش میرسد.
افزایش تعداد معاملات مسکن در آذرماه رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران از افزایش حجم کل معاملات مسکن در شهر تهران طی آذرماه امسال خبر داد.
کاهش قیمت گوشت در تهران رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی تهران گفت: به دلیل بازگشت زائران از کربلا در چند روز گذشته با افزایش حدود پنج درصدی قیمت گوسفند و گوشت مواجه شدیم که در هفته آینده قیمت‌ها به روال قبل یاز می‌گردد. ...
دلیل افزایش قیمت طلا و سکه رییس اتحادیه صنف طلا و جواهر تهران گفت: در هفته گذشته به دلیل نوسانات نرخ ارز در بازار داخلی، با صعود قیمت طلا نیز مواجه شدیم. از سوی دیگر قیمت طلا در بازارهای جهانی به دلیل نزدیک شدن به سال میلادی ج...
مرغ گران شد / قیمت انواع ماهی در بازار رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران با بیان اینکه قیمت مرغ در مراکز خرده‌فروشی به 6200 تومان رسیده است، گفت: قیمت ماهی نیز افزایشی نداشته و هم اکنون بهای هرکیلوگرم ماهی آزاد 7000 تومان است.
بهبود دادوستدها در بازار طلا و سکه رئیس اتحادیه طلا وجواهر از بهبود وضعیت خرید وفروش سکه وطلا در بازار داخلی در یک هفته اخبر خبرداد و گفت: پیش بینی می‌شود نرخ جهانی طلا فعلا در همین سطح 1186 دلار باقی بماند و این سطح نرمال است.
تفاوت قیمت تاکسی‌های تلفنی رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه گفت: به دلیل متفاوت بودن میزان سهمیه سوخت اتومبیل‌های کرایه، تعدادی از رانندگان از سوخت آزاد استفاده می‌کنند بنابراین نرخ جابجایی در ساعات و مسیرهای مشابه ...
سامانه ˝کد رهگیری˝ مرجع معاملات مسكن است عقبایی صدور کد رهگیری برای معاملات خرید و فروش مسکن را ضروری عنوان کرد و گفت: مراجع قانون‌گذار کشور برای صدور رای در خصوص اعمال یا لغو برخی قوانین همچون الزام به صدور کد رهگیری برای معاملات املاک، بای...
L90 و 206 اتومات در بازار کمیاب شده است رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: خودروهای 206 اتومات، و L90 در بازار بسیار کمیاب شده است.
صفحه 37 از 38  اول  قبلی   29    30    31    32    33    34    35    36    37    38   بعدی