نشریه ˝هنر سوم˝ منتشر شد نشریه داخلی اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبرداران تهران با نام ˝هنر سوم˝ منتشر شد.
فروش هر دست کله و پاچه بیش از 40 هزار تومان تخلف است رئیس اتحادیه طباخان تهران از کاهش قیمت خرید کله و پاچه برای واحدهای صنفی خبر داد و فروش هر دست کله و پاچه به قیمت بالاتر از 40 هزار تومان را تخلف عنوان کرد.
تخفیف 40 درصدی هتل‌های تهران رییس اتحادیه هتلداران استان تهران از اعمال تخفیف‌های 40 درصدی در هتل‌های این استان برای تعطیلات نوروزی خبر داد.
قیمت مرغ بزودی کاهش می‌یابد رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ از سه روز آینده خبر داد و گفت: سیر نزولی قیمت مرغ از اواخر هفته جاری شروع شده و تا پایان هفته به کیلویی 7200 تا 7500 تومان خواهد رسید که در حال حا...
نرخ عرضه هر دست کله و پاچه کاهش یافت واحدهای صنفی عضو این اتحادیه از روز دهم اسفند ماه باید هر دست کله و پاچه مرغوب و با کیفیت را ده هزار ریال ارزان تر تحویل بگیرند.
آغاز فروش فوق‌العاده در تهران همزمان با برگزاری فروش بهاره در سه نقطه پایتخت، فروش فوق‌العاده در واحدهای صنفی از سوی اتاق اصناف و اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران هم آغاز شد.
وضعیت بازار آهن مطلوب نیست رئیس اتحادیه آهن‌فروشان تهران گفت: متاسفانه وضعیت معاملات آهن در ماه جاری حتی نسبت به ماه‌های دیگر امسال از مطلوبیت چندانی برخوردار نشده است.
نرخ‌های خشکشویی افزایش نیافته است رئیس اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی تهران با بیان اینکه نرخ‌های سالانه در فروردین ماه تعیین و ابلاغ می‌شود، گفت: این نرخ‌ها تا فروردین سال آینده هیچ تغییری نخواهد کرد.
آغاز نمایشگاه‌های بهاره تهران رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: بر اساس اعلام قبلی، فعالیت نمایشگاه‌های بهاره از امروز - ششم اسفند - آغاز می شود. البته غرفه‌داران در صنف ما از صبح امروز اقدام به چیدن کالاهای خود در نمایشگاه‌ه...
هزینه تمام شده قیمت نان ساندویچ رییس اتحادیه صنف اغذیه فروشان گفت: حدود 10 درصد از قیمت یک ساندویچ را نان تشکیل می‌دهد که طبیعی است با افزایش نرخ نان فانتزی، قیمت ساندویچ نیز افزایش یابد.
شیرینی شب عید گران نمی‌شود رییس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی‌فروشی و کافه قنادی تهران گفت: با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه شیرینی افزایش داشته اما افزایش قیمتی برای سال جدید نخواهیم داشت و 20 بازرس، بر واحد‌های صنفی مناطق مخ...
زمان و مکان نمایشگاه‌های بهاره تهران اعلام شد رییس اتاق اصناف ایران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره از ششم تا پانزدهم اسفند ماه خبر داد و گفت: بازرسان اتاق‌ اصناف، سازمان تعزیرات و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان در مدت 10 روز برگزاری این نمایشگاه‌ها هر...
دلایل کاهش قیمت طلا رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه هفته گذشته قیمت هر قطعه سکه حدود 5000 تومان کاهش یافت گفت: یکی از کم نوسان‌ترین هفته ها در بازار طلا را سپری کردیم و شاخص مهمی اعلام نشد.
فروش ویژه محصولات و لوازم خانگی رئیس اتحادیه لوازم خانگی با بیان اینکه با وجود افزایش قیمت دلار و تعرفه واردات لوازم خانگی قیمت این کالاها افزایش نداشته است، گفت: لوازم خانگی چه در بخش داخلی و خارجی به وفور در فروشگاه‌ها وجود دارد....
بازتاب نشست خبری جشنواره ˝هنر دهم˝ نشست خبری نخستین جشنواره˝هنر دهم˝ برگزار شد.
صفحه 37 از 39  اول  قبلی   30    31    32    33    34    35    36    37    38    39   بعدی