مشتری تعیین کننده قیمت پوشاک است رئیس اتحادیه صنف پوشاک تهران در پاسخ به این پرسش که چرا در بخش فروش و عرضه پوشاک تفاوت قیمت در نقاط مختلف شهر و حتی کشور چشمگیر است، اظهار کرد: اعتقادی به کنترل قیمت و تعیین قیمت فروش در بخش پوشاک وج...
امسال آرایشگاههای تهران نرخ مصوب ندارند رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: با توجه به اینکه وزارت صنعت بعد از دو سال نرخ مصوب جدیدی برای دستمزد آرایشگاه داران مردانه تعیین نکرده است، بنابراین اصناف می‌توانند هر مبلغی را از مردم بگ...
فروش بیش از ۱۰ میلیون دلار کفش‌ خارجی در مغازه‌ها رییس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران گفت: بسیاری از تولیدکنندگان شش ماه اول سال را بیکار بوده‌اند؛ لذا اخذ مالیات بر ارزش افزوده‌ بیشتر شبیه مصادره اموال است.
دوره دوم نمایشگاه های بهاره آغاز شد رئیس اتاق اصناف تهران: دوره جدید نمایشگاه های بهاره در دو منطقه ی مصلی و حکیمیه آغاز شده است.
فروش تولیدات قیمت گذاری نشده جرم است رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران گفت: نمایشگاه بهاره برای عرضه تولیدات داخلی از 11 اسفند با حضور دستگاه نظارتی در پنج نقطه از شهر آغاز خواهد شد.
قانون سرقفلی نیاز به اصلاح دارد رییس اتحادیه موسسات توریستی و خودروی کرایه تهران به سوءاستفاده هایی که برخی مالکان از صاحبان سرقفلی می‌کنند، اشاره کرد و گفت: قانون سرقفلی نیاز به اصلاح دارد و موارد زیادی بوده است که این قانون برای م...
پیگیری واردات بادام هندی برای بازار شب عید رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار فروشان تهران گفت: با نزدیک شدن به ایام عید نوروز نمایشگاهی بهاره برای عرضه محصولات با کیفیت از تاریخ 11 تا 20 اسفند برگزار خواهد شد.
تخفیف هتل‌های تهران در ایام نوروز رییس اتحادیه هتل‌داران و هتل آپارتمان تهران گفت: در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف ۴۰ درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.
گردش مالی میلیاردی پوشاک در شب عید رئیس مرکز پژوهش‌های اتحادیه پوشاک تهران گفت: مجموع اجناسی که می‌توانست داخل پلاسکو باشد حداکثر 150 میلیارد تومان بود اما در بازار شب عید کشور گردش مالی بیش از 10 هزار میلیارد تومان وجود دارد که گردش م...
تجلیل از آرایشگران برتر شهر تهران دبیر دومین جشنواره هنر دهم گفت؛ هدایت آرایشگران به سوی مدل های بومی و تشویق آحاد مردم به ویژه جوانان به پرهیز از انتخاب مدل های بیگانه و غیرمانوس با فرهنگ و هویت ایرانی از اهداف جشنواره هنر دهم است.
مخالفت با افزایش قیمت در آرایشگاه‌های مردانه تهران رییس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران ضمن اعلام نرخ‌ مصوب انواع خدمات در آرایشگاه‌ها گفت: به دلیل مخالفت وزارت صنعت با افزایش نرخ در آرایشگاه‌های مردانه، طی دو سال اخیر نرخ رسمی از طرف اتحادیه اعلام...
تمهیدات اصناف برای بازار شب عید رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به تمهیدات اصناف برای بازار شب عید، گفت: در هر استان براساس نیاز، نمایشگاه و فروش فوق العاده برگزار می شود.
اجرای طرح شناسنامه دار کردن آسانسورها در تهران عضو هیئت مدیره اتحادیه آسانسور و وسایل الکترومکانیکی گفت:شناسنامه دار کردن آسانسورها هزینه ای 15 هزار تومانی را به همراه دارد که شرکت های نصاب خود را تقبل می کنند.
عرضه گلابی‌های آمریکایی در تهران رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت:در ماه های گذشته با پیگیری برخی از افراد از واردات این میوه جلوگیری شده است اما برای بار دیگر گلابی های بی کیفیت آمریکایی راه به بازار کشور پیدا کرده اند.
فعالیت بدون مجوز هزار واحد صنفی عرضه غذا رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورشت تهران گفت: پرونده ۶۵۰ واحد عرضه غذا توسط بازرس ها شناسایی و برای بازرسی اتاق اصناف ارسال شده است.
صفحه 10 از 41  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر