تخفیف هتل‌های تهران در ایام نوروز رییس اتحادیه هتل‌داران و هتل آپارتمان تهران گفت: در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف ۴۰ درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.
گردش مالی میلیاردی پوشاک در شب عید رئیس مرکز پژوهش‌های اتحادیه پوشاک تهران گفت: مجموع اجناسی که می‌توانست داخل پلاسکو باشد حداکثر 150 میلیارد تومان بود اما در بازار شب عید کشور گردش مالی بیش از 10 هزار میلیارد تومان وجود دارد که گردش م...
تجلیل از آرایشگران برتر شهر تهران دبیر دومین جشنواره هنر دهم گفت؛ هدایت آرایشگران به سوی مدل های بومی و تشویق آحاد مردم به ویژه جوانان به پرهیز از انتخاب مدل های بیگانه و غیرمانوس با فرهنگ و هویت ایرانی از اهداف جشنواره هنر دهم است.
مخالفت با افزایش قیمت در آرایشگاه‌های مردانه تهران رییس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران ضمن اعلام نرخ‌ مصوب انواع خدمات در آرایشگاه‌ها گفت: به دلیل مخالفت وزارت صنعت با افزایش نرخ در آرایشگاه‌های مردانه، طی دو سال اخیر نرخ رسمی از طرف اتحادیه اعلام...
تمهیدات اصناف برای بازار شب عید رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به تمهیدات اصناف برای بازار شب عید، گفت: در هر استان براساس نیاز، نمایشگاه و فروش فوق العاده برگزار می شود.
اجرای طرح شناسنامه دار کردن آسانسورها در تهران عضو هیئت مدیره اتحادیه آسانسور و وسایل الکترومکانیکی گفت:شناسنامه دار کردن آسانسورها هزینه ای 15 هزار تومانی را به همراه دارد که شرکت های نصاب خود را تقبل می کنند.
عرضه گلابی‌های آمریکایی در تهران رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت:در ماه های گذشته با پیگیری برخی از افراد از واردات این میوه جلوگیری شده است اما برای بار دیگر گلابی های بی کیفیت آمریکایی راه به بازار کشور پیدا کرده اند.
فعالیت بدون مجوز هزار واحد صنفی عرضه غذا رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورشت تهران گفت: پرونده ۶۵۰ واحد عرضه غذا توسط بازرس ها شناسایی و برای بازرسی اتاق اصناف ارسال شده است.
آجیل و خشکبار وارداتی در تهران رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروشان تهران گفت؛ برای تامین بازار و نیاز مصرف کننده نیاز به واردات کنترل شده و قانونی برخی از اقلام به کشور است.
رشد قارچ گونه فروشگاه های مجازی و اینترنتی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران درباره حجم تجارت فروشگاه های مجازی گفت: حجم تجارت فروشگاه های مجازی و اینترنتی حداقل حدود ۲۰ میلیارد دلار برآورد شده است.
بهترین پیشنهاد برای جایگزینی ساختمان پلاسکو مجتمع تجاری متعلق به بانک پاسارگاد واقع در تقاطع خیابان‌های ولیعصر و طالقانی که حدود 700 واحد خالی دارد و به هیچ وجه نتوانسته رونق پیدا کنند، بهترین گزینه برای استقرار کسبه ساختمان پلاسکو می باشد.
یکسان سازی نرخ آرد امری ضروری است رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم صنعتی گفت: یکسان سازی نرخ آرد یکی از عوامل ایجاد فضای رقابتی در حوزه نان است.
توزیع سکه‌ طلای تقلبی توسط جاعلان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر از تقلبی بودن برخی سکه‌های طلا در بازار خبر داد که فاقد هولوگرام در بسته‌بندی بوده و توسط جاعلان توزیع شده‌اند.
انتخاب برترین های مدل مو ایرانی رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران از برگزاری دومین جشنواره برترین های مدل مو ایرانی با نام ˝جشنواره هنر دهم˝ خبر داد.
قاچاق میوه از زبان رئیس اتحادیه برنامه ˝صبح و گفت و گو˝ در بخش نخست با موضوع قاچاق میوه و با حضور علی اکبر پوراحمد نجات دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالای استان تهران و حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران روانه آنتن شد.
صفحه 10 از 40  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر