آزار و اذیت پسران نوجوان در شرق تهران معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که با خودروی پدر و مادرش اقدام به تهدید پسران نوجوان و آزار و اذیتشان در کانال آب کرده بود، خبرداد.
تهیه سیاهه انتشار آلودگی هوای تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به اینکه سیاهه انتشار آلودگی هوای شهر تهران در شرایط کنونی قابل استفاده نیست و باید بازنگری شود، گفت: اداره محیط زیست تهران اعتبارات کافی برای بروزرسانی سیاهه ...
تهران را از آلودگی نجات دهید مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا گفت: متاسفانه زمان مماشات گذشته و تهران دیگر تحمل آلودگی را ندارد.
طرح آرامش و امنیت شبانه تهران کلید خورد فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این مطلب که این طرح‌ها هر شب انجام می‌شود گفت: امیدواریم بتوانیم امنیت و آرامش شبانه را نیز برای مردم تهران بیش از پیش مهیا کنیم.
بیمارستان‌های فرسوده˝تهران˝را بشناسید بعد از هر زلزله، آتش‌سوزی، سیل و هر بحران خانمان‌برانداز دیگری، تازه یادمان می‌آید که ساختمان‌هایمان استحکام ندارند، امکانات مدیریت بحران‌مان کافی نیست، انبوه‌سازی‌هایمان استاندارد نیست و بیمارستان‌ها...
صنایع دستی بر فراز برج های شمال تهران مدیرکل صادرات صنایع‌دستی کشور از برگزاری نشستی با برج‌سازان تهران به منظور آشنایی آنان با صنایع‌دستی و استفاده از آن در چیدمان خانه‌های ایرانی خبر داد.
استقبال از طرح پردیس گردشگری در تهران طرح پردیس گردشگری با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ و مرکز مدیریت محیط زیست، سمن ها، تشکل های محیط زیستی و با مشارکت بانک گردشگری و مجمع خیرین کشور به مناسبت هفته هوای پاک اجرا می شود.
قلیان عامل ابتلا به ˝هپاتیت˝ و ˝سل˝ بارها نسبت به استعمال قلیان و مضرات آن هشدار داده شده و چند اشتباه رایج درباره آن وجود دارد؛ یکی از آنها کاهش سموم موجود در دود قلیان با عبور از آب است، اما این ادعا واقعیت ندارد و برخلاف این عقاید،دو...
ضروررت ساماندهی دستفروشان در پایتخت عضو شورای شهر تهران گفت: تجربه گذشته در رفتارهای امنیتی و انتظامی در ساماندهی دستفروشان پاسخ نگرفته چون منافع ذینفعان مورد توجه نبوده است.
طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ تصویب شد شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد؛ این در حالیست که شورای اسلامی شهر تهران نسبت به نحوه اجرا و نرخ عوارض تصمیم خواهد گرفت.
راه‌اندازی مرکز فوریت‌های اجتماعی در تهران دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: در حال حاضر ۸ هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران جمع‌‌آوری و نگهداری می‌شود که در آینده نزدیک به ظرفیت نگهداری ۱۵ هزار معتاد متجاهر خواهیم رسید.
آمار بالای مدارس فرسوده غیردولتی در تهران مدیر کل مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گفت: یقینا یکی از دغدغه های ما بعضی از مدارس فرسوده ای است که عموما در مناطق بافت فرسوده قرار دارند.
اهمیت نقش شادی در توسعه شهر تهران عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تهران شادی ندارد گفت: تنها ۶ هزارم بودجه تهران در سال ۹۵ به توسعه و ایجاد زیرساخت های تفریحی اختصاص داده شده بود.
دستاوردهای طرح رعد ۷ در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره مکشوفات طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی شدند و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه مکشوفه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس تهران در کلیسای سرکیس مقدس رئیس پلیس پایتخت گفت: اموال، ناموس و آرامش پیروان همه ادیان برای ما ارزشمند است و پلیس با تمام قدرت و قوت و با کمال افتخار در خدمت تمامی شهروندان از جمله ارامنه و پیروان سایر ادیان است.
صفحه 9 از 136  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر