عوامل مهم در آلایندگی شهر تهران از مجموع ذرات معلق تولیدی در شهر تهران، ۲۳ درصد سهم کامیون‌ها، چهار درصد سهم مینی بوس‌ها، ۱۲درصد سهم اتوبوس‌های شرکت واحد و ۱۸ درصد سهم سایر اتوبوس‌ها است. از این رو با توجه به دیزلی بودن ناوگان‌های ی...
سرمایه اجتماعی تهران در حال افت است با حضور استاندار و فرمانداران تهران، ری و شمیرانات و همچنین تعدادی از اعضای شورای شهر جلسه‌ای برای طرح و بررسی مسائل تهران در ساختمان استانداری برگزار شد.
بخش عمده‌‌ای از فاضلاب تهران تسویه شده است استاندار تهران گفت؛ انتقال لوله آب از طالقان به تهران سالیان سال است که انجام شده و باید هر چه زودتر با توجه به فرسودگی یک خط دومی هم راه اندازی شود که در صورتی که مشکلی پیش آمد از خط دوم لوله آب از ط...
بهینه سازی و توسعه انرژی‌های نو در تهران عضو شورای شهر تهران گفت: بهینه سازی و توسعه انرژی‌های نو و تجدید پذیر، ایجاد تحول در مدیریت و ارائه رویکردهای مفید در حوزه مدیریت شهری از دیگر رویکردهای کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری است.
طلاق صوری برای دریافت مستمری مدیر اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران گفت: طلاق های صوری برای برقراری مستمری، علاوه بر هزینه های مالی که بر سازمان تحمیل می کند، تاثیر منفی نیز بر روی جامعه گذاشته است.
شناسایی ۲۲ آسیب اجتماعی تهران توسط بسیج فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) با اشاره به شناسایی ۲۲ آسیب اجتماعی در پایتخت توسط سپاه و بسیج گفت: این آسیب ها شناسایی شده و از شما برای کمک به حل آنها یاری می خواهیم زیرا باید برای حل مشکلات اج...
شناسایی ۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در تهران در یازدهمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران، ایمنی ساختمان های عمومی تهران بررسی شد.
اسکان ۲هزار مددجو در ۱۶مددسرای پایتخت با توجه به برودت هوای تهران، بیش از ٢٠٠٠ مددجو در ١٦ مددسرای شهر اسکان داده شدند.
رَک‌های هوشمند تهران در انتظار دوچرخه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ارائه برنامه‌های جدید برای بازتعریف روند استفاده از دوچرخه خبر می‌دهد که باید دید این رک‌ها آیا به کاربری اصلی خود برمی‌گردند.
نقش مبلمان شهری در روح و روان شهروندان تهرانی عصبی، تندخو بودن و فقدان آرامش در میان شهروندان، ریشه ای عمیق در طراحی های شهر دارد.
تراکم فروشی تهران را زندان کرده است یک مدرس دانشگاه با انتقاد از تراکم فروشی بی رویه در مناطق یک و 22 تهران گفت: شهر در بین انبوهی از ساختمان های بلند مرتبه محصور شده و جلوی جریان هوا از شمال و غرب گرفته شده است.
اختلاف نظر پلیس پایتخت با شهرداری تهران دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت؛ بررسی گره‌های ترافیکی از سوی پلیس راهور ارائه شده است، و معاونت حمل و نقل و ترافیک موافق مصوبه شدن این موضوع نیست؛ زیرا معتقد است بررسی گره‌های ترافیکی و رف...
سرمایه میلیاردی در جنوب تهران خاک می‌خورد نمایشگاه شهر آفتاب برای انتقال نمایشگاه‌ها از سئول و کاهش ترافیک ساخته شد اما همچنان شاهد برگزاری نمایشگاه‌ها در مکان قبلی هستیم.
طرح بی سرانجام کاهش خطرپذیری پایتخت در شورای دوم و سوم طرح کاهش خطرپذیری شهر تهران دنبال می شد که این طرح عملا متوقف شده است.
آمار عجیب قهوه‌خانه‌های غیرمجاز در تهران اخبار مربوط به تعطیلی قهوه خانه ها به ویژه قهوه خانه های غیرمجاز چند سالی است گاهی ناگهان در رسانه ها پررنگ می شود و به همان سرعت بار دیگر به سمت سردی و خاموشی می رود.
صفحه 9 از 133  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر