سفرهای روزانه تهرانی‌ها به ۱۵ میلیون سفر می‌رسد رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدواریم با تمهیدات دولت و شهرداری در آینده میزان سفرها در تهران از طریق حمل و نقل عمومی به ۱۵ میلیون سفر برسد.
آسیب شناسی طرح ساماندهی کودکان کار در تهران سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از آسیب شناسی طرح ساماندهی کودکان کار در تهران در جلسه این کمیسیون خبر داد.
حمایت پلیس تهران از اصناف پایتخت فرمانده انتظامی پایتخت گفت: تلاش پلیس در برقراری امنیت تعطیل بردار نیست و تلاش ما بر این است که اصناف به بهترین شکل به فعالیت های تجاری و اقتصادی خود بپردازند.
جمع‌آوری نزدیک به 1000 کودک متکدی در پایتخت فرماندار تهران از جمع‌آوری نزدیک به 1000 کودک متکدی در سطح شهر تهران خبر داد و افزود: به هیچ عنوان با کودکان کار کاری نداریم چرا که این کودکان در کارخانه‌ها و مغازه‌ها حضور دارند و به هیچ عنوان با آنه...
شهرداری تهران به دنبال سه نقشه تاریخی پایتخت احمد مسجدجامعی و محسن هاشمی به مناسبت روز تهران با فعالان و تهران پژوهان دیدار کردند.
جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهر تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر برای جمع آوری معتادان متجاهر از حاشیه بزرگراه ها خبر داد .
فعالیت آرایشگر مرد با پوشش زنانه تخلفات گسترده در برخی آرایشگاه های زنانه بدون مانع در حال انجام است و حتی در برخی موارد جرایم مالی اندک نیز نمی تواند مانع تخلفات آنها شود.
وضعیت ترافیک تهران عادی نیست رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معتقد است: ۶۰ راهکار برای حل ترافیک بحرانی پایتخت وجود دارد.
وزارت کار، متولی اصلی ساماندهی کودکان خیابانی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: باید در مورد کودکان با احترام صحبت کنیم، زیرا آن‌ها دارای حقوقی هستند و در طرح ساماندهی کودکان کار و خیابانی هیچ دستگیری به دلیل ارتکاب جرم انجام نشده است.
ایمن سازی بناها در مناطق مرکزی و جنوبی تهران عضو شورای شهر تهران بر ضرورت ایمن سازی مناطق مرکزی و جنوبی تهران هم به لحاظ آسیب های اجتماعی و هم بافت فرسوده تاکید کرد.
ساماندهی 35000 دستفروش در تهران مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از ساماندهی موقت ٣٥ هزار دستفروش در نیمه دوم شهریورماه ٩٦ و در آستانه بازگشایی مدارس (طرح استقبال از مهر) و پایان این طرح ١٥ روزه خبر داد.
اجرای طرح کنترل آسیب‌های اجتماعی تهران معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح نظام ارائه خدمات اجتماعی با هدف کنترل آسیب های اجتماعی در شهر ها و به ویژه تهران خبر داد.
تدوین طرحی ویژه برای سالمندان تهرانی نایب رئیس شورای شهر تهران از تدوین طرحی ویژه برای سالمندان تهرانی خبر داد و گفت: بنا داریم طرحی را برای تردد سالمندان در شهر تهیه و اجرا کنیم.
بایدها و نبایدهای تاکسی‌های اینترنتی در تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر از لزوم ساماندهی و نظارت بر تاکسی‌های اینترنتی در سازمان تاکسیرانی خبر داد.
گسترش طرح جمع آوری کودکان خیابانی معاون اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: براساس هماهنگی های صورت گرفته قرار است طرح جمع آوری کودکان کار و خیابان در سایر شهرستان های استان تهران نیز اجرایی شود.
صفحه 9 از 128  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر