چشم انداز رشد صنعت توریسم در پایتخت شهردار تهران گفت: تهران و سئول در ۳ حوزه ترافیکی، ساخت مترو و تجهیزات مترو از جمله واگن و سیستم های نرم افزاری می توانند همکاری داشته باشند.
فعالیت خانه های اسباب بازی غیرقانونی است مدیر کل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: فعالیت اغلب خانه های اسباب بازی، غیر قانونی است و این مراکز هیچ گونه استانداردی را برای نگهداری از کودکان رعایت نمی کنند.
ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی بعد از انتشار فیلم و تصاویری از قلیان کشی فوتبالیست‌های مطرح تیم پایتخت، موضوع ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی بار دیگر توسط دادستان تهران مورد تاکید قرار گرفت.
هوای بنزین تهران پس است؟! هنوز مهر تایید خبر بالا بودن میزان گوگرد بنزین تهران از سوی یک نهاد رسمی خشک نشده که نهاد ذیربط دیگر برگه تکذیبیه خبر مذکور را امضا می‌کند!
ضرورت مناسب سازی پیاده‌راه‌ها در تهران عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران نسبت به سهم ۶۱ درصدی تلفات عابران پیاده در تصادفات شهری پایتخت هشدار داد و خواستار اجرای عملیات مناسب‌سازی پیاده‌راه‌ها به منظور کاهش این آمار شد.
کارگروه ایمن سازی بازار بزرگ تهران نشست کارگروه ایمن سازی بازار بزرگ تهران به ریاست قاضی تورک معاون دادستان تهران و با حضور شهردارمنطقه ۱۲، روسای منطقه ای شرکتهای آب و برق و نمایندگان سازمانهای نظام مهندسی و...برگزار شد.
علت آسیب‌پذیری ˝تهران˝ در برابر ˝سیل˝ استاد عمران و کارشناس هیدرولوژی در نشستی که در دانشکده مهندسی معدن دانشگاه تهران برگزار شد به تشریح وضعیت ایمن‌سازی تهران در برابر سیل پرداخت.
جرایم در تهران پیچیده‌تر از دیگر نقاط کشور است رییس پلیس پایتخت جرایم رخ داده در تهران را پیچیده‌تر از دیگر استان‌ها دانست.
تأکید شورا بر دسترس‌پذیر شدن شهر تهران عضو شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت تحقق شهر دسترس‌پذیر از طریق اجرای مصوبات شورا گفت: روز جهانی عصای سفید، روزی است برای اینکه ما به یادآوریم نابینایان ومعلولان این شهر، حقی بر شهر دارند.
جذب 416 کودک متکدی از خیابان های پایتخت مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از ترانزیت کودکان اتباع بیگانه برای تکدی گری به تهران خبر داد و گفت: 90 درصد از کودکان کار مورد آزار جنسی در پاتوق‌ها قرار گرفته‌اند.
بهره گیری از تغییر رنگ آفتاب پرست در معماری شهری یک پژوهشگر تلاش دارد با استفاده از شیوه تغییر رنگ آفتاب پرست‌ها، از این موضوع در بحث زیباسازی شهری، تنظیم دمای ساختمان‌ها و موضوعات نظامی بهره ببرد.
طرح جمع آوری کودکان کار سنجیده نیست نایب رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت:در حال حاضر طرح جمع آوری کودکان کار در تهران، طرح سنجیده ای نیست و برخورد قهرآمیز با آنها بر خلاف اهداف اجتماعی و تربیتی ساماندهی کودکان کار است.
شب های تهران حامی ندارد شب کاری در برخی حرفه‌ها ضروری است؛ شب برای برخی افراد، آغاز کار و فعالیت است و زنگ خواب گروهی از اقشار جامعه با طلوع خورشید گره می‌خورد. درد دل این گروه و دشواری کار برخی از آن ها شنیدنی است.
زندگی ۱۵درصد تهرانی‌ها در بافت فرسوده ۵درصد مساحت شهر تهران بافت فرسوده است که ۱۵درصد جمعیت را در برگرفته است؛ ۳۲دستگاه هم متولی برون رفت از این وضعیت هستند اما در عمل، نوسازی از برنامه پیش بینی شده بسیار عقب تر است.
تهران شهر دوستدار کودک نیست عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: به مصوبه شهر دوستدار کودک هیچ توجهی نشده است و شهرداری در این زمینه به تعهدات خود عمل نکرده است.
صفحه 8 از 128  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر