تهران را برای زنان امن می کنیم شهردار تهران گفت؛ امید دارم که بتوانیم «تهران» را به شهری مطلوب، امن و آرام برای همه زنان و دختران این شهر تبدیل کنیم.
نقش کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل رئیس پلیس راهور تهران گفت: استارت آپ‌های حمل و نقلی بسیار موضوع قابل توجه و مثبتی است و ما کاملاً موافق حضور آن‌ها هستیم.
خطری باغ پرندگان را تهدید نکرده است رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم رعایت توصیه‌های بهداشتی در مجموعه باغ پرندگان توسط شهروندان گفت: تا کنون گزارشی از ابتلای آنفلوآنزای پرندگان دراین مجموعه نداشته‌ایم.
ورود ۴۴ واگن جدید به مترو پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: طی هفته آینده ۲۸ واگن جدید و ۱۶ واگن اورهال شده قطار مترو به ناوگان ریلی پایتخت وارد خواهد شد.
افزایش سرانه فضای سبز تهران رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تدوین برنامه ۵ ساله سوم شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد تا سرانه فضای سبز تهران به استانداردهای جهانی برسد.
تریاک، پیشتاز مواد مخدر در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در حال حاضر بیشتر کشفیات ما مربوط به تریاک و سپس هروئین است.
جزئیات قیمت بلیط مترو در سال جدید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درخصوص روند افزایش قیمت بلیت مترو توضیحاتی را ارائه کرد.
دستگیری سرشبکه توزیع کوکائین در تهران سرشبکه توزیع کوکائین در عملیات پلیس تهران دستگیر شد.
برخورد با عرضه غیر مجاز حیات وحش رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ضمن درخواست از مردم برای خودداری از خرید گونه های جانوری برای هفت سین گفت:از نیروی انتظامی برای برخورد با فروشندگان تقاضای همکاری داریم.
درختان چنار خیابان ولیعصر احیا می شوند شهردار تهران در مراسم ساماندهی و احیای درختان چنار خیابان ولیعصر با شعار «هر خانواده ایرانی، یک درخت» گفت: موضوع فضای سبز در کلانشهر تهران اهمیت بسیار زیادی دارد، ما زمانی آنقدر درخت چنار در تهران داش...
تهران به شهر هوشمند تبدیل می شود امروز یکی از الزامات حرکت به سمت شهر هوشمند را حضور استارت اپ ها یا کسب و کار نوین می دانند که شهرداری تهران بر حمایت از آن ها تاکید دارد.
برخورد با خانه‌های اقامتی غیرمجاز تهران مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: خانه‌های اقامتی غیرمجاز آفتی برای هتلداری پایتخت شده ما برای جلوگیری از تبلیغات این مراکز در فضای مجازی نیازمند همکاری پلیس فتا هستیم.
برخورد پلیس تهران با کشف حجاب رئیس پلیس تهران از برخورد قاطع با کسانی که اقدام به کشف حجاب در خیابان می‌کنند خبر داد.
طرح جدید نوسازی بافت فرسوده در تهران مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: قرار است در طرح جدید نوسازی بافت فرسوده علاوه بر نوسازی خانه‌های کلنگی، با تغییر رویه‌های اجتماعی و ایجاد مراکز مدنی، فقرزدایی صورت گیرد.
نوسازی تاکسی‌های ون در تهران نوسازی تاکسی‌های ون برای اولین بار پس از ده سال با تسهیلات 60 میلیونی و یارانه 20 میلیون تومانی از سوی سازمان تاکسیرانی تهران انجام می شود.
صفحه 8 از 138  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر