مردم خودروهای شخصی خود را کنار بگذارند کارشناس و فعال محیط زیست گفت: فضای تردد خودروها در شهر تهران 8 برابر ظرفیت انسان‌ها در نظر گرفته شده است و تا زمانی که وضعیت مبلمان شهری این چنین باشد، ترافیک و آلودگی هوا حرف اول را می‌زند.
دستگیری ماهانه ۷۰۰ راننده مست در تهران پلیس باید با رانندگان مست و خودروهای حامل زنان کشف حجاب کرده برخورد جدی کند و تذکر پلیس برای بار نخست ،​اقدام مناسبی است، اما صرف تذکر کافی نیست و در صورت تکرار، خودرو توقیف و متخلف به مرجع قضایی معرف...
کدام مناطق تهران آلودگی صوتی بیشتری دارند؟ یک کارشناس صوت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه آلودگی صوتی علاوه بر آثار جسمی، عوارض روانی دارد گفت: آلودگی صوتی در برخی مناطق پایتخت فراتر از حد استاندارد است.
پاکسازی شهر تهران از معتادان رییس پلیس پایتخت از جمع‌آوری بیش از هزار معتاد متجاهر و ۳۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح ضربتی پلیس پایتخت خبر داد.
فرونشست در حال بلعیدن تهران است مدیر بخش زلزله در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به تاثیر مخرب نشست‌های زمین در تهران گفت: فرونشست‌ها در تهران و اراضی جنوب و جنوب‌غربی آن در حال رخ دادن است و از همه مهمتر آ...
نبود سند ملی مقابله با مخاطرات شهری در تهران رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مردم باید در وهله اول مخاطرات را شناخته و نحوه کاهش مخاطرات را بیاموزند.
بررسی آلایندگی تاکسی و اتوبوس در پایتخت رئیس ستاد معاینه فنی شهرداری تهران گفت: 6000 اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت فعال هستند که 3000 دستگاه از آنها گازسوز است و آلایندگی ندارد و از 3000 دستگاه اتوبوس گازوئیلی نیز 1500 دستگاه فرسوده هس...
افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در تهران فرماندار تهران درباره افزایش تعداد متکدیان در سطح شهر تهران و تغییر چهره دوباره شهر گفت: با توجه به سردی هوا و اینکه طرح جمع‌آوری تقریبا ادامه دارد چهره شهر به حالت اولیه بازنگشته، به غیر از برخی چهار...
بهره گیری از ظرفیت های سمن ها در حوزه اجتماعی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت؛ مفتخریم که با بهره گیری از ظرفیت های NGO ها در حوزه اجتماعی و محیط زیستی توانسته ایم ضمن توانمند سازی تشکل های غیردولتی، شبکه ای گسرتده از فعالان اجتماعی...
قطع ۲۸۹ اصل درخت در سعادت‌آباد تهران رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از قطع ۲۸۹ اصل درخت در منطقه سعادت‌آباد خبر داد و گفت: این اتفاق در زمین‌هایی رخ داده که مالک آن بنیاد شهید است.
تولید روزانه ۸ هزار تن زباله خانگی در تهران رئیس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: بیش از ۳۰ درصد زباله‌های تهران ظرفیت تبدیل به انرژی الکتریکی دارد.
مناطق ۱ و ۲ تهران دارای بیشترین نرخ «طلاق» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رابطه خطی بین فقر و حاشیه‌نشینی را نادرست دانست و اظهار کرد: در تهران بیشترین نرخ طلاق مربوط به مناطق یک و دو هستند.
کاستی‌های پایتخت در برابر زلزله اعلام شود مشابه زلزله کرمانشاه می‌تواند در تهران نیز اتفاق بیفتد و گسل‌های پایتخت می‌توانند قدرت تخریبی بیشتری در صورت لرزش ایجاد کنند.
برگزاری جشن یلدا برای کارتن‌ خواب‌های تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری جشن یلدا برای 3000 کودک محروم پایتخت خبر داد.
با دستفروشان چه باید کرد؟ رئیس هیات‌امنای مرکزی بازار تهران تاکید کرد: حدود چند میلیون ایرانی به واسطه شرایط بد اقتصادی مجبور به دستفروشی شده‌اند و برای ساماندهی این بخش باید راهکاری انسانی پیدا کرد.
صفحه 8 از 133  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر