نیاز شهر تهران به ١٣هزار كلاس درس استاندار تهران از نیاز شهر تهران به ١٣هزار كلاس درس خبرداد و گفت:عمده این نیاز به كلاس درس در مناطق ١تا٦ و نیز مناطق ٢١و٢٢ می باشد.
تهران امن‌تر می‌شود با افزایش کلانتری ها شاهد کاهش بیشتر آمار جرم، جنایت و سرقت در تهران خواهیم بود.
اداره کردن تهران شوخی پذیر نیست عضو سابق شورای شهر تهران ضمن تاکید بر اینکه اوضاع شورا و شهردار تهران عادی نیست،گفت: اداره کردن شهری چون تهران به هیچ وجه شوخی پذیر نیست.
بررسی چالش‌های منطقه ۱۶ درنشست شورایاران منطقه ۱۶ با رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران چالش های منطقه ۱۶ مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی انتقال پایتخت اداری از تهران عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بیان کرد: بحث انتقال پایتخت اداری از سال ۱۳۶۸ در تهران مطرح شده و باید هرچه سریعتر تصمیمات لازم برای نتیجه‌گیری آن اتخاذ شود.
تریاک در رأس کشفیات پلیس در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: تریاک همچنان بالاترین حجم کشفیات پلیس در تهران را به خود اختصاص داده است.
بررسی نرخ کرایه تاکسی تهران در شهرداری رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران باتاکید بر اینکه تا کنون برای افزایش نرخ بلیت اتوبوس پیشنهادی از سوی شهرداری تهران به شورای شهر ارائه نشده است، افزود: بررسی کارشناسی نرخ تاکسی در شهرداری...
تهران به کلانتری جدید نیاز دارد رییس پلیس تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای امنیت باید 40 کلانتری در تهران اضافه شود.
ذرات معلق خطرناک‌ترین آلاینده تهران در کلانشهر تهران آلاینده‌های ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون و ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون pm۱۰ در شرایط نامطلوبی قرار دارند و نقش مهمی در آلودگی هوای تهران در سال‌های ۹۵ و۹۶ داشت.
نرخ گذاری کرایه تاکسی بر اساس مدل ریاضی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران گفت؛ امسال پیشنهاد ما به شورا در خصوص افزایش نرخ ها بر اساس روش های دقیق، علمی، مدل ریاضی و اقتصادی است و اینکه براساس شرایط خطوط نرخ گذاری ها فرق می...
پای وزیر رفاه به محله هرندی باز شد وزیر کار گفت: ما باید معتادان را توانمند کنیم تا چرخه بازگشت آنها به زندگی کامل شود. در این زمینه نیز با بهزیستی و شهرداری نیز در بحث مهارت آموزی برنامه های ویژه ای را طراحی خواهیم کرد.
استقرار ایستگاه سیار مشاوره در تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت: برای مسائل مشاوره ای در حوزه های انتظامی، خانوادگی و تربیتی ۴ دستگاه اتوبوس سیار در محلات شمال، جنوب، شرق و غرب پایتخت در خیابان ها و مراکز پر تردد حضور دارند.
فعالیت ˝تاکسی گردشگری˝ در تهران مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: با همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران، برنامه هایی برای ایجاد و راه اندازی ˝تاکسی گردشگردی ˝در دستور کار داریم.
دیدار نوروزی با «اقاقیا» در باغ گیاهشناسی باغ ملی گیاه شناسی مکانی است که در آن مجموعه ای از گیاهان بومی‌و غیر بومی‌در فضای باز و در گلخانه‌ها کشت می‌شوند و نقش مهمی‌در زمینه‌های مختلف تحقیقاتی از جمله علوم گیاهی و باغبانی، آموزش عمومی‌و آشنا...
استقبال خوب شهروندان از پدیده تهران گردی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با تاکید بر آغاز به کار تورهای تهران‌گردی از روز جمعه، گفت: تنها در این روز ۸۰۰ تماس با سامانه ۱۳۷ برای ثبت نام در تورهای تهران گردی ثبت شده است و این موضوع نشان از است...
صفحه 7 از 139  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر