باغ‌ موزه مینیاتور تهران باغ موزه مینیاتور تهران یکی از جاذبه‌های گردشگری نسبتاً جدید در تهران است که متأسفانه به دلیل تبلیغات کم و نامناسب، کمتر شهروندی در پایتخت حتی اسم آن را شنیده است.
اجرای برنامه‌های نوروزی در شرق پایتخت معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: شهرداری منطقه ۱۳ با ده‌ها عنوان ویژه برنامه شرق پایتخت تحت عنوان ˝سرخه‌حصار قطب گردشگری شرق تهران˝ میزبان شهروندان و مسافران نوروزی است.
کمبود سرویس بهداشتی در تهران سرویس های بهداشتی استاندارد این روزها از مهمترین بخش‌های معماری مبلمان شهری است و به یک نیاز تبدیل شده است.
اراضی عباس‌آباد مقصد نخست گردشگران تهران مدیرعامل منطقه گردشگری اراضی عباس آباد از اجرای برنامه «عید شرقی» ویژه نوروز ۱۳۹۷ با محوریت خانواده خبر داد و ابراز امیدواری کرد عباس آباد به مقصد نخست گردشگری در ایام نوروز تبدیل شود.
معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تهران گردشگرانی که در تعطیلات نوروز به تهران سفر کنند می‌توانند با ۴۰ تا ۵۰ درصد تخفیف در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمان‌پذیر‌ها و زائرسرا‌های این شهر اقامت کنند.
فعالیت ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران بر لزوم توسعه مشاغل خانگی با محوریت زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.
توجه به انضباط و قانونمندی در تهران شهردار تهران گفت؛ یکی از این مولفه هایی که در بررسی زیست پذیری شهرها مورد توجه قرار می گیرد، انضباط و قانون مندی است.
جزئیات استعفای شهردار تهران یک عضو شورای شهر تهران جزئیات جلسه سه ساعته اعضای شورای شهر در خصوص استعفای شهردار را تشریح کرد.
١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در پایتخت ٢٠ نقطه ساماندهى موقت دستفروشان و ١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در طرح برقرارى انضباط شهرى ویژه ایام پایان سال (طرح استقبال از بهار) تعیین شد.
تهران در انتظار استقبال از بهار عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران به رغم اینکه در پایان سال هستیم تاکنون اقدام درخوری برای استقبال از عید نوروز انجام نداده و هنوز به استقبال بهار نرفته است.
مسیر گردشگری سبز در بافت تاریخی تهران اولین مسیر گردشگری سبز که شامل بازدید از اماکن تاریخی مناطق ۱۱ و ۱۲ با استفاده از وسایل حمل و نقل پاک همچون دوچرخه و ماشین برقی می‌شود در ایام نوروز ۹۷ رونمایی می شود.
تهران را برای زنان امن می کنیم شهردار تهران گفت؛ امید دارم که بتوانیم «تهران» را به شهری مطلوب، امن و آرام برای همه زنان و دختران این شهر تبدیل کنیم.
نقش کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل رئیس پلیس راهور تهران گفت: استارت آپ‌های حمل و نقلی بسیار موضوع قابل توجه و مثبتی است و ما کاملاً موافق حضور آن‌ها هستیم.
خطری باغ پرندگان را تهدید نکرده است رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم رعایت توصیه‌های بهداشتی در مجموعه باغ پرندگان توسط شهروندان گفت: تا کنون گزارشی از ابتلای آنفلوآنزای پرندگان دراین مجموعه نداشته‌ایم.
ورود ۴۴ واگن جدید به مترو پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: طی هفته آینده ۲۸ واگن جدید و ۱۶ واگن اورهال شده قطار مترو به ناوگان ریلی پایتخت وارد خواهد شد.
صفحه 7 از 138  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر