اعلام ۶ منطقه دارای خطرپذیری بالا در پایتخت رئیس شورای شهر تهران گفت: وضعیت تاب آوری در تهران مناسب نیست و هر ۱۰ سال یک بار یک زلزله بالای ۷ ریشتر در کشور داشته ایم که منتظر تجربه یک زلزله بزرگ در تهران هستیم.
مقابله با معضل خشونت در تهران مشاور شهردار تهران در امور زنان گفت: یکی از برنامه‌های ما در شهرداری تهران در حوزه زنان، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای کاهش معضل خشونت است و تلاش می‌کنیم برای کاهش خشونت و شناساندن چهره‌های مختلف خش...
تبعات اجتماعی حذف قلیان از قهوه‌خانه‌ها رئیس اتحادیه‌ قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌داران سنتی تهران گفت: در حالی امروز صحبت از جمع‌آوری قلیان‌ها از قهوه‌خانه‌ها می‌شود که جایگزینی برای آن در نظر نگرفته‌اند.
پیاده روهای تهران برای عابران امن نیست عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق آمارها بیش از ۶۰ درصد جانباختگان در سطح شهر، عابران پیاده هستند چرا که پیاده راه ها امن نیست و مردم از سطح خیابان تردد می کنند.
رستوران‌های تهران اجازه ارائه قلیان ندارند رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران با تاکید بر اینکه ارائه قلیان در رستوران‌ها تخلف محسوب می‌شود، گفت: قطعا اگر رستورانی نسبت به ارائه قلیان عمل کند، پلمب خواهد شد.
ساختمان های تجاری ناایمن تهران تعطیل می شوند عضو هیئت رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی تهران گفت:۱۱ مجتمع تجاری در دو منطقه ۱۱ و ۱۲ که ایمنی آنها پایین است شناسایی و برای آنها اخطارهای لازم نیز صادر شده است.
قبله تهران میزبان جاماندگان اربعین بود جاماندگان زیارت کربلا در روز اربعین، دل به نسیم حرم سپردند و به پابوسی آقایی رفتند که زیارتش با زیارت کربلای امام حسین(ع) برابر است.
ساخت دومین باغ ایرانی شهر تهران در مرکز پایتخت شهردار منطقه 11 تهران گفت: بوستان ˝باغ ایرانیان ˝ با مساحت بیش از 14هزار متر مربع در بخش پر تراکم و پر جمعیت مرکز پایتخت به سبک باغ ایرانی ساخته شد و آماده بهره برداری است.
خطر تخریب بیخ گوش بنای «خازن الملک» عضو شورای شهر تهران نسبت به تخریب بنای میراثی در بازار تهران هشدار داد.
نقش پررنگ شهروندان در بهبود کیفیت هوا مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به منشا آلودگی تهران، بر ضرورت اجرای قوانین کاهش آلودگی به ویژه طرح LEZ، منع شماره‌گذاری موتورهای کاربراتوری و نصب فیلتر دوده روی خ...
نسخه‌های بی اثر کاهش آلودگی صوتی تهران آلودگی صوتی در پایتخت بحرانی است، این حرف تازه ای نیست اما با وجود آن که راهکارهای مقابله با این بحران احصا شده است همچنان این بحران نادیده گرفته می شود.
زیرساخت های اجتماعی لازم در تهران موجود است رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گفت:زیرساخت های اجتماعی لازم در تهران موجود است و در این مرحله باید از امکانات موجود همچون سینماها، فرهنگسراها و ... به نحو احسنت استفاده کرد.
تهران به شهر مردم بدل شود عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، گفت: حق نداریم پل تاریخی میان گذشته و امروز شهر را از میان ببریم، شهر باید به شهر مردم بدل شود نه مدیرانی که برای مردم تصمیم می گیرند.
بازگشت حیات شبانه به پایتخت نشست کمیسیون اجتماعی فرهنگی شورای شهر تهران ظهر امروز در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.
برگزاری انتخابات مستقل شورایاریها در تهران عضو شورای شهر تهران با تاکید بر وجود خلع قانونی در راستای رسیدن به مفهوم واقعی شورای محله پیشنهاد داد: قانون مورد نظر ضمن برگزاری انتخابات مستقل برای شورای محل همزمان با انتخابات شورای شهر می‌تواند وظ...
صفحه 6 از 128  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر