تهران به آرامستا جدید نیاز دارد سال هاست از ضرورت ایجاد یک آرامستان جدید در تهران سخن گفته می شود، اما هر بار این وعده به تعویق می افتد؛ اما واقعیت این است که تهران نیاز به آرامستان جدید دارد.
شهردار تهران انتخاب شد اعضای شورای شهر تهران از میان دو گزینه نهایی محمد علی افشانی را با ۱۹ رای موافق به عنوان شهردار تهران انتخاب کردند.
بحران امنیت اجتماعی کودکان تهرانی یک استاد دانشگاه گفت:امنیت اجتماعی و به ویژه امنیت اجتماعی کودکان در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه همگان قرار گرفته زیرا یکی از چالش ها ی شهر تهران است .
مراقب توهم‌زاها باشیم بعضی از این مواد به قدری قوی هستند که اختلالات جدی در حواس مصرف کننده ایجاد می‌کنند به حدی که فرد، رنگ‌ها را می‌شنود و صداها را بو می‌کند. این بخشی از اثرات برخی مواد توهم زایی است که جوانان کشور را ...
حمل و نقل و ترافیک در اولویت قرار دارد سرپرست شهرداری تهران گفت: اولویت مدیریت شهری بحث حمل و نقل و ترافیک و همینطور کاهش آلودگی هوای تهران است.
ایجاد آب انبارهای مدرن برای پایتخت آب انبارهای مدرن و جدید شهر تهران برای تامین آب مورد نیاز پس از زلزله احتمالی پایتخت پیش بینی شده که با ایجاد این آب انبارها تهرانی ها دست کم در ۳ روز اول مشکل آب آشامیدنی ندارند.
نگاه ویژه مدیریت شهری به زنان در شهر مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت :مدیریت شهری در نظر دارد بیش از ۳۰ درصد از مدیران آتی را ازجمعیت بانوان متخصص شاغل در شهرداری تهران استفاده کند.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه از ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
احصای ۴۰ مشکل جدی پایتخت فرماندار تهران با بیان اینکه روزانه ٢٠٠ هزار نفر به شهر تهران تردد می‌کنند، افزود: سالانه ٧٠ میلیون نفرسفر در تهران انجام می‌شود.
شیوع مصرف «گل» و محرک‌ها در تهران معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشورگفت؛ نزدیک به یک میلیون بروشور آگاهی دهنده نسبت به ماده مخدر گل در مناطق شهری، میادین پر رفت و آمد، پارک‌ها و ... توزیع خواهد شد و تعامل دو طرفه‌ای ن...
توسعه مراکز درمانی شهرداری در پایتخت سرپرست شهرداری تهران از توسعه مراکز درمانی شهرداری خبر داد.
تهران در خطر جیره‌بندی آب مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تاکید براینکه باید از هم‌اکنون نگران وضعیت آب در سال آینده باشیم، گفت: اگر روالِ کنونی تا سال ۹۸ ادامه یابد و خدای ناکرده نزولات به همین اندازه باشد، بی تردید آب جی...
رشد حاشیه نشینی در پایتخت دبیر سابق شورای عالی شهرسازی معتقد است؛ با اشاره به رشد حاشیه نشینی در پایتخت، افزود: جمعیت در اطراف تهران نشان می دهد که تهران به جهت اشتغال و گردش مالی و توزیع ثروت امکاناتش نسبت به بخش های دیگر کشو...
افزایش احساس امنیت شهروندان تهرانی در نوروز امسال پلیس پایتخت با برنامه ریزی و به کارگیری صد درصدی ظرفیت های خود خدمات شایسته به هموطنان ارائه داده و توانست در قالب اجرای طرح های امنیتی خدمات مناسب به شهروندان ارائه دهد.
تهرانی ها در صدر اختلالات روانی سخنگوی وزارت بهداشت به تشریح میزان اختلال روان در استانهای مختلف کشور از جمله تهران پرداخت و گفت: تهرانی ها در صدر اختلال روان در کشور هستند.
صفحه 6 از 139  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر